Source
Смоловий | Стисло після другого тайму (4:2): ⁃ скажу чесно, другий тайм вже дивлю...
3 800 Views/Reach
2025-06-07 21:33
Message №9010
Стисло після другого тайму (4:2): ⁃ скажу чесно, другий тайм вже дивлюся одним оком, бо очевидно, що з ніхуя дива статися не може: команда не керується ТШ, деяким гравцям відверто насрати, а чийсь рівень ламати ноги таким самим, як вони, але лише в УПЛ ⁃ інколи складається враження, що на вухо Реброву щось надиктовує або Єрмак, або Шаблій, бо більшість рішень приймаються не на користь збірної, а на користь когось іншого, чекаю от на вихід Назарини, щоб Шаблій потім міг вибити в БГВ більш підйомних, бо це ж тепер гравець збірної ⁃ до появи не настільки самозакоханого тренера, певно варто взагалі відмінити будь-які відкриті товариські поєдинки збірної, бо після них ми чуємо одні й ті самі слова, а ніхуя цікавого все одно не награється, і нікого цікавого теж не награють ⁃ о, четвертий гол, щось довго трималися наші; певно гравці Шахтаря мало страждали в цьому році, то Ребров долучив до свята ще й Різника, Тимчик не зорієнтувався на відскоці подачі стандарту, канадець був швидшим (4:0) ⁃ Боже, хоч би Канада кинула грати і піддалася, щоб не 5… ⁃ черговий марно пройобаний вечір, який би міг присвятити коханій, бо Бог його знає скільки ще таких вечорів мені лишилося, зараз цікавить лише одне: «Чи вважає Ребров Нову Зеландію сильною збірною?», бо якщо відповідь «Так!», то краще матч не дивитися ⁃ ого, Забарний другий в мене після Валєри Бондаря на Лева матчу (4:1) ⁃ нічого собі, оце характер демонструють наші козаки, оце самовіддача, Ребров виїздить із цього провального матчу на білому коні, тепер в нього є «козирі» за термінологією Трампа, майже камбек, коментатори навіть кажуть, що заміни Реброва спрацювали (4:2)#збірнаемоції #КанадаУкраїна