Source
ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Ну шо, банда, поцілувалися, посвяткували, пора і про музику поговорити...
290 Views/Reach
2025-02-14 19:30
Message №955
Ну шо, банда, поцілувалися, посвяткували, пора і про музику поговорити. У вигляді валентинок для вас підготував #дайджест вітчизняних цікавинок, які вийшли останнім часом 🤠SADSVIT & TINA KAROL — МиЯ теж не очікував того, шо Тіна Кароль зʼявиться у мене на каналі. Але ж, стерво, наскільки чудовим вийшов цей дует. Найцікавіше те, шо Богдан випустив інструментальну демку рік тому, яка відразу підкупила мене своїм вайбом. У сьогоднішній реалізації цей вайб просто пробив стелю. Чудове поєднання голосів, не перевантажений і хуковий інструментал, скрипочки, підвезли навіть шось на кшталт соляків! Вибачте, сингл місяця, без конкуренції.SIXxFIGURES — Ти - мореШкода, шо ця пісня не помістилась у Брінгівський NeX GEn. Мені подобається оця реінкарнація емо-роцку, який потроху починає виходити з клішованих концепцій а-ля напишемо трек для ТікіТока а там як буде, і може запропонувати шось креативніше. Не скажу, шо гурт справився з цією задачею на відміннно, але емоції викликає приємні. SHMISKA & СКАЖИ ЩОСЬ ПОГАНЕ — Хто ти?Чуйно, сексуально, гітарно. Ще один непоганий союз від файних представників нашої інді-сцени. Ось це загравання з блюзовщиною прям дуже добре грає на атмосферу і створює зухвалу любовну ауру. Добре, шо сингл символічно релізнувся саме сьогодні. АПАТІЯ & SICK SOLUTION — ЧолоІз романтичної лірики прямо у бидло-метал. Справжній чолорозбивач, який задає кумедний тон з першої секунди. Таку колабу я очікував почути в останню чергу, але, насправді, мені воно звучить доволі органічно, хоч і не без погрішностей. Добре, шо хлопці одразу сказали не шукати високих сенсів у даній роботі, адже лірика тут — це просто пук у небо. Зате музично — сира кислотна концертна йобка, яка качає навіть у такому вигляді.#нашеЯк вам, як ваш вечір і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️