Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Смоловий
Added 14 Jul 2024

Смоловий

@smolovyi
Number of subscribers: 4 235
Photos: 4,540
Videos: 95
Links: 524
Description:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Source

Смоловий | SNF, де S - і Saturday, і SundayЧи то ми бідні, бо дурні, чи то дурні,...

Telegram community logo - Смоловий Смоловий @smolovyi
2 600 Views/Reach 2025-10-19 15:59 Message №9205
SNF, де S - і Saturday, і SundayЧи то ми бідні, бо дурні, чи то дурні, бо бідні? Але в нас будь-яка телевізійна дискусія спирається не на фактаж, а на «я так бачу» і «мені здається». І це - кондово.У мене фоном 24/7 зараз іде NFL Network. Там теж у ранкових шоу можна почути «я так думаю», але жодна фундаментальна дискусія неможлива без якісної статистики - починаючи від кількості ярдів після контакту й закінчуючи тим, скільки штрафних ярдів команда привозить собі порушеннями. Тому дискусії там прості та зрозумілі.Є квотербек із 200+ пасовими ярдами, 3 тачдаунами, понад 70% точності передач і 0 перехоплень - він топ! Його хвалять. Потім розбирають причини. І виходять на те, що O-Line добре тримає пас-рашерів суперника, не допускаючи тиску та секів (це підтверджується статистикою), виграючи квотербеку час на передачу (знову ж, за статистикою - вище середнього по Лізі). Або що координатор атаки грамотно прописує комбінації, а ресивери якісно вибігають маршрути, тому в цього квотербека неймовірні цифри передач повітрям на понад 20 ярдів (статистика).Зернятко за зернятком формується загальна картина. Глядач отримує чіткий алгоритм причинно-наслідкових зв’язків. Дискутувати можна про деталі - бо пасові ярди чи ярди на виносі - це факт.Тому, сука, картина не формується на «мені здається», бо ми з цим тренером із одного села, бухали разом на рибалці, він мій кум, ми колись грали на область, або від нього потрібна лояльність, щоб не образився й давав інсайди та інтерв’ю. За таких умов висновки не спираються на телеметрію матчів - вони спираються на конʼюнктуру та політичну доцільність. Тому формується викривлений суспільний погляд.А потім здивовані обличчя:«Чого це Полісся не може побудувати результативну атаку від власних воріт?» А воно точно могло до того? Чи ви собі нафантазували цю можливість, бо «так бачите»? От зараз фоном NFL Network, слухаю - і часом плачу. Там теж сидять колишні квотербеки, сейфті чи тайт-енди. Але вони всі вчилися в коледжі - тому дипломовані. Наші ж колишні футболісти переважно не мають якісної вищої освіти. Дай Боже, щоб середня була. Звісно, в переважній більшості дипломи якісь куплені в Дії лежать, але відвідували вони ВНЗ лише в дні платежів, про що самі зізнаються в приватних розмовах. Без Дії навіть спеціальність згадати не можуть. У переважній більшості - це тіпи, які не знають, з якого боку підійти до ноутбука чи розблокувати старий iPad без FaceID. А статистика для них - зло, бо вона у футбол не грала, а вони - грали. І їм на око видніше, бо колись займали третє чи четверте місце в Першій лізі або УПЛ у надцятому році.Жоден обʼємний візуальний висновок без ґрунтовної статистичної бази не вартий нічого. Ви зобов’язані перевіряти візуальне враження, щоб говорити про щось як про певний тренд. Або про щось постійно відтворюване. Якщо у вас немає статистичного фундаменту або ж просто вбогий Wyscout дає лише обмежені 5-6 метрик, які не дають жодної можливості перевірити свої спостереження (чи щось діагностувати) - то кидайте нахуй, не займайтеся цим!