Source
Смоловий | Стисло після другого тайму (2:1): ⁃ рахунок 2:0 на користь Колоса, але...
3 990 Views/Reach
2025-11-22 15:30
Message №9268
Стисло після другого тайму (2:1): ⁃ рахунок 2:0 на користь Колоса, але з мʼячем не кияни в перші миттєвості тайму, дивно ⁃ Колос може відтіснити атаку киян впродовж 6 секунд від своїх воріт до Нещерета, просто вʼялий рух в напрямку футболістів Динамо, і ті пасують назад ⁃ знову Буяльський, дивно, що Фещук не помітив його моментів в першому таймі, Ігорю Михайловичу варто особисто кинути страйк на УПЛ ТБ, Шахтар свої інтереси захищає, киянам теж варто почати це робити ⁃ Климчук валяється, чого Костишин не репетує? де матюки? ⁃ знову Динамо оживає, покажіть ці моменти потім Фещуку особисто, наріжте там редактори УПЛ ТБ, чуєте? ⁃ Михавко знову, як в епізоді з другим голом Климчука задкує…Оєвусі не влучає ⁃ тиску більш немає на розіграш мʼяча, і Динамо одразу починає створювати, висновок на що звертати увагу при підготовці до ігор очевидний ⁃ Бражко…ну, от що це? ⁃ на Тіаре треба молитися після цього матчу Тараса, індивідуально Михавко перестав вдосконалювати власну гру ⁃ ну, що? чекаю на заміну Буяльського, це так в стилі Шовковського ⁃ Пахолюк схоже грає зі струсом, після зіткнення з Поповим неадекватно намагається ногою вдарити Попова, але з таким тренером не дивно, мабуть, і киянами потрібен такий тренер, щоб його футболісти прагли на полі вбивати ⁃ Мінус 10 очок від Шахтаря, а ще й перше коло не дограли, Шовковський вичерпав свої методи впливу на команду, напевне не варто чекати продовження невдалої серії та ухвалювати рішення, не вважаю, що Костюк хороший кандидат, але бігати та матюкатися, як Костишин лавкою він вміє, можливо цього буде вдосталь ⁃ а ні, хоч є Попов, він хоче вбивати ⁃ УПЛ ТБ, ви готуєте нарізку для Фещука? ⁃ центр поля вже не встигає сідати назад, але чи є в Динамо якась заміна? немає, бо ні Яцик, ні Рубчинський поки на заміну не схожі ⁃ Дуба - всьо, завеликий брак без постійної залученості в атакувальні дії та певного ритму ⁃ більшість свистків, які дає цей мужик - Романов би не давав ⁃ 5 нічиїх, перемога та 3 поразки = 8 очок в 9 матчах, а далі що? Шовковський має зганьбитися в матчах із Кудрівкою та Полтавою, щоб на ньому остаточно поставили хрест? ну, ок, почекаємо ⁃ Піхальонок сьогодні хороший, багато роботи в білдапі, де Бражко не може нічого, а тут сам пішов і зробив гол (2:1), покажіть, блядь, цей момент Фещуку теж ⁃ Колос валяється і тягне час…фу, така поведінка огидніша за гру киян 50 хвилин з 90 ⁃ ще раз повторю це тут, допоки є моменти - це не криза, Динамо створило достатньо, щоб не програти, питання в тому, що виникають сумніви у спроможності ТШ впливати на те, що на полі відбувається ⁃ в миті, коли гра давалася Колосу - Колос скористався ситуацією, в хвилини, коли кияни були кращою командою на полі - не скористалися нагодами, мінімізувати хвилини Колоса ТШ Динамо не зміг ⁃ Шовковський має піти добровільно, це не має бути вимітанням віником ⁃ якщо Динамо не готове до Колосу від початку, і стабілізувався стан лише переведенням Піхальонка в білдап, то тренер недооцінив суперника, ми ж памʼятаємо, що своїх футболістів він вже охрестив немічними рагулями, яким бракує майстерності (тому переоцінити своїх гравців він не міг)#ДКемоції #КолосДинамо #УПЛ