Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шпаківня Серхмана
Added 14 Jul 2024

Шпаківня Серхмана

@serhman_cast
Number of subscribers: 871
Photos: 1,570
Videos: 148
Links: 842
Description:
🎤 Сергій Давидюк — Коментатор Maincast (CS/Valorant) Чат-телеграм: https://t.me/+wit6Bn7_zGFjZTI6 Inst: https://instagram.com/serhman Twitch: https://www.twitch.tv/serhman Twitter: https://twitter.com/namhreS
Source

Шпаківня Серхмана | Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей м...

Telegram community logo - Шпаківня Серхмана Шпаківня Серхмана @serhman_cast
203 Views/Reach 2025-12-21 22:14 Message №2910
Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей місяць від Жужи тричі відвернулися: залишили біля магазину на дорозі, потім в першій родині у жінки почалася алергія, плями на обличчі та свербіж і вона її повернула. А в наступній родині — дівчина емоційно виявилася не готовою залишати собаку вдома саму. Допоки вона на роботі, їй занадто сильно шкода Жужу, бо та сумує цілий день і плаче. Від цього дівчина в ще більшому стресі. Вона сама зізнається, що проблема не в собаці, а в її нестабільному психологічному стані.Нагадую, що Жужа — ідеальна собака. Я це знаю, бо вона у нас прожила півтора тижні! Проблема в людях, які виявилися не готові до цуценяти. Жужа не шкодить! Ходить на пелюшку, не промазує! Абсолютно здорова. Має вже чіп, міжнародний паспорт та перші вакцини, оброблена, викупана. Дуже грайлива. Їсть добре. Невеличка. Важить 5 кг, а буде не більше 10 кг як виросте. Дуже орієнтована на людину. Коли залишають вдома саму — може плакати, але це питання вирішується часом та тренуваннями. Давайте знайдемо нарешті відповідальну родину Жужі, яка готова до життя з собакою. Яка готова виховувати маленьке цуценя і вкладати в це свій час. Не зрадить, готова буде любити і піклуватися про цю дитину. Якщо це про вас і ви хочете забрати її, то пишіть мені в особисті в тг — @difedchenko.Буду вдячна всім за репост. Вірю в різдвяне диво!🥺