Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сергій АНАНКО | міський голова Сміли
Added 06 Jan 2025

Сергій АНАНКО | міський голова Сміли

@serhii_ananko
Number of subscribers: 33 235
Photos: 8,150
Videos: 1,270
Links: 2,130
Description:
Офіційна сторінка міського голови Сміли

👥 Number of subscribers

33 235
Average/Day:: -9
Average/Week:: -88
Average/Month:: -252

👁️ Average views per message

12 564
Average/Day:: 16,300
Average/Week:: 12,101
ERR: 37.8%

📊 Messages per Day

5.3
Last day: 0
Week average: 7
Average per day: 5.3

Name change history

Сергій АНАНКО | міський голова Сміли 2025-01-20
Сергій АНАНКО 2025-01-08

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

💔 Він довго залишався у тиші війни... 🇺🇦 ЩЕРБАТЮК Сергій Васильович зник безвісти під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України 1 липня 2024 року у Сватівському районі Луганської області. Лише тепер він повернувся до рідного дому, на жаль — «на щиті». Сергій Щербатюк народився 10 жовтня 1986 року в місті Сміла. Навчався в ЗОШ № 12. У 2004 році вступив до Смілянського радіотехнікуму ЧДТУ, де здобув спеціальність «конструювання виробництва і технічне обслуговування виробів електронної техніки». З 2007 року працював регулювальником у ДП «Оризон-навігація», а з 2019 року — регулювальником швидкості руху вагонів в АТ «Укрзалізниця». У 2023 році Сергія мобілізували до лав Збройних Сил України, і він без вагань став на захист рідного дому від ворога. 🪖 Був сапером інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу танкового батальйону військової частини ЗСУ. Він був світлою, доброю, чуйною та відповідальною людиною. Завжди знаходив сили підтримати, обійняти, підставити плече. Для рідних Сергій був опорою і захистом, тим, хто ніколи не відвертався від чужого болю. У Сергія залишилися мати та брат. Біль цієї втрати назавжди залишить рану в серцях рідних. Його ім’я зостанеться в пам’яті тих, хто його знав, любив і чекав, хто разом з ним боровся за Перемогу України. 🕯 Вічна слава полеглому Герою! Дякуємо за вірність Батьківщині! Поховали Сергія Щербатюка на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).
Всю ніч Україна перебувала під масованою атакою Росії. Ворог застосував 40 ракет, крилатих і балістичних, та близько 580 дронів різних типів. Дякую всім нашим воїнам, які всю ніч захищали небо, нашим пілотам F-16, які сьогодні вкотре довели свою майстерність та результативно відпрацювали в захисті України від крилатих ракет.Під ударом перебували Дніпро та область, Миколаївщина, Чернігівщина, Запоріжжя, громади Полтавської, Київської, Одеської, Сумської та Харківської областей. Ціллю ворога була наша інфраструктура, житлові райони, цивільні підприємства. У Дніпрі зафіксовано пряме влучання ракети з касетним боєприпасом у багатоповерхівку. Станом на зараз відомо про десятки поранених унаслідок обстрілу. Три людини, на жаль, загинули. Мої співчуття рідним і близьким.Кожен такий удар – це не військова необхідність, а свідома стратегія Росії залякувати цивільних і руйнувати нашу інфраструктуру. Саме тому потрібна сильна міжнародна відповідь. Україна довела, що може захищати себе та Європу, але для надійного щита маємо діяти разом: посилювати ППО, збільшувати постачання зброї, розширювати санкції проти російської військової машини та сфер, які її фінансують. Кожне обмеження Росії – це врятовані життя. Дякую всім, хто допомагає та підтримує нас.
Цієї ночі російська армія встановила один зі своїх божевільних антирекордів. Били по підприємствах цивільної інфраструктури, житлових будинках, по наших людях. Витратили кілька крилатих ракет проти американського підприємства на Закарпатті. Це було звичайне цивільне підприємство, американські інвестиції. Виробляли такі звичні побутові речі, як кавомашини. І це росіянам теж мішень. Дуже показово. Зараз на підприємстві ще гасять пожежу. Станом на цей час відомо про 15 людей, які постраждали від цього удару. Усім їм надано необхідну допомогу. Рятувальники працюють і в багатьох інших областях – від Запорізької до Волинської. Загалом за ніч проти України було застосовано 574 ударних дрони та 40 ракет. Значну частину вдалося збити. На жаль, не всі. І цього удару росіяни завдали так, наче нічого взагалі не змінюється. Наче немає жодних зусиль світу, щоб зупинити цю війну. Потрібна реакція на це. Досі немає жодного сигналу з Москви, що вони справді збираються йти на змістовні перемовини та завершувати цю війну. Потрібен тиск. Сильні санкції, сильні тарифи. Дякую всім, хто допомагає!
