Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Смоловий
Added 14 Jul 2024

Смоловий

@smolovyi
Number of subscribers: 4 232
Photos: 4,540
Videos: 95
Links: 524
Description:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Source

Смоловий | Стисло після другого тайму (2:0): • поясніть мені хтось із буків: коли...

Telegram community logo - Смоловий Смоловий @smolovyi
2 640 Views/Reach 2026-03-03 18:03 Message №9405
🇺🇦🇺🇦 Стисло після другого тайму (2:0): • поясніть мені хтось із буків: коли грає основа, мене переконують, що грають найкращі - ті, хто найкраще тренується та розуміє «трєбованія». Тоді звідки очікування, що дубль, де грають не найкращі, а ті, хто гірше розуміє «трєбованія», виходить із коефіцієнтом 1.03 перед грою? • от воно: Шола аут - Редушко ін. Винним у ригалєтні Костюк призначає… Буяльського. Пора в Металіст 1925, бо на таке відверте приниження в 30 років не заслуговує ніхто; • лол, виходить Піхальонок - і починаються розіграші зі статики справа. Що заважало до того? Буя? • Динамо знову відскакує. Герреро - не Шола, Герреро б’є, коли є можливість. Шара. Ось він, футбол Костюка у всій красі - без шари ніяк (1:0); • зараз зʼявляться зони і почнеться розвал Інгульця? Чи ще потерплять до 80-ї хвилини й тоді розкриються? Цікаво; • Динамо вбиває час - уже якийсь антифутбол. Обіцяної Костюком відсутності пауз немає, очевидна пауза в киян; • подобається думка Шалоти, що Редушко та Піхальонок поки нічого не змінили на полі. Залетіла шляпа, але в Костюка буде привід надути щоки й сказати: «Результат на табло!»; • Волошин замість Ярмоленка, який уже більше години не може. Слот під Славу Костюк поки приберіг; • Руслане Петровичу, а візьміть, може, Буяльського в ротацію під Андрієвського замість Шепелєва, бо Металіст 1925 щось довго чухається…; • із командами, яких Динамо не повинно навіть помічати, воно перестраховується настільки, що випускає другого профільного опорника замість улюбленця тренера. Таке враження, що в опозиції мінімум Шахтар; • нічого не відбувається на полі: Інгулець не поспішає розкриватися, кияни кволо катають мʼяч, як за Шовковського. Дивно, як у Костюка язик повертається називати це сучасним вертикальним футболом; • ох, нарешті: перший вартий уваги момент після голу Герреро - це 74-та хвилина і удар головою Попова після кутового. Майже 25 хвилин без гостроти; • вгадав Костюк із заміною - оце чуйка. Нарешті Піхальонок кудись добігає й забиває з кількох метрів (2:0); • «к сажелєнію, дєнь раждєнія толька раз в гаду»: слот із замінами є, але не використовується - лише Караваєв встає; • поки від футболу Костюка за рахунку 0:0 хочеться вити та лізти на стіни, але команда здобуває результат - то й предʼявити формально нічого. Треба чекати поразок проти головних конкурентів; • але якщо кияни переможуть Полісся, то від такого ригалєтного футболу Динамо, схоже, вже ніщо не врятує.#ДКемоції #ДинамоІнгулець #КубокУкраїни