Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Smak
Added 22 Oct 2021

Smak

@smak_media
Number of subscribers: 455
Photos: 7,460
Videos: 1,110
Links: 2
Description:
You can view and join @smak_media right away.

👥 Number of subscribers

455
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -5

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Name change history

Smak 2025-12-01
Smak резерв 2025-04-15
Smak (перехід) 2025-02-06
Перехід в Smak 2025-02-03
Smak | المذاق 2022-08-15

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 14,700 25-12-07 09:50
БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ “ORKS MUST DIE vol.5”📆 20 грудня • 17:00❣️ “Будинок Кіно”, зал “Вавілон”Підземний звук виривається на поверхню — і цього разу він звучить, щоб підтримати Сили Оборони. Чотири гурти, один зал, атмосфера настільки заряджена, що могла б запросто пробити четверту стіну.💥OTZHEMAN & ОТЖЕ ГУРТ — авант-реп із серцем панку або нестримна енергія на межі жанрів.🌩вул. Гарматна — сирість, шум і чесність, які самі просяться стати назвою стенду.🐸ЖБУРНИ! — ті самі скажені, які всерйоз приходять з жожопозами та пафосом, що перевищує ліміт крінжу на квадратний метр.⚡️ТИМПАЧЕ — жива енергія, що не влазить у жанри, але ідеально влазить у твою голову.Це той вечір, де задроти, інді-фани, випадкові перехожі та люди, що просто зайшли зігрітись, змішаються в один бурхливий натовп — і всі разом працюватимуть на спільну мету: зібрати кошти на НРК Т10 для ССО🔥100% прибутку — на підтримку Збройних Сил України.🔥Приходь і стань частиною цього bizzare’ного епізоду🕺Посилання на квитки:https://secure.wayforpay.com/payment/s31ccfe4828f4
👁 36,000 24-12-17 18:38
Що ми втратили при Зеленському та мали при Порошенкові1. Старіння: За каденції Порошенка всі люди були молодші на 5-10 років, аніж зараз.2. США: За часів Порошенка Америкою керував слоняра Трамп, а при Зеленському - жадібний старий пердун Джо Байден.3. Житло: Раніше львів’яни платили вам за те, що ви в них живете, а тепер деруть шалені гроші за оренду.4. Свобода: Зеленський заборонив мастурбувати, а раніше це можна було робити скільки завгодно - поки член не відсохне.5. Якісний контент: за часів Порошенка на 1+1 виступав харизматичний смішний криворізький єврей з гострими політичними номерами, а при Зеленському там тільки несмішний жирний кошовий6. Технологічний прогрес: при Порошенко вийшли легендарні 6 і 10 айфони, які змінили світ гаджетів, а при Зеленському щороку виходить один й той самий айфон;7. Крипта: Біткоїн при Порошенко могли купити всі хто захоче, бо він подеколи коштував в районі 1000 доларів, а зараз коштує всі 108З плюсів: долар став дорожче, тому тепер американці змушені заробляти більше гривень, аби купувати собі долариSmak
👁 38,000 24-11-02 08:20
Щосуботній смачний гороскопШукай себе та надсилай друзям!♈️Овен:Сходіть до окуліста аби він допоміг вам бачити, скільки навколо вас далбайобів ♉️Телець:Ваш потенціал - це штука, яку дуже важко розкрити, адже такому консервативному хуйлу, як ви, треба більше десь ходити та пробувати щось робити♊️Близнята:Судячи з ваших не дуже розумних вчинків, ви є далеким нащадком вимерлих неандертальців. Тому вшануйте їх та вдарьте себе каменюкою по їбалу♋️Рак: На цьому тижні є шанс зустріти симпатичну для вас людину…. Ну і все, ви ж хуйло налякане не підійдете і не познайомитесь♌️Лев:Не рівняйтесь на інших, адже вашомузнакові потрібно бути самобутнім бидлом♍️Діва:Частіше використовуйте своїлідерські якості - хай люди бачать, що є лідери погірше Сталіна та Путіна♎️Терези:Час - цегроші… зазвичай близько 500 грн на годину, бо саме стільки на трасі ваша матуся бере за роботу♏️Скорпіон:Навіть у північнокорейців у трудових таборах краще умови життя ніж у вас. Задумайтесь над змінамиЗмієносецьДоля визначить ваше майбутнє: посадка або посадка♐️Стрілець:Якщо б ви були репером, то ваш псевдонім був би P. Drilla♑️Козоріг:Надіємось, на Хелловін ви простоодягнулись так як зазвичай, адже потворніше монстра світ ще не бачив♒️Водолій:Бажаємо вам витримки та сили духу під час дотримання No Nut November ♓️Риби:No Nut November для лохів та целок, справжній сігма як ви, піде та помастурбує на свіже порно з карликами Smak
👁 32,700 24-10-26 07:19
