Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Волонтер. Сірий вовк.
Added 09 Aug 2021

Волонтер. Сірий вовк.

@siryivovk
Number of subscribers: 522
Photos: 43
Videos: 4
Links: 92
Description:
Авторський канал @pritula із передачею атмосфери подорожі. Спостереження людей і деталей, роздуми, зміни, мандрівки в середину себе. Каяк, сноуборд, фрірайд, походи, робота над собою не з'даючи собі мозок. Світ занадто великий, щоб вигадувати собі рамки!
Source

Волонтер. Сірий вовк. | Дорозвідка маршруту"Вдягнули броніки, завели машину, ввімкнули РЕБ, ст...

Telegram community logo - Волонтер. Сірий вовк. Волонтер. Сірий вовк. @siryivovk
1 010 Views/Reach 2025-10-18 10:49 Message №272
"Дорозвідка маршруту"Вдягнули броніки, завели машину, ввімкнули РЕБ, старлінк, перевірили рацію. Виїхали з двору, відписали в чат, вдягли шоломи і не просто балістичні окуляри, а балістичну маску. Останні дні багато поранених з травмою очей від FPV. Переїхали міст, залетіли в ліс, “тапка в підлогу”. Маємо зробити дорозвідку, після перерви між чергуваннями. Виїхали з лісу, попереду коридор з сітки від дронів. Вся дорога - тунель. Вікна відкриті, в салон залітає пилюка, по зойку в кузові розуміємо, що остання яма не сподобалася нашій посестрі. Вриваємося в село, де на початку ще цілі будинки. Місцеві ходять між сіткою, а бабусі сидять на лавочці в халатах і щось теревенять. Дивлячись на їх вбрання, поправляєш плитоноску. Повз нас пролітають підлітки в трьох на одному скутері взагалі без нічого. На сонці біля дороги лежить гріється пес. Дорогу перебігає півень в погоні за куркою. Не збавляючи швидкість, доїжджаємо до перехрестя, де хлопці продовжують чіпляти сітку. Щось у них пішло не так і на моменті нашого наближення, чогось вона провисла і ми чіпляємо її “грибочками” від РЕБ. Махають руками, вітаємось, перепрошуємо. Поки знімають сітку, рахуємо кількість підбитих і спалених машин на повороті. Броня, пікап, чиясь швидка. Поруч зупинка, на який сидить дід і чогось чекає. Сітку зняли, зриваємось з місця, стояти на перехресті такою великою ціллю не окей - поруч kill zone. Згадуємо, як ще два тижні назад в'їжджали в цей поворот на “сігарєті”. Вчора був сильний дощ, і дорога - болото. В деяких місцях машина йде юзом і боком. Не має сенсу кричати на водія, він сам все розуміє. Впираєшся ногами, як можеш і стискаєш дробовик сильніше. Ви маєте дізнатися, чи ще працює стабпункт. Доїжджаєте до нього, бачите розбитий вʼїзд і влітаєте туди. Хлопці зі стабіку починають кричати, щоб ми прибрали машину. Спішуєшся, йдеш спілкуватися. Тиснете руки, чуєш в спину “Бережіть себе, тут купа дронів”. Навколо розбиті хати. Видно характерні ураження від КАБ-ів. Поруч, працює магазин. Якісь суміжники приїхали на баггі. Всі в болоті, інколи не зрозуміти, де там очі, і де рот. Вони приїхали купити морозива собі і їдуть далі. Бачиш, як ваша машина розвертається, черкає дном яму, намагаєшся підбігти на зустріч і провалюєшся по коліно в багнюку. Завалюєшся на пасажирське, з під коліс вилітає купа багна. Машина набирає швидкість. Над головою чути пронизливе дзижчання..