Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Смоловий
Added 14 Jul 2024

Смоловий

@smolovyi
Number of subscribers: 4 232
Photos: 4,540
Videos: 95
Links: 524
Description:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Source

Смоловий | Стисло після другого тайму (1:3): ⁃ знову купа змін, шанс для Слюбика,...

Telegram community logo - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 800 Views/Reach 2025-01-10 14:51 Message №8936
Стисло після другого тайму (1:3): ⁃ знову купа змін, шанс для Слюбика, бо Окона я вже відпустив би додому одразу, тут тотожні фізичні профайли, тому оцінюватимемо роботу мозку Богдана ⁃ в другому таймі єдиний, хто якось дотягує до нормальних слів - Кабаєв, помітно, що людина обличчям в олівʼє усі канікули не спала, як решта; і рухається, і голову вмикає, респект ⁃ о, Буя - ясне сонечко та Ванат, ці разом із Кабаєвим на гол престижу тепер розрядитися можуть; одразу прям ожило все ⁃ о, Слюбик бив головою після кутового, бал в карму ⁃ о, непоганий підкат Слюбика у власному штрафному, поки за моїми записками впевнено перемагає Окона ⁃ єбєйший момент створили Буя і Ванат, але Владислав так само не снідав, як Шапаренко ⁃ пенальті, а чи снідав Буяльський? Зараз побачимо! І Віталій теж не снідав, то срака, якщо чесно, другий незабитий пенальті; від стида впала навіть трансляція на Ютубі… ⁃ залишилося, ще Ванату пенальті не забити для повного щастя… ⁃ вже й Кабаєв втомився, лише Ванат з Буяльським шось там собі грають ⁃ печаль, кутовий і 0:3, Ярмоленко наче у воду глядів, захист проти цієї подачі, то щось дике ⁃ Буя точно не снідав, не влупив, а підсік над кіпером (1:3), Ігоре Михайловичу, відведіть команду в МакДональдз, бо в людей сил нема по мʼячу вдарити #ДКемоції #ДинамоМагдебург #Туреччина2025