Source
Щоденник Сеньйора🥫💻📚 | Всім Хей!👋Зараз в житті так усе несеться, що немає часу навіть на себе...
132 Views/Reach
2025-12-17 09:31
Message №321
Всім Хей!👋Зараз в житті так усе несеться, що немає часу навіть на себе. У мене зараз мрія, щоб ви розуміли, це "виспатися". Притому, що я не фанат довгого сну, зазвичай мені навіть у вихідні вистачає 7 годин сну. Але зараз просто я ніякий. 😣По роботі все наладилося і я вже починаю працювати в кайф. Мої рішення, мої реалізації, мій підхід - всім подобається та я отримую гарний фідбек. Тому тут я починаю нарешті вже відпускати тривожність і починаю кайфувати від процесу. ☺️Також в мене є невеличка підробітка у вигляді менторингу/репетиторства. Вчу C#/Unity і от ще додав початковий рівень "Scratch" для юних студентів =))Мені це приносить реально кайф. Фінансів звісно це дуже мало відносно айті, але мені дуже це подобається, теж отримую крутий фідбек від учнів, тому я задоволений.🧑🎓Продовжую потроху робити свій ASP.NET проект. Він вже готовий в першій ітерації, як я задумував і скоро я буду вже деплоїти. Як тільки це буде працювати, зашарю тут і розповім =)⚡️Далі буду потроху його розвивати, а також буду повертатися нарешті до РПГ. Зараз намагаюся просто відпочити. Ввечері намагаюся пограти, щоб розслабити мізки... але часу є супер-мало.🫨Тримаймося! Борітєся та поборите, як то кажуть!Бажаю Всім Різдвяного настрою! 🎁🎄🎁❄️#offtopic #life