Source
Смоловий | Стисло після другого тайму (1:4): ⁃ Ванат та Кабаєв піднімаються вже з...
4 400 Views/Reach
2025-04-23 15:00
Message №8977
Стисло після другого тайму (1:4): ⁃ Ванат та Кабаєв піднімаються вже з перших хвилин другого тайму, Шапаренко та Буяльський поки чекають, що впораються і без них ⁃ Буковині респект, бо пропустити гол, віддавши киянами глибину - це про яйця, Ванат та Волошин довели до логічного звершення момент (1:1); могли сісти в автобус, але не сіли ⁃ А от кияни повертаються, хороша гра на стандарті, помилка Канєвцева та гол Волошина-Попова (1:2) ⁃ Буяльського та Шапаренка довелося підняти все одно ⁃ Динамо нарешті почало ставитися до матчу відповідально, і Буковина просто зникає; якого хуя кияни так грають лише з другого тайму і вже після 1:0? ⁃ недавно Попова вигнали за позбавлення Соси очевидної гольової нагоди, а тут ці виключення для кіперів, що за таке лише жовта (бо типу подвійне покарання), Бражко реалізовує пенальті (1:3) ⁃ розйоб, ще більше питань, схуялі резервісти відчули себе аж такими зірками, вже й Шапаренко, забиває, Ванат там контрольний в голову виконує (1:4) ⁃ Тима Воскрес, Воістину Воскрес! ⁃ ця гра чудова ілюстрація того, чому наші клуби та збірна такі лайняні на рівні Європи, бо Динамо чи Шахтар можуть відверто забити болт на 45 хвилин в матчі, але все одно потім перемогти, як тут 4:1 (чи 3:1, як Шахтар ЛНЗ)#ДКемоції #БуковинаДинамо #КубокУкраїни