Source
ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Сходили ми вчора на ось ці ваші ЛірумиЦікавий експірієнс, нічого не ск...
340 Views/Reach
2025-02-04 17:00
Message №949
Сходили ми вчора на ось ці ваші ЛірумиЦікавий експірієнс, нічого не скажеш. Концентрація музичних селеб на квадратний метр вражала; шкода, шо присутні були не всі номінанти. Загалом концепція доволі проста і зрозуміла, проте все ж мені не вистачило більше фактів з приводу тієї чи іншої роботи, яка увійшла в топ редакції. Яка історія написання, чого вона стала особливою, за шо так полюбилася слухачам тощо. Оф корс, виною тому хрономентраж.Металу не було, а шкода!Загалом, можете ознайомитися з переможцями. Як на мене, вибори цілком заслужені:• Найкращий мініальбом: renie cares — «La Princesse Lointaine»• Найкраща колаба: Крихітка, хейтспіч — «Під весняним дощем»• Прорив року: МУР• Найкраща артистка: Dorofeeva • Спеціальна нагорода від спонсора Uklon «Дебют року»: Кажанна• Найкращий кліп: Jamala — «Arafat Dağindan»• Найкращий режисер: Ілля Дуцик• Найкращий альбом: The Unsleeping — «Справжній бедрум панк»• Найкращий гурт: Океан Ельзи• Вибір слухачів: NazvaНайбільше мені імпонує сам факт, шо подібні вітчизняні музичні івенти та номінації існують. Як сказав OTOY — українські артисти зараз мають більше підтримки, уваги та ресурсів, ніж будь-коли 🤠