Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - в раю говорять суржиком
Added 13 Dec 2021

в раю говорять суржиком

@shaurmiash
Number of subscribers: 142
Photos: 102
Videos: 50
Links: 31
Description:
я міняла цей опис разів 70. мені нічого не подобається, я все видаляю. ну нехай
Source

в раю говорять суржиком | я вже й забула як прикольно створювати такий потік думок — не сортуват...

Telegram community logo - в раю говорять суржиком в раю говорять суржиком @shaurmiash
51 Views/Reach 2023-10-24 10:00 Message №537
я вже й забула як прикольно створювати такий потік думок — не сортувати за значимістю та не викидати зайве.раніше, коли у мене був свій паблік вк (олди тут?!), я тільки так і писала. потім виросла. самі розумієте: сімʼя, діти, робота… ну не в мене, але яка різниця)мені здавалося, що якшо я відправляю якісь тексти у всесвітню павутину (від слів Всесвіт та павук), то там має бути хоча б одна розумна думка — щоб люди не пожалкували, що витратили свій час. але слухайте… хіба мало понаписували книжок і назнімали документалок на діскавері? та дохуя. як казав мій вчитель фізкультури «сідай і занімайся»(якщо чесно, то він казав «трєніруйся», але сенс той самий, тому питання правдивості його слів відпадає)розумні думки переоцінені… їх настільки багато, що кожен другий юзер в інтернеті це по-суті латентний Ейнштейн.треба повертатися до спонтанності та легкості.ну мені так точно. цей канал перетворився на кладєзь мудрості, що теж не дуже здорОво. мудрим можна бути декілька годин на день, увесь інший час треба бути щасливим. ну й плюс спати 7-9 годин. і як каже мій папа: «желатєльно харашо їсти, сбалансірованно, тоді не буде ніяких проблєм»***взагалі-то цей текст я написала вчора, але забула відправити, тому такий собі вам лист із минулого. як там справи у майбутньому??? Кличко так само мер Києва?всєх благ 👻