Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Телеканал СК1
Added 14 Jul 2024

Телеканал СК1

@sk1_tv
Number of subscribers: 3 916
Photos: 56,000
Videos: 1,990
Links: 16,500
Description:
Оперативні та достовірні новини твого міста та регіону. Якщо ви маєте новину — повідомляйте на пошту – [email protected] з темою "Новина для СК1" або в наш тг-бот t.me/sk1_tv_bot Додавайтеся до нас у соцмережах: https://facebook.com/sk1tv

👥 Number of subscribers

3 916
Average/Day:: -1
Average/Week:: +3
Average/Month:: -41

👁️ Average views per message

582
Average/Day:: 1,100
Average/Week:: 571
ERR: 14.86%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 14
Week average: 2
Average per day: 0.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 399 26-06-16 14:55
Аграрії Житомирщини завершили посівну кампанію — засіяно понад 1 млн гектарівСільськогосподарські підприємства Житомирської області успішно завершили посівну кампанію під урожай 2026 року. Попри виклики воєнного часу та непрості погодні умови, вони впоралися із завданням у повному обсязі й в оптимальні агротехнічні терміни.Цієї весни аграріям довелося працювати в умовах частих похолодань і рясних опадів, які ускладнювали проведення польових робіт та стримували розвиток рослин. Втім, завдяки злагодженій роботі господарств усіх форм власності вдалося виконати заплановані обсяги посіву й навіть перевищити показники минулого року.Загалом в області посіяно понад 342 тис. гектарів ярих зернових і зернобобових культур, що на понад 6 тис. гектарів більше, ніж торік. Технічні культури зайняли 110 тис. гектарів, а картоплю та овочебаштанні культури висаджено й посіяно на площі понад 116 тис. гектарів.Крім того, ще восени 2025 року під урожай 2026 року було засіяно понад 144 тис. гектарів озимих зернових культур та понад 36 тис. гектарів озимого ріпаку.У підсумку загальна посівна площа сільськогосподарських культур на Житомирщині цього року становить 1 млн 106,4 тис. гектарів, що на 3,3 тис. гектарів перевищує показник минулого року.За даними обласного гідрометеорологічного центру, стан посівів наразі переважно добрий і задовільний. Помірно тепла погода та достатня кількість вологи в ґрунті сприяють активному росту рослин. Більшість культур розвивається навіть швидше за середні багаторічні показники — приблизно на тиждень раніше.Фахівці також відзначають добрі запаси продуктивної вологи в ґрунті, що створює сприятливі умови для подальшої вегетації культур.Завершення посівної кампанії є важливим етапом у формуванні майбутнього врожаю та забезпеченні продовольчої безпеки регіону. Нинішні агрометеорологічні умови дають підстави розраховувати на врожай щонайменше не нижчий за минулорічний.Наразі головне завдання аграріїв — забезпечити якісний догляд за посівами та підготуватися до майбутньої збиральної кампанії.
