Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - sion [CLOSED]
Added 14 Jul 2024

sion [CLOSED]

@sionqwerty
Art
Number of subscribers: 387
Photos: 50
Videos: 3
Links: 21
Description:
новий канал: https://t.me/sioncyberreligion адмін — @hangmans_gambit архів: https://t.me/siorchive

👥 Number of subscribers

387
Average/Day:: -6
Average/Week:: -8
Average/Month:: -23

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

sion [CLOSED] 2026-04-04
sion cyber religion 2026-04-02
jerry heil cyber religion 2026-04-01
DTIYS || sion cyber religion 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 132 26-03-25 18:30
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
👁 327 26-02-23 23:41
Ранок. Сирени в Києві, та що там вибухи у всій Україні. Танки та КРАЗи з «Z» по трасі. Дзвінки від батьків та друзів. Затори на АЗС і черги в магазинах — це все мінімальний опис жаху, який сколихнув українців на початку 24 лютого 2022 року. Рівно 4 роки потому, путін повномасштабно напав на територію України.Хтось «на автоматі» йшов на роботу, хтось був в окопі на Донеччині ще з 2014, хтось обіймав дитину в чергах на пункт пропуску в Польщу, а хтось так більше і не відкриє очі, бо став ціллю ворога на початку цієї клятої великої війни.Ми ні в якому випадку не забуваємо початок війни на Донбасі у 2014, ми навіть вважаємо є привід ненавидіти русню за сотні років гнилої імперії та радянщини. Але хочемо підтримати кожного і нагадати, що повномасштабна війна росії проти України триває повні 4 роки. Ми все ще віримо в справедливий мир, який заслужили наші Сили оборони — вони віддають за нього найважливіше.Шануємо всіх тих, кого не стало від дій окупантів — полеглих Захисників та Захисниць, загиблих чоловіків, жінок та дітей. Вічна пам’ять, шана та сил рідним!Не забувайте — у всьому винна тільки (!) русня. У холоді і темряві в оселях, в відсутності води в кранах, в збільшенні хвороб та курсу долара — провина путіна.В річницю повномасштабної війни — обійміть тих, хто поруч та згадайте цей запал і мету, яку ми мали з першими звуками сирен.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
👁 6,380 26-02-19 00:50
❗️TW❗️18+, жорстокі кадри, ЦСАМСкарга 2.0? Вперше пишу такий пост. Мені з колегами ф1 арт комʼюніті останнім часом все частіше почала на очі кидатись одна особа з ніком Жабаʼs Епштейн.Що ми про неї знаємо, судячи з відкритих джерел: (докази закріплені за кожним пунктом, усі скріншоти це все що лежало на поверхні) 1) Надихається твором «Лоліта» та неодноразово про це заявляє.2) Створює персонажів й ау, де діти відіграють ключову роль та показані у сексуальному контексті. Також в малюнках присутня зоофілія. 3) Ролить такі історії та виправдовує свою свою ТВОРЧІСТЬ сумним сенсом. 4) Пересилає з одних соцмереж на інші з більш жорстоким контентом (з ТТ в ТвіХтер або ТҐК) 5) Малює повнолітніх у дитячих образах.6) Використовує реальних людей для свого контенту (маленький Макс Ферстаппен/його батько, маленький Макс/Фернандо Алонсо, Кімі Антонеллі(19)/Тото Вольфф(54), брати з гурту Oasis etc.). Вочевидь це не виправдовує її, навіть якби все було видумкою. 7) Успішно збирає однодумців, а її пости просувають. Канал та інші соцмережі ростуть з кожним днем. Поки писала це все додалось 7 підписників тільки в тґк. Не кажучи вже про ґор і те, що майже весь контент російською й аудиторія переважно складається з них.Також важливо те, що вона працює в магазині іграшок, що може становити потенційну загрозу для дітей. Творчість — це найлегший спосіб передати те, що у автора в голові. Контент, що сексуалізує або нормалізує експлуатацію дітей та тварин чи будь-яку форму насильства над ними, — це не творчість. Будь-який публічний контент — це вплив. А вплив завжди несе відповідальність.Що я прошу вас зробити: 1) Максимальне поширення цього посту.2) Скарга на всі соцмережі із поясненням причини. Не полінуйтеся написати декілька речень.3) НЕ переглядати її пости будь-де. Чому? Алгоритми не фільтрують що вони просувають. Будь-яка увага може допомогти акаунту такого роду контенту. Я не хочу перетворити це в рекламу. В коментарях залишу посилання куди надсилати скарги. Навіть якшо вона не зупиниться та продовжить створювати нові, це вже Calls to Action.
👁 571 25-06-26 21:33
Хочу пояснити ситуацію з щп щодо коментарів до референсу Святіка, який був репостнутий у відкритий канал. У коментарях з’явилась особа, котра заявила, що наші персонажі викликають у неї «погані асоціації» з рос. стікерами з ВК, і що це її, «трігернуло». Варто розмежовувати власні асоціації та публічне знецінення роботи інших. Я мала повне право відповісти на це публічно і заодно як співавтор, адже подібні коментарі були зроблені не в приватній розмові, а відкрито. Моєю метою не був конфлікт — я відстоювала нашу ідею та сенс який ми вклали в персонажів. Але замість діалогу отримала бан за очевидно сильніші аргументи та була готова продовжити розмову у приватних повідомленнях.На жаль, реакція адміністраторки з позицією «давайтє жить дружно» це спосіб уникнути відповідальності за модерацію простору, де відбувається публічне приниження творчості інших. Мене звинуватили у «дойобі» та грубості за відстоювання нашої роботи.Хочу прояснити кілька важливих речей: 1) Співпадіння імені Славіка залишається співпадінням, враховуючи що його повне ім’я не Святослав 2) Саме ця динаміка популярна та варіативна і обмежувати її через власні поверхневі асоціації — це спрощення й викривлення як власного оцінювання так і інших. 3) Наші персонажі не підлітки і точно не гопнік з дед інсайдом 4) Не лізьте туди, де не розумієте контекст та історію створення саме таких образів персонажів і чому. Особисті тригери — це справа кожного, але проєктувати їх на чужу творчість без аналізу й такту — недоречно. Особливо у час, коли українці створюють власний який не який контент, намагаючись вийти з-під рашистського впливу. Порівняння з російським контентом стирає нашу ідентичність і прирівнює її до них же.