Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙ CHUMSCRUBBER ✙
Added 14 Jul 2024

✙ CHUMSCRUBBER ✙

@sdohnirusak
Number of subscribers: 10 188
Photos: 8,470
Videos: 1,900
Links: 510
Description:
Боремо й поборемо. Предложка + зв'язок: @chumscrubber_bot

👥 Number of subscribers

10 188
Average/Day:: +27
Average/Week:: -4
Average/Month:: -44

📊 Messages per Day

2.9
Last day: 0
Week average: 4.1
Average per day: 2.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,240 25-12-11 17:17
❗️ США прагнуть до Різдва отримати повне розуміння, де ми знаходимося з цією угодою (про мир) — Зеленський зробив низку заяв для ЗМІ. Також президент зазначив: • Щодо керівника ОП - якщо я заберу когось з діючих урядовців, я побоююсь, що на їх місце будуть тижнями шукати кандидатури так само, як це було з Міненерго та Мінюстом. Я не хочу зруйнувати Кабмін. • Кадри в регіонах - мені повинні надати список, до кого є питання. Днями він має бути. Коли з'являться пропозиції - будуть рішення. • Вибори - був сигнал від США - я відреагував і готовий до цього. Є дві важливі речі, які потрібно опрацювати: безпека і законодавство. • Мирний план - редакція, яку ми передали вчора США - це не остаточний варіант. План - це комплекс документів, і багато з них ще не фіналізовані, вони залежать від того, яким буде прийнятий базовий 20-пунктний план. • Про 20 пунктів - є позиції, з яких залишаються в нас питання, зокрема питання територій. На сьогодні ще важко сказати, як буде в підсумкових документах. • Про позицію США - вони бачать, що ЗСУ виходять з території Донеччини, і компроміс, начебто, в тому, що РФ не заходить на цю територію Донеччини. Хто керуватиме цією територією, вони не знають. • Донбас. Наша позиція в плані: справедливо - коли стоїмо там, де стоїмо, тобто на контактній лінії. • ЗАЕС - "рускіє" хочуть собі станцію, ми проти. Тобто у нас є дві ключові непогоджені позиції - це території Донеччини і ЗАЕС. США прагнуть спільного формату для управління станцією.
👁 1,160 25-07-14 08:25
⚡️путін "розбомбив" 14% російської економіки: санкції коштують рф $350 мільярдів.Довгострокові втрати російської економіки від санкцій, запроваджених після вторгнення в Україну, можуть сягати 7–14% ВВП, або до $357 мільярдів, йдеться в дослідженні Інституту Гайдара🔻 Згідно з оцінками, ВВП рф щороку недоотримує 1–2% зростання через санкції, а їх накопичений ефект у довгостроковій перспективі може бути в 7 разів сильнішим.У грошовому вимірі втрати становлять близько 28 трлн рублів, або $350 млрд — це обсяг річного ВВП таких країн, як Чехія чи Єгипет.📌 На середину 2025 року понад 24 тисячі фізичних і юридичних осіб з росії перебувають у міжнародних санкційних списках, 75% з них — з 2022 року. «Незважаючи на адаптацію, санкції продовжують чинити накопичувальний тиск, обмежуючи інвестиції, імпорт технологій і доступ до зовнішніх ринків», — зазначається у дослідженні. Ці оцінки вкотре підтверджують, що війна Путіна стала економічною катастрофою для самої росії, яка віддала стратегічну стабільність і розвиток заради агресії.
👁 1,380 25-07-09 07:52
Кремль намагається відтворити модель НКВС в образі нинішньої ФСБ, але з набагато потужнішим інструментарієм — у вигляді цифрового контролю, величезних баз даних, «розумних» камер спостереження та тотального контролю над населенням. ФСБ вже активно втручається в низку державних процесів — починаючи від системи освіти і закінчуючи слідчими діями, мала й має власні ізолятори утримання, в’язниці, і кількість їх планують суттєво збільшити. Під формулюванням «забезпечення державної безпеки» формується ще більш витончена репресивна машина з максимальним розширенням повноважень та власною територією впливу, яка існує паралельно зі структурами МВС.Можна зробити однозначний висновок, що ці дії спрямовані не лише на придушення потенційного внутрішнього протестного елементу, невдоволеного політикою Кремля, а передусім готується підґрунтя для репресій на окупованих територіях України. Сама по собі РФ і так має мало спільного з державою, у якій існує законодавство, право та судова система. Нинішні тенденції свідчать, що ситуація набирає ще жорсткіших форм переслідувань і контролю, які неминуче зачеплять заручників серед громадян України, котрі опинилися в окупації противника.Необхідно максимально підтримувати Збройні Сили України та брати активну участь в обороні держави й протидії ворогові всіма доступними засобами, щоб запобігти появі російсько-терористичного режиму на території України. Недостатньо просто жити й співчувати — час і обставини вимагають активної участі й спротиву, а головним фундаментом і обороною української Нації сьогодні є Сили оборони України, які постійно потребують підтримки кожного.UKRAINIAN MILITANT
