Source
Шпаківня Серхмана | Поступово повертаюсь у робочий ритм і все більше бачу скептичних думок...
251 Views/Reach
2025-05-09 14:36
Message №2290
Поступово повертаюсь у робочий ритм і все більше бачу скептичних думок про повернення Сімпла на про-сцену, мов він не заграє і тд. У нас вже був випадок коли гравець (degster) був рік в інактиві (24/6/23 — 15/5/24) і потім його підписали Heroic. Він проходив у плей-оффи великих турнірів (і мейджор був в цьому числі). Ще трохи полутав зп у Фалконс та наприкінці взяв мвп і видав високий рейтинг у фіналі PGL Bucharest 2025 (1.27) Cитуація зараз у FAZE та NAVI зараз дуже складна, обидві команди переживають найбільшу кризу за довгий час. Для s1mple це дві дуже хороші можливості себе проявити і закріпитись в одному із складів, якщо звичайно видасть хороші рейтинги. Особисто вірю у 2 сценарія розвитку подій:1. Хороші особисті стати + NAVI в плей офф мажора — шанс закріпитись у FAZE2. Хороші особисті стати + NAVI НЕ в плей офф мажора — шанс повернутись у змінений ростер НавіМені чомусь здається, що Саньочок ще може і хоче. Особисто мені хочеться вірити в камбек найкращого гравця CS:GOА ви вірите?