Тривала, змістовна розмова з Президентом Трампом спочатку один на один, а потім також за участі європейських лідерів. Загалом говорили більш ніж півтори години, приблизно годину – з Президентом Трампом. Україна знову підтверджує, що готова працювати максимально продуктивно заради миру. Президент Трамп поінформував мене про свою зустріч із російським керівником, про основні пункти розмови. Важливо, що сила Америки впливає на розвиток ситуації. Ми підтримуємо пропозицію Президента Трампа щодо тристоронньої зустрічі Україна – Америка – Росія. Україна підкреслює: ключові питання можуть обговорюватись на рівні лідерів, і тристоронній формат підходить для цього. Всі деталі по завершенню вбивств, по завершенню війни збираюсь обговорити з Президентом Трампом у Вашингтоні в понеділок. Вдячний за запрошення. Важливо, щоб європейці були залучені на всіх етапах заради надійного гарантування безпеки разом з Америкою. Ми обговорили позитивні сигнали від американської сторони щодо участі в гарантуванні безпеки Україні. Продовжуємо координувати наші позиції з усіма партнерами. Дякую всім, хто допомагає!
В стінах Черкаської районної військової адміністрації родинам загиблих Захисників із Сміли та району було вручено державні нагороди — ордени «За мужність» ІІІ ступеня, якими їхніх синів, чоловіків і батьків удостоєно посмертно.Кожен з них заплатив найвищу ціну за свободу України. Імена наших земляків навіки закарбовані в історії спротиву.🎖️Омельченко Анатолій Миколайович, солдат — відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеня🎖️Шевченко Олег Олександрович, молодший сержант — відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеня🎖️Найденков Олег Васильович, сержант — відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеня🎖️Кузюк Юрій Михайлович, солдат — відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеня🎖️Кондратьєв Максим Ігорович, солдат — відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеня🎖️Улітін Віталій Олегович, солдат — відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеняМи не зможемо повернути найрідніших, але зобов’язані — берегти пам’ять, підтримувати родини й передавати правду про їхню мужність.🕯️Світла пам’ять кожному Захиснику.
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, який палив електропідстанції на ЧеркащиніЗа доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав російський агент, який палив об’єкти енергетичної інфраструктури на Черкащині.За матеріалами справи, протягом доби підпалювач намагався знищити 8 електропідстанцій та релейну шафу в Уманському районі.У такий спосіб ворог сподівався знеструмити більшу частину громади та заблокувати залізничний рух у регіоні.Як встановило розслідування, завдання фсб виконував 21-річний місцевий житель, який шукав «легкі заробітки» на Телеграм-каналах. Там він потрапив у поле зору російських спецслужбістів.Після вербування агент спочатку знаходив локації з енергообладнанням, а потім зламував його, щоб залити всередину бензин та підпалити.До того ж зловмисник здійснював відеофіксацію злочину для «звітності» окупантам, від яких він сподівався отримати обіцяні гроші.Співробітники СБУ затримали агента «на гарячому», коли він намагався підпалити ще один енергооб’єкт.На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів суд визнав його винним за двома статтями Кримінального кодексу України:▪️ ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану);▪️ ч. 2 ст. 194-1 (умисне пошкодження об’єктів електроенергетики).Розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Українці захищають своє. Навіть ті, хто з Росією, знають, що вона чинить зло. Звісно, ми не дамо Росії нагород за зроблене. Український народ заслуговує на мир. Але всі партнери мають розуміти, що таке достойний мир. Цю війну треба закінчувати, і Росія має її закінчити. Росія її почала та затягує, не слухаючи ніякі дедлайни, і саме це проблема, а не щось інше. Відповідь на українське територіальне питання є вже в Конституції України. Відступати від цього ніхто не буде і не зможе. Дарувати свою землю окупанту українці не будуть. Україна готова до реальних рішень, які можуть дати мир. Будь-які рішення, які проти нас, будь-які рішення, які без України, – вони одночасно і рішення проти миру. Вони нічого не дадуть. Це мертві рішення, вони ніколи не спрацюють. А нам усім потрібен реальний, живий мир, який люди будуть поважати. Ми готові разом із Президентом Трампом, разом з усіма партнерами працювати заради реального, і головне, тривалого миру – миру, який не розвалиться через бажання Москви. Я дякую всім нашим людям за те, що ми разом. Україна є. Дякую всім нашим воїнам за те, що ми зберегли незалежність. Стійте міцно. Це наша земля, ми – це Україна. Слава Україні!
