Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - шолтис
Added 06 Dec 2025

шолтис

@sholtys_ua
Number of subscribers: 4 804
Photos: 986
Videos: 284
Links: 706
Description:

👥 Number of subscribers

4 804
Average/Day:: -2
Average/Week:: -9
Average/Month:: -62

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 1
Week average: 0.7
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 596 26-06-22 09:46
Сьогодні 21.06.26, під час проведення Маршу Традицій відбулося очищення лав правого середовища України. Групою активістів націоналістичних організацій проведено виховну бесіду з представниками "білої варти".Згаданий осередок входить до неформальної ворожої структури "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону коштами депутатів-регіоналів та ОПЗЖ, а саме істотою з прізвищем новінський. Впродовж тривалого часу "біла варта", на замовлення ворога, провадила антимобілізаційу інформаційну кампанію, закликала до неучасті у війні, "у безсенсовості опору російським окупантам", "мирі на умовах аресора" та, фактично, формувала у воюючій Україні антидержавне підпілля. Спонукаючи громадя України до силової протидії мобілізаційній роботі ТЦК та показової зневаги до представників Держави, мразі з "білої варти" слухяно відпрацьовували замовленя прокремлівських кураторів з території ЄС. Ми, Українські націоналісти засуджуємо діяльність згаданої купки ублюдків та оголошуємо структури "опзм" та "білої варти" — помийними шльондрами, що працюють на території України в інтересах російського агресора. Проголошуючи абсолютну цінність Нації та ідентичності, ми наділяємо наріжним значенням Державу та її управлінські інституції, як найвищу форму самоорганізації національного організму. Рівняння на сильну національну державу, підтримка мобілізації та перемога у війні — ось орієнтири, котрі нас тримають у спільному річищі боротьби. Бездержавні національні утворення приречені на вічне рабство і зникнення. Інституційно слабка Україна вигідна лише нашому ворогу. Закликаємо усіх учасників націоналістичних правих організацій, рішучо протидіяти зрадницькій мразоті зі структур "білої варти"/ОПЗМ та витіснити цю наволоч з вуличного життя. Антидержавникам та "півням за мир" не місце у правому русі.
👁 2,470 26-04-19 11:54
Урочистості з нагоди річниці створення 20-ї бригади «Любарт»З нагоди річниці створення бригади відбулися урочисті заходи, присвячені вшануванню спільних здобутків та пройденого бойового шляху підрозділу. Важливою частиною урочистостей стало вручення бойових прапорів командирам підрозділів — символів честі та військової звитяги, а також нагородження бійців бойових підрозділів бригадними відзнаками та почесними відомчими нагородами.Командир 20-ї бригади «Любарт» підполковник Вадим «Янкі» Крикун та заступник командира 1-го корпусу НГУ «Азов» полковник Микита «Раз-Два» Надточій у своїх промовах подякували особовому складу за вірність українській нації. Вони підкреслили важливість внеску кожного воїна у спільну справу захисту держави та відзначили високий рівень підготовки підрозділу, що став надійною та потужною силою у складі Сил оборони.Під час заходів присутні також вшанували пам’ять усіх полеглих побратимів хвилиною мовчання. Кожен воїн, який віддав життя за незалежність України, назавжди залишиться в строю та в наших серцях.20-та бригада «Любарт» у складі 1-го корпусу НГУ «Азов» продовжує виконувати поставлені завдання, залишаючись відданою своїм принципам, бойовому братерству та захисту держави.Instagram | Youtube | Facebook | TikTok | Twitter | Website |
👁 2,640 26-04-15 08:08
20-й бригаді оперативного призначення «Любарт» — один рік!15 квітня 2025 року розпочалася нова сторінка нашої історії — створення 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» у складі 1-го корпусу НГУ «Азов».Попри всі виклики інтенсивного року війни, «Любарт» зумів поєднати успішне виконання бойових завдань із масштабною розбудовою бригади в єдиний та ефективний організм. Ми пройшли непростий шлях — від формування управління та спеціалізованих батальйонів до створення комплексної системи забезпечення, власної школи роботизованих систем та надійного патронату для воїнів і ветеранів.Сьогодні «Любарт» — це не просто бойова одиниця, а надійний партнер для наших міжнародних друзів та ідеологічний центр, що через хорунжу службу та комунікаційні платформи формує свідоме суспільство. Проте найголовніше — весь цей час бригада безперервно виконувала бойові завдання на найскладніших напрямках фронту, щодня знищуючи ворога.Дякуємо кожному солдату, сержанту та офіцеру за вірність присязі, професіоналізм і стійкість. Ми пам’ятаємо ціну нашої свободи та схиляємо голови перед полеглими побратимами. 20-та бригада оперативного призначення вже вписала своє ім’я в історію.20-та бригада «Любарт» — рік становлення, сили та стійкості.Слава Україні!Instagram | Youtube | Facebook | TikTok | Twitter | Website |