👁 5,100 25-05-14 14:45
В НАБУ зарплати по 100 тисяч, а «великих» справ – нуль: висновки міжнародного аудиту Міжнародний аудит Національного антикорупційного бюро України завершився очікуваним скандалом – в НАБУ виявлені критичні порушення, а існування самого Бюро визнане інституційною помилкою. Його керівництво навіть спробувало приховати результати аудиту, але йому це не вдалося. Ось, що виявила комісія:1. НАБУ проїло 1,9 млрд грн, а зловило корупціонерів лише на 0,8 млрд грн: дешевше його закрити.2. У 2023 році НАБУ висунуло лише одну підозру у сфері оборони, а у 2024 – жодної.3. В НАБУ хронічно зливають за гроші інформацію фігурантам справ.4. За наслідками зливів не проведено жодного успішного розслідування.5. Штат НАБУ непомірно роздутий і збільшується на 100 людей щороку. Цим людям із зарплатою понад 100 тис. гривень постійно не вистачає рук на «великі» розслідування. До звіту міжнародних експертів потрібно додати скандали з НАБУ протягом останніх місяців:• представника Бюро спіймали на виготовлені та збуті наркотиків;• детектив Бюро Михайло Романюк придбав віп автівки та елітну нерухомість, проте записав все на родичів. Його брата спіймали на хабарі, але детектив НАБУ відмазав і суд тягнеться вже 8 років;• детективи приховували мільйони хабарів у криптовалюті;• співробітники Бюро примушують свідків до інтимних відносин;• детектив Аршавін – носій держтаємниці, втік до Румунії тощо. «НАБУ – це помилка, яку неможливо виправити жодними косметичними реформами. Бюро має бути розпущене, а не реформоване», – йдеться у висновку незалежних міжнародних аудиторів.
👁 1,500 25-03-26 17:41
Тексту рівно рік 👇Уявіть собі невеличке село десь на Буковині.Чи на Поліссі. Чи на Слобожанщині.Не принципово.З того села 10 хлопців пішло на війну.Один повернувся на щиті.Ще від одного - вже більше року немає жодної звістки.Ще двоє отримали поранення. Один із них - вже три місяці лікується, а інший - ті самі 3 місяці вимушений оббивати пороги ВЛК.Двоє по разу були вдома у відпустці по 15 днів .Двом - пощастило більше, бо ж були у відпустці двічі, але по 10 днів.А одного - за більш ніж рік служби так жодного разу і не відпустили.Командир не погодив рапорт - так буває.Де десятий? - запитаєте Ви.А десятий - теж повернувся додому.Але в СЗЧ.Ну і, власне, зараз очікує на свій вирок.Від 5 до 10 років.Але ще ніхто… ніхто просто не повернувся додому.Живим і здоровим (бодай відносно).Чесно. Спокійно. Гідно.Виконавши свій громадський обовʼязок, ще не повернувся до своїх дітей, дружини чи літніх батьків.Можна незкінченно довго апелювати до колективної свідомості народу.Розповідати про патріотизм та необхідність захищати країну.Все це абсолютно доречно та безсумнівно.Але поки з армії не почнуть повертатися, туди знову не почнуть йти.Будуть робити що завгодно. Третіх дітей, групи інвалідності… чи на надувних матрацах штурмувати Тису.Бо так влаштована людська психіка.Вибачте за не дуже доречну аналогію, але люди купують лотерею, бо в них є шанс виграти.Нехай навіть і незначний.Але шанс є.І вони на цей шанс розраховують.Коли в умовному селі на Буковині… на Поліссі… чи на Слобожанщині побачать як додому повернувся живий Герой…Повернувся - чесно відслуживши своє.Заробивши гроші, статус і повагу.І як він тепер може спокійно ходити по вулицях і навіть поїхати в найближче місто, не звертаючи увагу на блокпости та ТЦК…Тоді в ті самі ТЦК знов можуть вишиковуватися черги.Хоч це й звучить парадоксально, але чіткі строки служби та демобілізації - на сьогодні є  реально важливою запорукою продовження мобілізації.Особливо, зважаючи на те, що протягом півроку з демобілізації на службу знову повернеться відсотків 70-80 демобілізованих.А, можливо, навіть і більше.Ймовірно, навіть, що швидше, ніж за півроку.Моє особисте відчуття - через два/три місяці.А дехто, то й взагалі демобілізується лише для того, щоб нарешті потрапити в інший підрозділ, де б можна було працювати більш ефективно під більш адекватним командуванням.Тож - демобілізація, насправді, з виклика може перетворитися на вирішення.Хоча якщо закон розглядати ще рік, і внести ще тисячу-пʼятсот правок, то може вже й ні…Бо ж у цьому світі є багато неминучих речей.Окрім, дємбєля… (с) Ігор Черняк, військовослужбовець ЗСУ