👁 407 26-06-13 09:39
На щиті повернувся Герой🕯️ ОМЕЛЯНЧУК МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ 09.09.1990 — 03.06.2026 рр. Микола народився в місті Житомирі. Дитинство та юність пройшли у мальовничому селі Вереси поблизу обласного центру. Тут він навчався у Вересівській загальноосвітній школі (нині- Вересівський ліцей Житомирської міської ради), де здобув перші знання та знайшов друзів на все життя. Після закінчення школи вступив до ПТУ № 6 (нині — Житомирський професійний політехнічний ліцей), здобув професії електрогазозварювальника та водія. Пройшов строкову військову службу, після чого розпочав трудовий шлях. Багато років працював у будівельній сфері, брав участь у спорудженні мостів по всій Україні, сумлінно виконуючи свою роботу та роблячи внесок у розвиток держави. Найбільшою цінністю для Миколи була родина. Він був люблячим батьком трьох синів, для яких назавжди залишиться прикладом мужності, відповідальності та сили духу. Із перших місяців повномасштабного вторгнення рф в Україну Микола без вагань став на захист рідної землі. Він доєднався до лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та з честю виконував свій військовий обов’язок. За час служби мужньо боровся з ворогом, неодноразово виконував складні бойові завдання, був поранений, але після реабілітації повернувся до плбратимів, адже не уявляв себе осторонь боротьби за свободу та незалежність України. За особисту мужність, самовідданість і відданість Військовій присязі Миколу Омелянчука було нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України», відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест», медаллю «Ветеран війни — Учасник бойових дій», а також численними грамотами, подяками. Його знали як надійного побратима, щирого друга, працьовиту та добру людину, яка завжди була готова підтримати й допомогти. 3 червня 2026 року, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини на Сумщині, солдат Микола Михайлович Омелянчук героїчно загинув... У вічній скорботі батьки, дружина, сини, рідні, близькі, друзі та бойові побратими...Світла пам'ять і вічна слава Герою!
👁 587 26-05-24 09:58
Перший ветеранський чемпіонат з петанку у ЖитомиріКинути металеві кулі якомога ближче до дерев'яної... Ветерани війни з Житомира, Звягеля, Малина та Брусилова змагаються у Житомирі з петанку.Суддівська команда — досвідчені спортсмени, з-поміж яких — члени клубу "Кульмайстер" та чемпіони України з петанку.Наталія Клименко-Едвабнік — чемпіонка України та кандидатка в майстри спорту з петанку. На першому ветеранському чемпіонаті з петанку у Житомирі вона — в ролі арбітра. Приїхала з Гостомеля, а клуб, в якому займається, знаходиться в Ірпені. Каже, петанк — один із найадаптивніших видів спорту для ветеранів війни."Я бачила, як хлопці емоційно, психологічно і фізично розкриваються. Скидають із себе цей тягар негативу й болю. Завдяки петанку вони адаптуються і до спорту, і до життя. Тут не потрібна велика підготовка. Ви можете зі мною зіграти, я вас навчу, а вже через годину ви мене обіграєте. Такий адаптивний спорт уже активно розвивається у Львові, Ковелі, Києві…", — каже Наталія Клименко-Едвабнік.
👁 688 26-05-23 13:10
В рамках роботи Конгресу місцевих та регіональних влад відбулася зустріч керівників областей та громад українського Полісся з Президентом України Володимиром Зеленським. Представники Житомирської та Волинської областей зібралися на Рівненщині, щоб обговорити з очільником держави нагальні питання оборони північного кордону та розвитку наших територій.Особливу увагу приділили потенційним загрозам, що можуть виникнути через провокації росії з боку тимчасово окупованої білорусі. Верховний Головнокомандувач відверто відповів на запитання керівників прикордонних громад та запевнив, що військово-політичне керівництво держави пильно стежить за будь-якими змінами на прикордонні та впроваджує відповідні заходи, щоб будь-який ворожий крок з того боку отримав 50-кратну відповідь.Своєю чергою доповів Президенту України про заходи, здійснені на Житомирщині, зокрема за участі громад, задля посилення обороноздатності кордону та стійкості нашої критичної інфраструктури.Під час спілкування з Володимиром Зеленським та членами Уряду наші громади отримали відповіді на низку питань щодо розвитку освіти, відновлення дорожньої інфраструктури, а також висунули ініціативи, які сприятимуть посиленню ефективності спільної роботи громад, прикордонників та Збройних Сил України на прикордонні.Дякую Президенту України, представникам Уряду та Офісу Президента за відкритий діалог з громадами на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад, а громадам — за активну позицію та щире бажання працювати задля безпеки й розвитку Житомирщини та України.
👁 414 26-05-16 10:29
На щиті повернувся Герой...🕯️ КУЗЬМЕНКО ОЛЕГ ПАВЛОВИЧ23.02.1975 — 12.12.2023 рр. Народився Олег Павлович у місті Житомирі. Навчався у загальноосвітній школі №21 (нині — ліцей №21). У 1993 році був призваний на строкову військову службу до лав ЗСУ. Після служби створив сім’ю та вступив до Житомирського державного університету ім. Івана Франка, де навчався на філологічному факультеті. Він міг стати вчителем української мови, літератури та історії, але обрав інший шлях служіння людям і державі. Понад 25 років свого життя Олег Павлович присвятив правоохоронній діяльності. Пройшов професійний шлях від молодшого сержанта до майора поліції. Більшу частину служби працював у сфері експертно-криміналістичної діяльності — у міськвідділі м. Житомира, ГУНП у Житомирській області, тривалий час — у Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при управлінні МВС України в Житомирській області. Олег Павлович був відповідальним, цілеспрямованим і принциповим. Завжди мав власну думку, умів вислухати інших і лише тоді приймав рішення. Колеги цінували його за професіоналізм, людяність та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Він був справжнім офіцером честі. Поза службою свою любов і турботу дарував своїй сім'ї - дружині, донечці, маленькому онукові. Саме сім'я, родина були для Олега Павловича найбільшою цінністю. Його захопленням були риболовля, колекціонування, він цікавився холодною зброєю. Мав вірного чотирилапого друга, який був для нього справжньою відрадою. З початком війни брав участь в антитерористичній операції на території Луганської області. За сумлінну службу та відданість був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», медаллю «Ветеран Національної поліції», медалями «За сумлінну службу» ІІ та ІІІ ступенів, а також відзнакою «Знак пошани Управління МВС України в Житомирській області» ІІ ступеня. А з перших днів повномасштабного вторгнення, залишивши родину та роботу, став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання на Київщині та Херсонщині. Непересічний авторитет і повага до Воїна серед побратимів і командирів грунтувалися на його щирій підтримці і допомозі, мудрих порадах і виважених рішеннях. 12 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини мужній Воїн Кузьменко Олег Павлович героїчно загинув. Довгих два роки і п’ять місяців рідні жили між болем і надією, чекали та молилися за повернення свого Героя... І лише тепер Олег Павлович на щиті повернувся до рідного Житомира... У вічній скорботі рідні, близькі, друзі, колеги та бойові побратими...Світла пам’ять і вічна слава Герою!
👁 922 26-05-13 16:04
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 710 ВОРОЖИХ БПЛА13 травня (з 08.00 по 18:30) противник атакував 753 ударними БпЛА типу Shahed (в т.ч. реактивними), Гербера, Італмас, дронами-імітаторами типу «Пародія». З урахуванням нічної атаки (139 БпЛА), за добу понад 892 ворожих безпілотників даних типів. ❗️Основний напрямок удару - західні регіони країни!Особливість атаки - противник вкотре використав територію Білорусі та Молдови для прольоту ударних БпЛА в бік України.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 18.30, протиповітряною обороною збито/подавлено 710 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, дронів-імітаторів типу «Пародія» майже у всіх регіонах країни.Зафіксовано влучання 27 ударних БпЛА, а також падіння збитих дронів (уламки) на 26 локаціях.Атака триває, декілька БпЛА - в повітряному просторі України. Не ігноруйте тривогу, дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 498 26-04-26 07:20