👁 2,960 26-02-01 11:37
Про ситуацію навколо Національного військового меморіального кладовища.Для війська пам’ять про полеглих — це невід’ємна складова військової честі, традиції та внутрішнього порядку, на якому тримається армія. Кожен полеглий Захисник України має право на гідне поховання з військовими почестями — і це обов’язок держави перед тими, хто віддав за неї життя.Ми не згодні з судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для Національного військового меморіального кладовища. Рішення, винесене «іменем України», цинічно попирає права тих, хто загинув заради цього імені. Тих, хто вимовляв його в останню хвилину свого життя.Судові рішення у сфері землекористування не можуть і не повинні нівелювати вже здійснене вшанування загиблих воїнів. Дотримання формальних норм без урахування їхнього змісту та мети є неприпустимим. Полеглі Захисники не мають ставати заручниками людської байдужості, професійної некомпетентності або правових спекуляцій. Чи, виносячи своє рішення, суд замислився, що буде з уже похованими воїнами? Хорунжа служба 1-го корпусу НГУ «Азов» наголошує: держава під час війни не має права руйнувати ритуали пам’яті. Місце поховання воїнів — це частина бойового побратимства, символ тяглості війська і відповідальності живих перед мертвими. І в Україні воно має бути там, де перебуває зараз. Там, де його визначила держава.Офіційний сайт корпусу | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
👁 2,800 26-01-19 20:49
Останні події змушують замислитися про майбутнє глобальної безпеки. Риторика щодо Гренландії та інших територій, триваючі війни, зростаюча нестабільність — все це сигнали про зміни у архітектурі світового порядку.Цілісність блоку НАТО, яке десятиліттями було гарантом безпеки для багатьох країн, сьогодні перебуває під питанням. Непередбачуваність американської політики, сумніви в надійності традиційних гарантій — це реальність, що кидає виклик європейській демократії.Найкращою альтернативою для країн Європи може стати створення нового військового альянсу з центром в обличчі України. Три роки повномасштабної війни перетворили українську армію на найдосвідченішу та найбоєздатнішу силу на континенті. Україна має те, чого бракує більшості європейських армій — реальний бойовий досвід сучасної високотехнологічної війни, знання російської тактики та стратегії, навчені керівні кадри та гартовані в бою війська.Європа має промисловість та ресурси. Україна має досвід та мотивацію. Разом це може стати основою для справжньої системи колективної безпеки, яка не залежатиме від політичних коливань за океаном.Час змін — це завжди час можливостей. І саме зараз закладається фундамент нової архітектури європейської безпеки центром і головною силою якої є Україна та наше військо.
👁 2,220 25-12-29 12:01
🦅1 КНГУ "Азов" звітує про результати Добропільської наступальної операції🏹 У серпні для корпусу була визначена зона відповідальності на Покровському напрямку, де розгорнулися ключові події битви за Донеччину. Підрозділи корпусу разом із приданими та підпорядкованими силами мали зупинити та ліквідувати противника, який здійснив прорив бойових порядків Сил оборони України в напрямку н.п. Добропілля.🇷🇺 Починаючи з 4-го серпня по 29 грудня 2025 року втрати противника становлять:🟠безповоротні — 12 492 осіб;🟠санітарні — 8 346;🟠взято в полон — 185.🇷🇺 За п’ять місяців контрнаступальної операції знищено і пошкоджено велику кількість ворожої техніки:🟠93 танка;🟠259 бойових броньованих машин;🟠314 гармат;🟠1821 одиниць легкої, важкої автомобільної та мототехніки. З них легкових автомобілів — 618; важкої автотехніки – 33; спецтехніки – 43; мотоциклів та баггі — 1127 одиниць.🟠3579 БПЛА різних типів.😃 Якби сказав один із офіційних речників, знищено 5-10 під*рів, 12 492 з яких...Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат