Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сказання Деї ✍🏻
Added 06 Jan 2025

Сказання Деї ✍🏻

@sayings_deya
Number of subscribers: 1 747
Photos: 3,640
Videos: 340
Links: 411
Description:
Щоденник письменниці, творчої і шалено закоханної в книги, мрійниці✨ Зв'язок зі мною – @Deya_Fina Вішліст – https://rewish.io/vTQBAA

👥 Number of subscribers

1 747
Average/Day:: 0
Average/Week:: -4
Average/Month:: -4

👁️ Average views per message

705
Average/Day:: 249
Average/Week:: 945
ERR: 40.35%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 0
Week average: 2
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 555 26-02-07 11:30
Канонічна подія – відео в тіктоці до книги, яку я почала читати, я лайкнула сто років тому і тільки зараз, шукаючи атмосферу до цієї історії, зрозуміла що це вона😉😉Якщо вам в падлу дивитися, то це Серед золи вуглина, якої я вже проковтнула сто сторінок і готова ділитися своїми враженнями!🕯️я вже хочу радити її усім...не знаю як це працює, але відчуваю що це буде та сама історія, яка вкраде сердце усім – персонажами, атмосферою, проблематикою, світом; бо вона вже почала це робити🥽тут присутні як і шикарні та незвичні концепції, так і рідні серцю мотиви. думала що трохи втомилась від цих всіх повстань та рятування людей, і взагалі не планувала брати фентезі через це, але тут я просто не можу відірватися.🕯️тут дуже живі персонажі, віриш буквально кожному їхньому слову, вчинку, думці. я вже починаю ловити кожну взаємодію та з нетерпінням чекаю коли подію розгорнуться ще більше!🥽якщо б я описувала її по вайбу, то поки це – жорстокий світ, повний тепла, якщо знати де його шукати; ризик, вартий життя; рабство та винищення; срібло, піски, кров, вогонь, тіні та шепіт в голові.Якщо читали, діліться, [але без спойлерів!!], тим що я зрозумію тільки прочитавши її повністю!👀#відгуки_та_читання
👁 517 26-02-02 16:00
Не знаю чи можливо зараз витримати весь цей холод та темряву, без хорошої книги та гарячого напою. І якщо перше я і так вам постійно тут раджу, то сьогодні прийшла з рекомендацією дечого новенького і смачненького!😋25 Coffee Roasters написали мені з пропозицією відправити на огляд їх каву, але я той тип книголюбів що віддає перевагу чаю та какао, тому будемо говорити саме про них:🫖🫖Чай Sunshine blend🫖🫖[у нас тут в складі – крупнолистовий зелений чай як основа, та сушені фрукти: ананас, малина, виноград та яблуко. а ще ніжні пелюстки волошки та календули.]Він це зосередженість та натхнення, терпкість та легка солодкавість. Читати книги та чаювати, працювати і гріти руки, з'їсти щось смачненьке та випити чогось гарячого – це все ідеальні комбо з якими (і не тільки) смакує цей чай. Ми з хлопцем вже не уявляємо свого ранку без заварювання цього запашного напою🌟☕️☕️Натуральне крафтове какао☕️☕️[кисло-солодкий смак із пікантною гірчинкою вперемішку з ароматом трюфельних цукерок. навіть звучить смачно, чи не так?]Чи варто говорити про те, що як раз перед тим, як 25 Coffee Roasters написали мені, я хотіла ввести в звичку заварювати какао і пити його, сидячи над рукописом? Ідеального поєднання, як на мене, не існує. Ще додайте сюди свічку, маршмеллоу та теплий пледик і сцени так і готові литися нестримним потоком🕯️Якщо після цього допису ви теж захотіли собі щось придбати, то біжіть на сайт 25 Coffee Roasters, і не з пустими руками, бо ми підготували для вас промокодик – Дея, який дає знижку 10% на всю зернову каву, дрипи, та набори, окрім вже акційних позицій☕️#фіна_рекламує
👁 472 26-01-27 18:40
Дочитала Траурно ваш і сміливо б поставила цій книзі 5 з 5, якби одна річ не зіпсувала мені враження і це... переклад.Це був прекрасний ромком з живими героями, хорошим чорним гумором, проживанням та прийняттям втрати, достатньою напругою та атмосферою Ірландії. Авторка круто обіграла незвичних персонажів – яскраву, життєрадісну аніматорку з розбитим серцем і сором'язливого та похмурого власника похоронного бізнесу, який мусить одружитися, якщо не хоче все втратити. Вона показала усе – їх різні світи, роботу, характери, травми, почуття🤌🏻І мені залишається лише здогадуватися, як я кайфувала б від них повною мірою, якби не шпорталась на незрозумілих діалогах, неправильно відмінених словах та кострубатих конструкціях, які виглядають дуже машинно. Можливо це моя суб'єктивна думка, бо відгуків саме на переклад я не знайшла, але тим не менш для мене це було саме тим через що я не насолодились історією цілком і повністю.Чи раджу її вам? Однозначно так, якщо ви любите такі історії, бо вона дійсно дуже хороша. Особливо якщо ви маєте змогу прочитати її англійською. Чи давати їй шанс українською, вирішувати вам🫣#відгуки_та_читання
👁 442 26-01-27 08:36
Я не можу кричати про це комусь одному, тому прийшла покричати вам!Чому це ідеально і так схоже на моїх персонажів:Взаємодія – що в першому, що в другому відео це прямо на 99% типові Таїна та Дарен. Вони ще й зовнішньо схожі, що правда Таїна трохи вище, а Дарен в моїй уяві не такий грубий, але думаю що принцеса десь таким його і бачить, періодично😁Музика – я надихалась Красунею та чудовиськом, створюючи цю історію і ця замальовка, коли в мене в книзі є майже ідентичні сцени, під цей звук>>>От просто щоб ви розуміли – з спільним обідом є, закинута на плече панянка є, сцена з борошном не присутня, але є схожа в саду і звісно танець теж є!Добили мене шахи, в які вони грають. Я не одразу помітила це, але це стало вирішальною краплею, і ось я вже тут. Ну просто і-де-аль-но🤌🏻Насправді обожнюю коли чиясь творчість відгукується і настільки нагадує те, що створюєш ти сама. Це безмежно надихає і ти вже бачиш на горизонті всі недосяжні мрії про те, щоб хтось писав фанфіки по твоїм історіям, знімав фільми та малював арти...🫠🥺#подих_зоряного_вітру#порожня_чорнильниця
👁 627 26-01-23 14:00
Обрала варіант, який ви писали найчастіше – Промені Аласі, від Аліси Корж🌜І вже прочитала перші сто сторінок, тому одразу перейдемо до вражень:🍪Дуже шикарна мова. Насичена, тягуча, повна прекрасних порівнянь, метафор, зворотів. В текст було дуже легко влитися і це був один з вирішальних факторів, коли я гортала всі інші історії.😉Деталізований та пропрацьований світ. Він цікавий, незвичний, яскравий, повний запахів та смаків, все як я люблю. І хоч нас одразу в нього закидують, через десять сторінок починаєш по трохи в ньому розбиратися. Через п'ятдесят – розумієш та віриш.🍪З деякими героями ми тільки познайомились, деяких пізнаємо з кожним словом все більше. Я ловлю кожну взаємодію Касі з Треєм, бо цей персонаж зацікавив мене ще до прочитання книги. Дуже інтригує що ж очікувати далі, але ніяких теорій я поки не будую, щоб не надумати собі нічого зайвого...😉Мені дуже подобається як Аліса вибудовує та показує все, не говорячи цього напряму. Закладена проблематика вже по трохи починає формуватися, події течуть поволі, але набирають обертів, а я готова до неочікуваних поворотів. Хочеться смакувати цю історії, тому надпиваю її, як і каміс, поволі та маленькими ковтками.#відгуки_та_читання
👁 476 26-01-15 15:05
