Source
Смоловий | Стисло після другого тайму (2:0) ⁃ на старті другого тайму самі трешто...
2 720 Views/Reach
2026-02-14 16:00
Message №9374
Стисло після другого тайму (2:0) ⁃ на старті другого тайму самі трештоки та лежання ⁃ цікавий момент Бражко бігає в пресингу над Шапаренком з Піхальонком, це інсайди такі мертві чи Брага такий живий? ⁃ нарешті порція гайлайтів від Редушка, продерся флангом та прострілював ⁃ якість удару Вівчаренка відповідає якості кросів ⁃ ось воно що, схоже фізика лімітована, бо коли Динамо увімкнулося, як ЛНЗ, то РФШ декілька хвилин не міг вийти із власної половини, але, мабуть, частіше це робити кияни не можуть навіть після зборів ⁃ апогей, закриті на власній половині гравці РФШ в очевидній запарі під тиском; Бражко бив, бʼє і буде бити, але на дистанції двох тижнів реалізація аномальна (1:0); памʼятаю його легендарну серію із ~80 ударів та 1 голу, тут десь з ~6 ударів 3 голи за тиждень ⁃ не стримався Костюк, українського запалу стало на перший матч, виривається «Віше, віше!» ⁃ починається гра по рахунку, це на користь киян, не бачимо чогось екстра, запас помітний, можливо із замінами було б веселіше (а їх немає, бо другий матч за день) ⁃ тренер РФШ знищує Ківінду за пасивність, а колись казали талант ⁃ поки поганенькі 75 хвилин від капітана, не провал, але явно очікування від нього вищі, важко виділити когось, хто прям на голову активніший за партнерів, плюс-мінус рівний брак до якості у всіх ⁃ дововтузилися з горем навпіл до пенальті, Пономаренко заробив і забив (2:0) ⁃ поки не залишає відчуття ошуканості, ми не бачимо обіцяного вертикального, зонального і ще там якогось футболу 90 хвилин, ну, хіба уривками по 15-20 секунд раз чи два за тайм, проте для УПЛ цього може бути достатньо ⁃ замало якісного бий-біжи в стилі Патріка, буквально 3-4 епізоди, коли за 2-3 передачі проходили 80 метрів, Костюк подражнив вертикальним футболом, і почав використовувати методичку Шовковського ⁃ головний позитив - нічого не привезли біля власних воріт, головний негатив - жодної крутої горизонтальної комбінації не розіграли ⁃ деякі футболісти з бодай якимись мізками, для яких фізика була проблемною восени - її підтягнули, мабуть, це й стане конкурентною перевагою киян в перегонах, бо, нажаль, мізки за збори не підтягнули ті, хто мав мʼязи за чесноту #ДКемоції #ДинамоРФШ #передсезонка2026