Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Срібні Мемуари
Added 14 Jul 2024

Срібні Мемуари

@smemoirs
Number of subscribers: 590
Photos: 483
Videos: 46
Links: 339
Description:
Про століття боротьби українців та інших поневолених націй за власну державу, а також її нинішні перспективи. Feedback та інша взаємодія - @GoGR0_0 @Userxme

👥 Number of subscribers

590
Average/Day:: 0
Average/Week:: -6
Average/Month:: -7

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 309 25-12-02 19:18
Matt SF (рос.)"Порушимо тему висування особового складу на окремих ділянках фронту і додамо трохи«лайна на вентилятор».Використовувати машини, тим більше бортові вантажівки, у зоні ураження (kill zone), що зараз досягає 20 км, — нонсенс. Мотиви зрозумілі: щоб особовий склад не йшов пішки й не тягнув на собі 100500 кг спорядження та майна, менше втомлювався під час переміщення.Але вихід і рішення прості, як віник.Необхідно насичувати підрозділи помповими рушницями та детекторами дронів під час пересування на техніці.Маршрути висування мають перевірятися коптерами типу «Мавік», а на ключових напрямках повинні бути пости протидії FPV, що працюють по оптиці. Крім того, особовий склад має мати хоча б мінімальні знання про те, що робити при появі FPV-дрона.Якщо вже возити людей на позицію, то не на МТ-ЛБ у світлі фари вночі й не у «буханці» в кузові, а на «кабріолеті» з тієї ж «буханки» чи інших підручних транспортних засобів,аби люди могли швидко спішитися й відкрити вогонь.Знаю випадок, коли «стрілець» у «кукушці» хамві збив по дорозі 3 FPV-дрони по маршруту руху машини з напівавтомата 12 калібру.Корисною також буде багатоступенева система доставки:– від точки А до Б везуть машиною;– від точки Б до В перевозять на багі або люди їдуть на мотоциклах;– від точки В до переднього краю йдуть пішки. Підвезення провізії та боєкомплекту планується заздалегідь і підлаштовується під погоду.Іноді безпечніше відправити людей пішки за 15 км до передка й бути впевненим, що вони дійдуть, ніж відправляти машину, знаючи, що шанс прибуття становить 50%."Коментарі👇
👁 160 25-11-29 12:27
Недавно активно мусували тему неправдивих доповідей в армії. Навіть президент виступив, що ай-ай-ай, не можна так, треба доповідати як є!Зараз, правда, трохи забули. Як і про виплати для військових чи строки служби. Не до армії — треба політику робити, ніколи з цими лохами возитись.Це лірика, до доповідей.Звичайно, я обома руками за максимальну відкритість. Інформація має доповідатися як вона є, інакше ефективно воювати не вийде.Але завжди є «але».Ви — уявний комбат на уявній ділянці фронту. Ситуація пішла не так, як планувалось.Можна доповісти як є — і тоді ймовірним буде наступний розвиток подій:- вас виєбуть на нараді при всіх;- наказ на відновлення положення з чіткими часовими рамками;- єбуть на кожній нараді;- догана / сувора догана;- людей доводиться штовхати без підготовки, тих, хто залишився, — зі зрозумілим результатом;- службове розслідування;- зняття з посади, на ваше місце ставлять «досвідченого офіцера зі штабу ОТУ», який гробить батальйон за тиждень;- суд.Не факт, що саме так і в такій послідовності, але нічого приємного.Є інший варіант — не доповідати і намагатися розпетляти ситуацію власними силами. Якщо вона вирішиться — то добре. Ну ні, то ні, доповісти ніколи не пізно.А поки ми приховували ситуацію, могло посипатись взагалі все. І тоді всім буде не до нас. Пам’ятаєте гру «Музичні стільці»? Винуватим стане той, хто потрапить під роздачу останнім.Погано для фронту, але ви змогли якось пропетляти і зберегли хоча б частину людей.Очевидно, що варіант «не доповідати» є більш привабливим.Неправдиві доповіді — це якби тільки верхівка айсберга, наслідок, а не причина. Покарання за такі доповіді — чергове перекладання відповідальності на нижчі рівні, на терпіл-комбатів, що й так білого світу не бачать і тягнуть на собі цю війну.Рішення проблеми — реальні реформи в армійській системі керування. І перестати нарешті воювати лініями на карті. Але про це мова навіть не йде.
👁 410 25-10-07 12:45