Забрала з пошти Лісового бога ще вчора, а сьогодні вже прочитала перших сто сторінок, і як зазвичай ділюсь своїми враженнями📖🌿Текст летить просто шалено! Це дуже добре написано, та перекладено. Одночасно моторошно і тепло, яскраво та насичено, змушує ловити кожне речення через напругу, що наростає.🌟Я мало знала про цю книгу, але те що тут літній табір десь чула. Але я абсолютно не була готова від опису подій очима дітей 12-14 років. Мені дуже важко звикнути і тупо не комфортно читати про їх надто дорослі думки, бо в голові у мене вони дуже діти. Сподіваюсь що через сто сторінок це зникне, бо поки це єдине що псує враження.🌿Це схоже на той самий серіал від якого ти не можеш відірватися. Багато персонажів, а це тільки початок, багато натяків на темне минуле, багато деталей які точно будуть важливим, тому не хочеться ні на що відволікатися.🌟Я поки не маю ніяких припущень, але впевнена що ця книга мене вразить, а обговорення у нас на клубі буде шалене. Мені вже хочеться про це комусь кричати, через кожен розділ, не менше!#відгуки_та_читання
👁 470 26-01-12 09:11
Відпустка пройшла так добре, що в мене майже порожня галерея і навіть з'явився крихітний страх "а що взагалі сюди писати..?"Тому почну з того що розкажу, чим займалась ці неповні два тижні:⭐️ Написала 4329 слів, і дуже цим пишаюсь, після того як майже місяць навіть не відкривала файл. Пишу кожен день і навіть дотримуюсь норми в 500 слів, з перемінним успіхом.⭐️Прочитала три чудові книги. Про них хочу розказати окремо, тому очікуйте на допис з короткими враженнями.🌟Приготувала (вчора!) найсмачнішу шарлотку цього року. ⭐️Влаштували з хлопцем кіномарафон і передивились всі частини Піратів Карибського моря...тепер можна спокійно повертатись до перегляду фейрітейлу.🍁Багацько планувала, ще більше отримувала пропозицій, тому поки на цей місяць маю дві круті події, клуб, святкування двох днів народження, розіграш та переоблік.⭐️Не купила собі жодної книги (але вже знаю, яку візьму як щомісячну бажанку) але сумарно купила 5 книг на подарунки. Я ні про що не шкодую, а от мій гаманець по трохи да...⭐️А ще страшенно за вам скучила! Відпустка точно пішла мені на користь, бо я повна сил, енергії та нових ідей, тому сподіваюсь ви теж сумували за мною та моїм контентом, бо вас чекає багато цікавого, мандрівники!
👁 372 25-12-30 14:00
[в опитуванні ви йдете майже порівну, тому я прийняла рішення для себе таки підбити підсумки за рік, тому очікуйте декілька дописів цими днями]Цифри і книги ви бачите на фото, але хотіла б тут розписати свої цілі:😉прочитати 80 книгНа 24 рік я ставила собі ціль 88 і прочитала 50, на 25 рік 50 і прочитала 80. Тенденцію ви зрозуміли, тому на прийдешній рік ставлю 80, а там буде як буде.😉купувати по одній бажанці на місяцьЯ робила так десь пів року і мені дуже подобається результати, тому забираю цю звичку з собою в наступний рік. Але думаю що буду робити виключення, на акції/свята та фестивалі, купуючи те що мені дуже хочеться, або те що я вже читала.😉брати книги які давно лежать на поличкахВ мене дуже багато того що лежить вже не один рік, тому треба нарешті дістатися до тих запасів.😉читати більше українських авторівНу думаю тут і так усе зрозуміло, але з знанням того скільки дебютів нас чекає, я вже в передчутті.😉дарувати більше книг друзямВ цьому році я не мала можливості радувати всіх, кого мені хотілось, але сподіваюся що в наступному це зміниться, бо дарувати подарунки я просто обожнюю.😉читати більше різних жанрівЗвісно фентезі буде першочерговим жанром, який я буду читати, бо історій вистачить на не одне життя, але заради різноманітності хочу спробувати вийти за свої власні рамки.Діліться своїми книжковими підсумками та планами на 26 рік, мені дуже кортить їх почитати!👀#книжковий_дракон #відгуки_та_читання
