Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Щоденник Сеньйора🥫💻📚
Added 06 Dec 2025

Щоденник Сеньйора🥫💻📚

@seniorDiary
Number of subscribers: 54
Photos: 41
Videos: 14
Links: 147
Description:
Живий девлог моєї власної Action RPG. Показую весь процес: код, механіки, арт і всі виклики на шляху створення гри. Без прикрас, лише розробка. І звісно море мотивації! https://hardcodeforge.carrd.co - всі посилання. @LytovchenkoV - автор каналу.
Source

Щоденник Сеньйора🥫💻📚 | Кілька слів про джоб-маркет... Коротко - Це просто жопа‼️ У мене кільк...

Telegram community logo - Щоденник Сеньйора🥫💻📚 Щоденник Сеньйора🥫💻📚 @seniorDiary
138 Views/Reach 2025-11-21 09:03 Message №320
Кілька слів про джоб-маркет... Коротко - Це просто жопа‼️ У мене кілька друзів/знайомих шукали/ють роботу на Unity-dev'а:- пів року шукав і знайшов.- 4 місяці шукає і ще не знайшов- 5 місяців шукає ще не знайшов- 9 місяців шукає ще не знайшов- мій знайомий гейм-дизайнер із офігезним бекграундом у купою років досвіду - 1,5 роки шукав роботу і зараз теж а межі лейоффу (походу)... - вакансії для сіньйорів ззовні +- не сильно змінилися, а от по факту... Всі шукають якогось просто Термінатора, або щоб у тебе Chat GPT був вшитий на підкорку. - чув від знайомих такі відмови: * "Ви класний спеціаліст, ви пройшли 100500 етапів співбесіди, відповіли на всі питання правильно і всім сподобалися. АЛЕ - ми шукаємо, цитата: "extra-ordinary"... Щоб це не значило!" * "у вас крутий досвід і знання, але нам не сподобалося ваше CV - тому ми не можемо вас запросити на перше інтерв'ю" * "у нас 8 етапів ректурації. Два технічних інтерв'ю по 2 години + тестове завдання десь на тиждень (по факту десь на 2-3 місяці), також треба пройти "IQ тест" і додатково ще 4 інших інтерв'ю із різними людьми, C-level etc." Додам до цього, що вакансій з'являються десь ~ 5-7 на місяць, і в основному це одні й ті самі вакансії які просто апдейтять... тобто великі компанії як Playtika, SuperPlay, VooDoo, CrazyLabs і т.д. - вони зробили лейоффи (по 100-500 працівників) і одразу ж почали шукати собі на ці ж позиції нових працівників, але з нижчими ЗП і вдвічі більшими вимогами.Щодо зарплат...💵- взагалі тут по всьому IT ринку впали ставки, але мені здається, що зараз в геймдеві найбільший "gap" за всю історії - відносно інших девелоперских позицій. Тобто front/back розробник раніше заробляв (в середньому) на 500-700$ більше від геймдевного девелопера... зараз ця різниця в 2-3 рази... Бачив вакансії де шукають стронг-джун/міддл юніті-дев, пропонують по контракту ~5к злотих (це десь 1200$)... для розуміння, квартира в Варшаві в середньому 5-6к. зл. (50кв.м.) коштує... або кур'єр в доставці заробляє 8-10к. зл.Я коли шукав роботу і проходив співбесіди, то я незавищував свою ЗП , а буквально казав ту ж саму суму, яку я отримував на той момент в попередній компанії.... і десь 30-40% мені відмовляли одразу, бо це за рамками їх бюджету, причому, що позиції інколи були Lead... От якась така хєрня відбувається із цим всім. З порад можу сказати, що:AI - це зло, але вчіться ним користуватися... 🙃 #jobsearch #offtopic