Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ШАРК І ТІКТОК 🎬
Added 06 Dec 2025

ШАРК І ТІКТОК 🎬

@sharkk_olga
Number of subscribers: 921
Photos: 67
Videos: 16
Links: 55
Description:
Це Ольга Шарк, практикуючий ТікТок маркетолог з досвідом 3+ роки Тут розповідаю про ТікТок, ділюсь корисними фішками та спілкуюсь про життя ТікТок ком’юніті - https://t.me/+paFq9VxrH1gyZmYy YouTube - https://youtube.com/@olga.sharkk?si=-nQvciwuU7fXZlP

👥 Number of subscribers

921
Average/Day:: 0
Average/Week:: -4
Average/Month:: -15

👁️ Average views per message

264
Average/Day:: 303
Average/Week:: 274
ERR: 28.66%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Name change history

ШАРК І ТІКТОК 🎬 2026-02-05
Sharkk про Тікток 🎬 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 303 25-12-10 10:20
Як часто ви починаєте життя з понеділка?🥲І я це про банальні речі, по типу зайнятись спортом, прочитати книгу, виставити нещасну сторіс Або ще простіше, як часто ви перекладаєте свої справи на завтра? 🤔Бо сьогодні лінь, немає часу, меркурій в ретрограді чи ще щось І от в таких деталях люди постійно себе обмежують Я сама з цим неодноразово стикалась От наприклад я вже рік маю навʼязливу ідею завести ютуб канал І здавалось би, я знаю дохуя про контент, маркетинг, зйомку і тд Але ще досі не почала Бо ми забуваємо, що ми звичайні люди, і нам буває просто страшно почати щось нове - бо це виклик І ставимо необгрунтовані очікування від себе, адже з першого відео потрібно отримати як мінімум мільйон переглядів - помилятись не можна І чомусь ми вважаємо, що постійно ходити з думкою що «треба зробити, але не зараз» - набагато краще, ніж почати хоч щось ❗️ Що хочу донести: Та виставте ви цю сторіс Запишіться на тренування Хоч один раз встаньте з ранку Бо від цього в світі нічого не станеться, а ви будете почувати себе краще і зможете зробити наступний крок до своєї мети без відчуття провини, що ви нічого не робите ❤️
👁 336 25-12-05 15:39
Чому вести свій блог так складно? 😬А з клієнтськими зазвичай проблем немає, бо там все легко і прогнозованоДля розуміння, окрім акаунтів клієнтам, я стабільно без великих перерв веду свій блогу в інстаграм/тікток/телеграм вже4 роки. Тому давайте розберемо ⬇️ З клієнтами все просто: ви маєте чітку стратегію та план дій, який спрацьовув у вас вже десятки разівА от зі своїм взагалі немає надивленості, стратегії та розуміння що зніматиА головне - звички постійно робити❗️ І навіть якщо ви вже розумієте що знімати, виникає інша проблема - не вистачає ресурсу на свої акаунти, бо клієнтські приносять стабільні гроші, а ваш ні і через це весь фокус та енергія йде в сторону клієнтівТобто ми не відносимось до свого просування як до окремої роботи, постійно знаходяться справи поважливіше та проблеми, які рухають свій блог на друге/третє/десяте місце в пріоритетіІ на виході ми маємо ахуєть сильного спеціаліста з сотнею кейсів про якого ніхто не знає , бо на себе не було фокусу та часу🥲 І скоріше за все такий спеціаліст вже і не почне щось по собі робити, бо тупо немає звички займатись собоюТакож знання як робити іншим завищують наші очікування до себеЧерез що ми намагаємось "виєбнутись рівнем" але на цей рівень йде цілий тиждень і ресурс не вартує результатів на виходбо на початку їх взагалі може не бути - це приводить до бездіяльності (краще буду клієнтам робити, там же точно буде результат)Потім знов прийшла мотивація займатись собою, починаєш і..Стопоришся на базових питаннях «а що знімати? а що подумають?…»після цього закидуєш і так по колу🫠 Поділіться, чи була у вас така історія?👇🏻Якщо побачу, що багатьом відгукується, розберу детальніше те, як я стабільно веду контент собі та клієнтам