👁 384 25-12-16 10:34
Дуже важко зібрати свої думки в щось адекватне, останнім часом, але потрібно з чогось починати, правда?Тому розповім вам що у мене в планах з книгами на кінець цього року, і на наступний📝Будемо сподіватися що це мене достатньо змотивує, братися до роботи, бо поки сил на це абсолютно немає.🕯️до кінця року я хочу знову розписатися, сідаючи за рукопис кожен день, щоб потім поставити собі норму і виконувати її без проблем🖋з першого одразу формується друге – дописати #подих_зоряного_вітру. чернетка готова десь на 30% і в мене на неї пішло занадто багато часу [я почала писати в січні 24]🕯️скомпонувати всі свої нотатки, ідеї та матеріали, щоб мати цілісну картину свого світу. думаю так мені стане набагато комфортніше працювати далі, особливо в редагуванні🖋 остаточно вирішити що робити з трилогією #сказання_про_Терралонію бо перша частина сира і не готова до видавництв, але і переписувати її вчетверте я не дуже хочу. можливо спробую знову змінити початок🕯️і якщо я таки зроблю це, може знову спробую стукатися у видавництва. думка про те щоб видаватися з нинішнім рукописом спокуслива, але я хочу спочатку його закінчити🖋більше публікувати чогось про свої історії, бо останнім часом на це немає натхнення. але є ідея ділитися з вами усім процесом того що я описала вище, щоб і мені була мотивація продовжувати і можливо вам це буде цікавоІ якщо вже ділитися прогресом, то – кожного вечора/кожного ранку за минулий день/кожен тиждень у понеділок?#порожня_чорнильниця
👁 429 25-11-03 16:00
Мандрівники, принесла вам справжній скарб – книжковий електронний щоденник в notion від @pani_books Мати домашню бібліотеку не легко і це просто ідеальне рішення для сучасного книголюба🍁Він має 6 основних розділів: 😉моя бібліотека (зберігай всі книги та сортуй);😉мої бажанки (зберігай бажані книги, щоб планувати купівлю);😉книжкові витрати (видали, якщо не хочеш бачити цифри);😉плани та підсумки (зберігай історію твого читання);😉задачі (не пропусти бажане передзамовлення);😉архів (відслідковуй продані та втрачені книги);Додатково:картотека на 1001 книгу (для швидкого заповнення базовою інформацією).Детальніше з наповненням можна ознайомитися на сайті ⭐️Основні переваги:Купується один раз і назавжди – не підписка і не потрібно купувати кожні 50 книг, на відміну від паперового.Завжди під рукою – доступний з будь-якого пристрою, де б ви не були.Адаптивний – додавайте, видаляйте та змінюйте блоки, характеристики та дизайн індивідуально під себе.Зручна бібліотека – додавайте обкладинки, нотатки, емоції, рецензії та головні події, фото, будь-що та сортуйте і фільтруйте по своєму бажанню, для швидкого пошуку.Сповіщення на телефон про задачі – не пропустіть важливе передзамовлення.Сумісне ведення – якщо у вас одна бібліотека з чоловіком/мамою/сестрою, можете вести разом, надаючи доступ.Фіксація книг, які передзамовили, щоб не забути і не купити повторно.😉Також ви отримаєте покрокові відеоінструкції, а ще - технічну підтримку, якщо виникнуть питання.Ми з Оленою домовились для вас про приємність – за промокодом «DEYA» ви отримаєте знижку -20%, яка діє протягом 3х днів❤️Купити можна⬇️ wooden-fall-299.notion.site/1bf755bafd7080078810f0fab785b391?pvs=149За додатковими питаннями біжіть до @ekotelevec❤️