Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ШАРК І ТІКТОК 🎬
Added 06 Dec 2025

ШАРК І ТІКТОК 🎬

@sharkk_olga
Number of subscribers: 921
Photos: 67
Videos: 16
Links: 55
Description:
Це Ольга Шарк, практикуючий ТікТок маркетолог з досвідом 3+ роки Тут розповідаю про ТікТок, ділюсь корисними фішками та спілкуюсь про життя ТікТок ком’юніті - https://t.me/+paFq9VxrH1gyZmYy YouTube - https://youtube.com/@olga.sharkk?si=-nQvciwuU7fXZlP
Source

ШАРК І ТІКТОК 🎬 | Чому вести свій блог так складно? 😬А з клієнтськими зазвичай проблем н...

Telegram community logo - Sharkk про Тікток 🎬 ШАРК І ТІКТОК 🎬 @sharkk_olga
336 Views/Reach 2025-12-05 15:39 Message №213
Чому вести свій блог так складно? 😬А з клієнтськими зазвичай проблем немає, бо там все легко і прогнозованоДля розуміння, окрім акаунтів клієнтам, я стабільно без великих перерв веду свій блогу в інстаграм/тікток/телеграм вже4 роки. Тому давайте розберемо ⬇️ З клієнтами все просто: ви маєте чітку стратегію та план дій, який спрацьовув у вас вже десятки разівА от зі своїм взагалі немає надивленості, стратегії та розуміння що зніматиА головне - звички постійно робити❗️ І навіть якщо ви вже розумієте що знімати, виникає інша проблема - не вистачає ресурсу на свої акаунти, бо клієнтські приносять стабільні гроші, а ваш ні і через це весь фокус та енергія йде в сторону клієнтівТобто ми не відносимось до свого просування як до окремої роботи, постійно знаходяться справи поважливіше та проблеми, які рухають свій блог на друге/третє/десяте місце в пріоритетіІ на виході ми маємо ахуєть сильного спеціаліста з сотнею кейсів про якого ніхто не знає , бо на себе не було фокусу та часу🥲 І скоріше за все такий спеціаліст вже і не почне щось по собі робити, бо тупо немає звички займатись собоюТакож знання як робити іншим завищують наші очікування до себеЧерез що ми намагаємось "виєбнутись рівнем" але на цей рівень йде цілий тиждень і ресурс не вартує результатів на виходбо на початку їх взагалі може не бути - це приводить до бездіяльності (краще буду клієнтам робити, там же точно буде результат)Потім знов прийшла мотивація займатись собою, починаєш і..Стопоришся на базових питаннях «а що знімати? а що подумають?…»після цього закидуєш і так по колу🫠 Поділіться, чи була у вас така історія?👇🏻Якщо побачу, що багатьом відгукується, розберу детальніше те, як я стабільно веду контент собі та клієнтам