40 років тому світ зіткнувся з однією з найбільших ядерних катастроф – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської атомної електростанції. Назовні потрапила значна кількість радіоактивних речовин. Сотні тисяч людей роками долають наслідки тієї трагедії. Щоб стримати радіацію, над зруйнованим реактором побудували саркофаг. А пізніше більш ніж 40 країн закрили його безпечним конфайнментом, щоб не допустити нових катастроф. Саме ці дві споруди є тим, що захищає від викидів радіації та забруднень. Їх утримання та захист – в інтересах кожного. Але своєю війною Росія знову ставить світ на межу техногенної аварії: російсько-іранські «шахеди» постійно пролітають над станцією, а один із них минулого року вдарив по конфайнменту. Світ не повинен допустити, щоб цей ядерний тероризм продовжувався, і найкращий спосіб – це змусити Росію припинити свої божевільні атаки.Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, ліквідовуючи наслідки цієї трагедії. Світла пам’ять усім жертвам Чорнобильської катастрофи.United24 Media
👁 484 26-04-19 10:19
На Житомирщині під час нерестової заборони виявлено порушення правил рибальства із збитками на понад 200 тис. грнПід час оперативної роботи виявлено грубе порушення правил рибальства на річці Роставиця с. Дерганівка та громадянина який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів сітками в кількості 8 шт. протяжністю 400 метрів з гумового човна.Впіймав рибу: карась сріблястий - 70 екз., короп (сазан) - 1екз., щука - 4 екз., окунь - 10екз., плітка - 40 екз рак -1 екз Загальна вага водних біоресурсів – 18,860 кг. Своїми діями порушив р.4 п.1 п.п.9 Правил любительського рибальства, Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч4 ст 85 КУпАП.Збитки завдані рибному господарству України становлять 225760 гривень.Житомирський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення - прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» Житомирського рибоохоронного патруля: 067-414-60-74.
👁 439 26-04-14 15:16
Житомир попрощався із Сергієм Малковим29.06.1979 — 12.04.2026ррСергій народився у Житомирі. Навчався у ЗОШ №2. Згодом вступив до ПТУ №15, де здобув професію електрика-зв’язківця. Продовжив навчання у Житомирському кооперативному коледжі бізнесу і права, отримав фах товарознавця. Пройшов строкову військову службу, після чого повернувся до цивільного життя.Сергій умів цінувати прості радощі, любив життя у всіх його проявах, був надійною опорою для рідних і близьких. У 2023-му став на захист України. Виконував свій обов’язок на Запорізькому та Харківському напрямках. За виявлені мужність і відвагу нагороджений медалями «За стійкість та відвагу» та «Ветеран війни — учасник бойових дій».Під час виконання бойового завдання на Харківщині у лютому 2025-го Сергій отримав важке поранення, яке суттєво підірвало його здоров’я. Воїн до останнього боровся за життя з надією повернутися до побратимів. Та 12 квітня 2026 року смерть вирвала його з життя.У вічній скорботі рідні, близькі, друзі та бойові побратими
👁 463 26-04-05 17:21
У Коростені продовжується ліквідація наслідків ворожого російського удару. Зараз усі зусилля спрямовані на підтримку постраждалих та відновлення житла. На жаль внаслідок вибухів загинула 70-річна жінка. Ще 11 поранених, серед яких шестеро дітей. Наразі восьмеро людей перебувають у лікарні в стані середньої тяжкості, а троє проходять лікування амбулаторно.Одразу після події на місце прибули рятувальники ДСНС. Їхня швидка та професійна реакція дозволила оперативно розпочати роботи в зоні ураження. Також майже миттєво до допомоги долучився Червоний Хрест та інші благодійні та волонтерські організації. Така координація з перших хвилин дозволила уникнути хаосу та організувати рятувальний процес.Для тих, хто через руйнування залишився без даху над головою, оперативно підготували понад 50 місць для тимчасового проживання. Окремо хочеться подякувати мешканцям Коростенської громади, які не залишилися осторонь і запропонували власні будинки для розміщення сусідів. Ця єдність зараз є нашою найбільшою силою.Для оперативного управління ситуацією 3 квітня було проведено позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС, де ухвалили необхідні рішення щодо ліквідації наслідків. На місці працює оперативний штаб, залучені фахівці міської ради, районної військової адміністрації та комунальних підприємств. Протягом 4 та 5 квітня до робіт залучили понад 200 людей та десятки одиниць спецтехніки для вивезення сміття й першочергового ремонту. Допомогу також надала Овруцька міська рада.