Тези прямого ефіру:📍Сміла продовжує ліквідовувати наслідки ворожих атак. Наразі перекривають пошкоджені дахи. Влада підтримує контакт із благодійним фондом GEM, який знову допоможе з відновленням вибитих вікон. Заміри вже зроблено, металопластикові конструкції – у процесі виготовлення📍Місто готується до опалювального сезону. Будівництво модульних котелень тимчасово відтерміновується📍СКП «Комунальник» усуває аварійну ямковість та асфальтує прибудинкові території спільно з головами ОСББ📍Дорожнє покриття на пров. Захисників України, вул. Черкаській, пров. і вул. Кожедуба потребує капремонту. Підсипка та ямковий ремонт вже неефективні, а коштів на капремонт місто наразі не має📍Водопостачання і водовідведення у Смілі здійснюється цілодобово. КП «ВодГео» стабілізувало рівень води у свердловинах📍Питання туалету в магазині «Сільпо» не належить до повноважень міської влади. Торговий відділ спробує вплинути на ситуацію📍Ремонт містка на вул. Захисників України обійдеться більш ніж у мільйон гривень. Комісія вже обстежила об’єкт, але коштів у бюджеті на ремонт поки немає📍Перебування в укриттях ДНЗ заборонено. За статистикою, в один із найнебезпечніших обстрілів укриттями скористалися лише 54 особи – це критично мало для міста з населенням близько 60 тисяч📍Повномасштабне оновлення розмітки наразі неможливе через обмежене фінансування. Пріоритет – пішохідні переходи біля шкіл, садочків, медзакладів і перехресть📍Повітряна тривога й комендантська година – не час для гучних перегонів. Особливо це стосується мотоциклістів, які ігнорують комфорт і безпеку оточуючих📍У місті здійснюється лише ремонт дитячих майданчиків. Нових не будуватимуть через війну та брак коштів📍Планували оновлення тротуарів, але спершу треба виготовити проєктно-кошторисну документацію. Кошти обмежені, тому рішення ухвалюватимуть спільно з депутатським корпусом📍Якщо є питання щодо сирен чи укриттів – звертайтесь за номером: 2-00-01 (диспетчер виконкому)
❗️Держава-агресор росія, зокрема спецслужби та пропагандисти кремля, ретельно та поглиблено вивчають ситуацію всередині України, щоб використати повʼязані із ухваленням Закону №12414 протести для підриву здатності нашої держави чинити спротив повномасштабній збройній російській агресії. За оцінками ГУР, росія має намір дискредитувати Україну у світі, аби послабити або зруйнувати підтримку Заходу збройної боротьби з агресором. Всередині України росія розглядає можливості скористатись суспільним невдоволенням з метою максимального загострення ситуації, використовуючи наявні ресурси впливу, зокрема інформаційні. Для підняття градусу протестів, поглиблення поляризації та хаотизації українського суспільства, і, як наслідок, втрати стійкості держави під час екзистенційної війни, не виключені провокативні дії, інспіровані з москви. ГУР МО України нагадує, що українська нація перебуває в умовах геноцидної війни, в якій агресор намагається всіма способами зруйнувати нашу державу, та закликає до виваженості в оцінках і діях.⚔️Продовжуємо боротьбу! Наше завдання — не дати жодного шансу для росії реалізувати її брудні наміри. 🇺🇦Слава Україні та її воїнам! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
💔 Кожен воїн - це історія відваги і нескореності...Кожен загиблий воїн – це нескінченний біль і розпач…Сьогодні Смілянська громада прощається з старшим матросом - 🇺🇦Олександром Михайловичем ЯЛОВЕНКОМ.Він народився 22 листопада 1991 року у Смілі. Навчався у загальноосвітній школі №11, потім — у ДНЗ «Смілянський ЦППРК», де здобув професію кухаря-кондитера. У 2011 році був призваний на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Після демобілізації працював на різних підприємствах у нашому місті. Останнім місцем роботи у мирному житті було ТОВ «Агро-Рось».У вересні 2023 року Олександр отримав повістку та став на захист України. Його шлях – це шлях гідності, сили й відданості. Це була людина з великим серцем і незламною вірою в Україну. 🪖У війську він обіймав посаду механіка-водія відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти військової частини ЗСУ. Життя Олександра Яловенка обірвалося 12 липня 2025 року у Покровському районі Донецької області внаслідок вогневого ураження БпЛА типу FPV автотранспорту захисника.Добрий, чуйний, світлий, веселий, чемний, відповідальний, цілеспрямований, завжди приходив на допомогу тим, хто її потребував. Мав дуже багато друзів, був справжньою опорою для своєї родини, люблячим чоловіком і турботливим батьком. Мав міцну родину, побудовану на любові та взаємності.🙏Щирі співчуття від усієї громади рідним: матері, дружині, дітям, бабусі, усій родині, всім хто знав і любив цю світлу людину. Схиляємо голови перед пам’яттю Героя🇺🇦. Дякуємо за його мужність, любов до рідних і Батьківщини, за самопожертву, яку він приніс заради нашого миру.🕯Вічна пам’ять і слава!Поховали Олександра ЯЛОВЕНКА на Алеї Слави (Загреблянське кладовище)