Друзі, дуже крута подія для ветеранів, військових та їхніх родин та сімей відбудеться у неділю 19 жовтня у Києві на Оболоні!Спільна крута подія від Центру воєнної травми та реабілітації "SUPERHUMANS Center" та партнерів і друзів зі школи економіки KSE, асоціації адаптивного спорту "Strong Side" та гольф-клубу "Golf Motion".Деталі, про час, місце і реєстрацію читайте уважно, реєструйтеся і приходьте!👇 Запрошуємо на Golf Recovery Dayдля військових, ветеранів та їх родин 🇺🇦💪 У програмі:• майстер-класи• турнір з гольфу• 5 тематичних зон для гри• дитяча зона 🎈• турнір зі стрільби з луків 🏹, організований ветеранкою та переможницею Invictus Games Участь безкоштовна📝 Попередня реєстрація обовʼязкова до 18 жовтняhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdefV5wq5JrakADa8t9P-WXmPM9yeFgPYaZh2YgnEl27WO6sA/viewform?fbzx=7004827088408003842📅 Коли? 19 жовтня 2025 Реєстрація на місці з 09:00🎉 Початок програми — о 10:00📍 Де? м. Київ, Оболонська набережна, 20 (колишній Гольф-Центр)👨‍🏫 З учасниками працюватимуть:• експерт із гольф-реабілітації (TPI Medical Level II, учасник EDGA/G4D)• пʼятиразовий чемпіон України з гольфу 🏆• координатор Golf4All!• досвідчені тренери з гольфу (10+ років практики), серед яких — переможець Чемпіонату PGA України 2024/25🏅 Переможців визначатимуть у категоріях:Closest to the Line ➡️Closest to the Pin 🎯Основне змагання (9 лунок) Найактивніші вболівальники 👏
👁 445 25-06-22 13:03
Щойно просто випадково зустрів вчителя з Костянтинівки з Донеччини. Такий вже..трошки похилого віку.Його евакуювали звідти наші військові, допомогли.Я все перевірив, подивився. Нормально поспілкувалися, причому він сам почав говорити чистою українською. Був вчителем і у Констасі і під Торецьком. Там русня все розпиздячила, наглухо.Тепер він скитається. Шукав посаду в якійсь школі,але не було. Взяли двірником. Отримує 6 тисяч гривень зарплати і 3 тисячі пенсії. Йому сказали що міг би і 8 тисяч зарплати отримувати, але тоді сказали що з нього знімуть 2 тисячі гривень ВПОшних. Йому так і сказали.Тварі. Бо виявляється доход у більш ніж 9 тисяч гривень для пенсіонера - це вже "забагато" і соціальна допомога тоді нібито не потрібна🤬🤯😳. Ну не чєрті?!І от виходить що людина сумарно живе на 11 тисяч гривень в місяць, не маючи власного житла, не маючи нічого. Знімає кімнату у гуртожитку.Мало того що расіяне підораси які просто зруйнували життя людини. Зруйнували життя сотень тисяч українців!Так ще і наші чинуши вважають що з теперішніми цінами на житло і продукти жити на 9-11 тисяч гривень в місяць це норма і жмотять ті нещасні 2 тисячі за ВПО. Це піздєц.Звісно я людині допоміг. Як міг і чим зміг.Але таке розчарування на душі..Настрій в ноль.Клята війна. Кляті русаки. І кляті тупорилі чинуши.
👁 1,030 24-11-03 19:58
Про "свято" "Хелловіну" або Образ VS Дійсність..."Хелловін" - багатьом відоме "свято", яке прийшло до нас зі західної культурно-релігійної традиції передусім американської. Але допис буде не про історію чи небезпеку свята, а про образ і дійсність, реальність у його контексті.Чи хоче хтось із нас відчути в дійсності себе мертвяком, трупом, зомбі, привидом, закатованим, випотрошеним або розпиляним тощо? Думаю, що охочих буде обмаль, украй мало. Але тоді постає питання чому ми беремо на себе ці образи, сприймаємо їх у "свято" "Хелловіну", якщо за жодних обставин не хотіли б пережити те, що вони несуть у собі в реальності? Мода, звичка, ЗМІ, крута картинка, психологія масової культури ...... ??? Відповідь на це запитання можете дати тільки ви.Але проведіть при цьому експеримент.Уколіть голкою палець або вийдіть на мороз роздягеним. Цікаво)?Думаю, що вже ні.Але уявіть при цьому, що біль від уколу або морозний холод буде помножений на нескінченність і триватиме вічно. Думаю, що приємного та оптимістичного мало. То чому ми не бажаючи за жодних умов терпіти, відчувати вічного болю, холоду та пітьми сприймаємо на себе їхні образи у це так зване "свято" "Хелловіну"....Відповідь за вами!
👁 1,060 24-10-20 13:12
Сьогодні відвідав службу у Свято-Михайлівському Соборі, що нарешті у кривавому протистоянні нещодавно перейшов в лоно української церкви. Офіційно записався в прихожани. Але ситуацію з організацією церковної служби в ПЦУ, як член громади, бачу абсолютно невтішною - депресивна атмосфера, сповнена філософії страждання у поєднанні з негативною енергетикою, що роками годувала стіни собору, в жодній мірі не спонукає і не спонукатиме молодь до членства.Україні потрібна національна церква, але не українська копія рпц, а місце, де спілкування з Богом приноситиме радість, а не вибір між бажанням застрелитись і повістись. Місця для сидіння, красива музика, проповіді, сповнені сучасних сенсів і відповідей на питання замість абсолютно не сприйнятих на слух співів - перші кроки, що мають бути здійснені.Безумовно , ви скажете що головне не форма, а зміст і це так, адже саме зміст народжує філософську думку суспільства і модель його поведінки. Але саме форма виступає елементом маркетингу, без якого українця просто не шукатимуть духовність і не йтимуть до Бога.