Source
Смоловий | Як грають DM/CM #УПЛ 🇺🇦Ведення та точні передачі з просуванням і вдалі...
2 820 Views/Reach
2025-09-19 16:03
Message №9151
Як грають DM/CM #УПЛ 🇺🇦Ведення та точні передачі з просуванням і вдалі дії в захисті на загальний % виграних дуелейІсторія про квадрант Яцика затягла на усі обмеження тексту під картинкою. Тому давайте пройдемося по решті, бо є цікаві інсайти.⬜️ «Квадрант Бабенка» включає центральних півзахисників із великою кількістю захисних дій, але без просування. 😀 Позиція Руслана Бабенка натякає нам, що сонцесяйний Руслан Петрович дійсно відтворює сетап зразка Олександрії в Поліссі: Ctrl+C & Ctrl+V. Руслан перетворюється на Калюжного. Інша справа, що Бабенко в минулих сезонах демонстрував непогані відрізки пасової гри. Але в Олександрії та Поліссі голкіпер головний глибокий плеймейкер команди, а не опорник. Опорник для балансу, як в Реброва. 😀 Ігора Харатіна відзначимо - друга молодість, і бунтів нема. 😀 Згадаємо наступного Степаненка. Максим Чех ніколи нічого не вмів із мʼячем, тому не зміг прижитися в жодній з команд, яка грає у складніші за бий-біжи форми. Оболонь, то його. ⬜️ «Квадрант Педріньйо» без захисних дій, але із просуванням теж цікавий. 😀 Бондаренко переважає за прогресією Очеретька, але в захисті десь теж саме. 😀 Яшарі здає в захисних діях - впав нижче середнього. 😀 Роман Саленко в Зорі демонструє доволі непогані якості в просування мʼяча, він лише двом гравцям поступається. Коли додасть в захисних обсягах - солідний гравець рівня топ-5 УПЛ буде. Полісся вже точно має облизуватися. Мічін поруч.⬜️ «Квадрант Араухо» для тих, хто активний по обидві сторони м'яча. 😀 4А або АААА: Андрусв Альберто Араухо Араке! То моя нова після Полісся любов! 🫶Чувак реально вміє все: виграє 72.1% дуелей, забирає мʼячі та просуває. Прям буду дуже уважно слідкувати. 22 роки і солідний потенціал перепродажу. Схоже Патрік фокус із трансформації Чурка з вінгера на інсайда успішно повторює з Максимом Задеракою. Дійсно Патрік вміє побачити якийсь потенціал в гравцях, та не боїться з безвиході знаходити нову роль. Задерака-інсайд - одне з головних відкриттів початку сезону для мене. Третій півзахисник Кривбасу Єгор Твердохліб також тут. Це черговий привід замислитися чому Судаков та Бондаренко послали Патріка нахуй. Усі працюють!😀 Іван Лосенко вилетів з Інгульцем, заявивши про себе. Кудрівка підібрала, і, мабуть, не шкодує. 😀 Ніл Кош схожий на хороший трансфер від Епіцентру. Микола Миронюк теж вартий згадки.😀 Роман Дідик з ЛНЗ тут трішки чітер, бо грав в центрі захисту в останньому турі. 😀 Іван Калюжний на локальному рівні МХ1925 без тиску теж вміє в прогресію.#УПЛмікроскоп