Щосуботній смачний гороскопШукай себе та надсилай друзям!♈️Овен:Можливо ви не знаєте як пахне порох чи напалм, але точно впізнаєте запах пісюна вашого начальника ♉️Телець:Спробуйте вивчити нову мову, наприклад мову тіла жінок, аби нарешті зрозуміти їхні натяки і не бути лахом їбаним♊️Близнята:Думайте головою кожен раз, як хочете щось вчинити, бо за кожні ваші пройоби карма буде бити вдвічі сильніше♋️Рак: Намагайтесь менше використовувати матюки, бо з такою бидлотою ніхто не захоче в люди виходити♌️Лев:Тихенько відкладайте гроші на зйоби за кордон, бо на вас чекає потужна мобілізація ♍️Діва:Не чекайте, що вам з неба впадебагатство і ви собі легенько заживете. Ні, вашому знакові для успіху потрібно тільки важко їбашити♎️Терези:Які ви блять терези, якщо досі ненаважилися підійти до тієї самої та запропонувати погуляти?♏️Скорпіон:Скорпіонам на цьому тижні гарантований сильний прибуток - ваш батя надішле аліменти за всі рокиЗмієносецьЦього тижня ви йдете нахуй♐️Стрілець:Вас переодягнуть в собаку та відправлять бути живою наживкою для корейців під Курськом♑️Козоріг:Вихоч і не прокурор, але ще той інвалід криворукий♒️Водолій:Надіємось цієї зими у вас ніколи не буде світла, аби ви нарешті пішли жити в ліс, срали в кущах, їли опеньки та возʼєднались з природою♓️Риби:Намагайтесь оминати людні місця та виїзди з міста - на вас там чекає чоловічок з повісткою Smak
👁 93,700 24-10-17 04:55
⚡️⚡️⚡️Після опублікованого вчора плану перемоги, в ТЦК у всіх регіонах спостерігається колапсНатхненні президентським планом чоловіки, жінки та навіть діти, намагаються потрапити у військо, аби стати на захист країни.Головне, станом на зараз:• У Тернополі чоловіки масово вишукують зелені буси, розбивають їм вікна та намагаються залізти всередину, аби без черги потрапити на ВЛК;• В Хмельницькому затримано новопризначеного голову МСЕК: чиновник приймав хабарі від чоловіків з білими квитками та визнавав їх придатними до служби;• У Львові та Луцьку учні 10-11х класів відмовляються йти на уроки, блокують міськради та ОВА, вимагаючи знизити вік служби до 16 років;• Кордон з Польщею практично заблоковано: кількість чоловіків бажаючих повернутись в Україну перевалила за десятки тисяч. Влада обіцяє запустити ТЦК в польських містах та частково відкрити повітряний простір, аби потрапити на батьківщину можна було швидше;• Румуни, які проживають поруч з українським кордоном, за 4.000$ проводять українців через ліси та гори в Україну;• В Одесі та Харкові чоловіки збираються в групки, вишукують патрулі ТЦКшників та намагаються відібрати у них повістки, аби взяти собі, друзям та родичам;• В більшості міст України, через черги в ТЦК, спостерігаються затори. Бажаючих пройти ВЛК так багато, що вони починають блокувати проїжджі частини.Smak
👁 10,600 23-10-04 18:35
ЗВІТИИИИИ1. Підсумок, плити та планшет (зібрано ~26к)Чека на плити нема, бо вдалось їх отримати від виробника. На підсумок чек зпошти ну і на планшет звичайний.2-3. Ремонт авто, сумки для дрона, старлінка, старлінк, навушники і кріплення (зібрано ~87к)По ремонту: купа купленої техніки, ми туди доклали своїх 27.000. По іншому: воякизняли модну наліпку, тому старлінк без неї. Замість чеків вирішив вантажити скріни з сайтів де брав, бо не до всього чеки приходять і зберігати їх зайоб. А звіти викладаються з затримкою.4. Рації і акуми (зібрано ~140 тисяч)Тєлєграм саобщєства VkuZ благодаріт своіх падпіснікав і Дєніса Пушіліна за помощь са зборам. Сайт де брав батарейки десь проєбавсь, тому скрін з пошти.5, 6, 7, 8. Збір був на пилу та аптечки (зібрали тоді ~62.500)Але і пилу і аптечки нам віддали за 0 хрювень 0 копійок (подяки в 5 відео). Гроші ми розкидали на: екофлоу (12.500), фарбу і далекомір (33.000) та ремонт авто (16.400). А надлишок пішов на наступні збори.9. Ремонт авто (зібрано ~47.000)Збирали тоді напульт і ремонт авто. Звіт за пульт тут. На жаль все що змогли отримали по ремонту - це чеки. Після цього звʼязок з хлопцями зник. Сподіваємось, що вони досі живі, проте звʼязку досі нема.10. Дрон (зібрано ~62.700 + гроші з минулих зборів)В принципі тут все є, нема шо писати.Цей звіт, як і всі попередні, йде у Наші звіти.
👁 9,700 23-02-23 10:00
😞Уже нет смысла скрывать, за штурвалом упавшего Су-25, был один из наших лучших пилотов, Боря Джонсонюков, позывной «Эврибади»С 24 февраля прошлого года, Борис ежедневно чётко отрабатывал по позициям врага и выполнял задания, сложность которых невозможно передать словами. Тяжело забыть тот день, когда мне довелось впервые познакомиться с Борей. Он счастливым влетел в наш штаб ВВС и громко крикнул «Добрый День, эврибади, сегодня я въебал укропскую С-300». Радости Бориса не было придела, его смех заразил всех в помещении и мы вместе громко хохотали. И ведь это была не последняя установка ППО, которую Борька успешно нейтрализовал. В нашем коллективе даже появилась такая присказка «А пилот Джонсонюков Борис, С-300 грыз как барбарис». Сегодня его не стало. Моё сердце разрывается на куски. Последний сигнал, который нам удалось засечь, Борька подал в штаб 11:18 по мск, ровно перед крушением, всего 8 слов: «Надеюсь Гриша Сунаков будет лучшим пилотом чем я». Я никогда не смогу быть как ты, Боря, но сделаю всё, чтобы ты мог мною гордиться. Вечного полёта брат.Русские пилоты не погибают, они отправляются на небеса, чтобы громить укропские С-300 в раю 😣💪🏻VkuZ