Розповідаю трохи детальніше про наші події на Файній Здибанці✉️Отже в суботу будемо:Розфарбовувати книжкові зрізи! Подія мрії, не інакше🤭Ми запросили Віку, провести для вас майстер-клас, і вже не дочекаємось комфортних посиденьок за приємною розмовою. Але в мене проблема – я ще навіть не почала думати, яку ж книгу взяти для знущання малювання🤗Далі йде подія, яку я придумала дуже швидко та неочікувано🤯Давно хотіла спробувати таку арт-терапію, а ще це неймовірно гарно виглядає! Плануємо малювати на свічках гарячим воском, а якщо вкрасти з минулого майстер-класу акрил, то може ще й ним...тільки нікому не кажіть😳Ну і остання, яку я дуже-дуже хочу втілити, як в своїй голові, це обговорення всесвіту Толкіна. Пікнік в стилі 🦋cottage core🦋 та з дрес-кодом світу, тематичний квіз, подаруночки, затишне обговорення та посиденьки. Не знаю чи переплюну зустріч в стилі Бріджертонів, але дуже хочеться!☕️Я певно чекаю ці події більше навіть як учасник, ніж організатор. Тому реєструйтесь, та приходьте, будемо з нетерпінням чекати саме на вас🤩
Якщо ви після цих дописів, зловили себе на думці – "що ж це за книга така, що ти з нею так страждаєш?", то нагадаю вам що я люблю страждання, я ж бо вибрала справою життя письменництво🤪Але якщо серйозно, то Сон на світанку це:🌟Перша книга трилогії, в якій я розкриваю свій світ. В мене є дуже цікава історія створення що його, що цієї історії. Це до речі не перша моя книга, але перша закінчена.🌟Дуже атмосферна книга, в якій повно гарних описів (я дуже цим страждала раніше) і мені не хочеться повністю забирати цю атмосферу, але і залишити все як є, я не можу.🌟Велика частина моєї душі. Уся трилогія. Я писала її в складні життєві періоди і вона буквально рятувала мене. Ну і так як я тоді ще не була повноцінним блогером, а лише намагались ним бути, мені вдавалось писати дуже і дуже багато, без якихось заскоків в голові.🌟Мій не закритий гештальт, свого роду. З цією історією я отримувала відмови від видавців, дуже різні відгуки від людей і саме через неї я влізла в оцю всю штуку, під назвою ✨соціалізація✨, бо мені хотілось, щоб люди її прочитали. Я навіть викладала першу версію на Ваттпаді, свого часу, боги поможіть.Як я люблю казати – буде що розповісти на можливих майбутніх презентаціях, хехе😉#сказання_про_Терралонію
Об'єднаю ці два питання в один допис, через спільну тему⭕️🌟Чесно – я без поняття🫣 Уся моя співпраця з бета-рідерами була або на взаємному оцінювані, або безоплатно, на комфортних умовах для обох сторін. Знаю що зазвичай або автор, або бета сама встановлює ціну, це може бути як і чашка кави, так і стала ціна за кількість знаків. Сподіваюсь вам в коментарях хтось підкаже детально, як і про інші деталі, особливо автори самвидаву, які в мене здається, тут присутні👀Але це зазвичай дуже великі суми, особливо якщо хочеться зробити книгу якісною.🌟Так, читаю і дуже люблю цю справу!Читала рукопис Катерини Шильпп, «Земля молодих» на яку дуже-дуже чекаю в паперовому варіанті!Ще є бета-рідером у прекрасної Аліни Ольшанської, у якої просто шикарний середньовічний текст, який змусить вас кричати від того, як це круто! Підпишіться на неї, щоб не загубити, а ще зазирайте на ютуб, ця панянка знімає шикарні випуски🤌🏻Ще в мене є декілька рукописів подруг, тому дівчата, якщо ви читаєте це, знайте – ви неймовірні! Обожнюю ваші історії❤️🩹Ну і до останнього запитання – звісно так. Сподіваюсь я тоді буду в ресурсі😅Нехай щастить!✨🌟задати питання🌟#балакучка
Через п'ятнадцять днів цьому каналу виповниться 3 роки і оце згадувала минулі річниці і що тоді відбувалось в моєму житті:Перша – отримала найпершу відмову від видавництва, а за день перед цим – пропозицію про проведення клубів Вівату. А ще в той вечір мене попросили надіслати повний рукопис, але зараз ми з вами вже знаємо що з цього нічого не вийшло, проте для мене це був емоційний та тривожний день😭Другу я зустріла після першого дня на Книжковий країні. Бігала ввечері по всім магазинам навколо готелю, шукаючи свічки, кекс та зажигалку, бо сірників не було, зате була ідея! Це було абсолютно того варте, я вважаю, ще й після такого світлого та комфортного дня, повного обіймів та зустрічей. Перший досвід – самий незабутній😳Як мине третя, мені залишається лише здогадуватися. Я досі не певна на 100% чи потраплю на КК, але хочу – страшне. Але можливо варто повторити традицію з десертом, та свічкою, як думаєте?🥳А ще – напишіть що ви хотіли б отримати цікавенького, від мене, на річницю! Можливо якусь конкретну книгу, мерч, сертифікат? А то визначитися супер важко😊
Якби я могла описати Батьковбивцю, трьома словами, це було б: нетиповість, яскравість, емоційність.Але я не готова так мало говорити про цю історію, тому давайте розберемо все детальніше⬇️💚З першої сторінки і до останньої книга не перестає нас дивувати. Ми зустрічаємо двох героїв, сестру та брата, які абсолютно різні, але дуже схожі в своїй невпевненості, недосконалості та вмінні влазити в неприємності. Олена розкрила їх подвійним pov і бути в головах цих двох ще та задачка, але які ж вони живі та не ідеальні! Я прожила з ними тисячу та одну емоцію, встигла прив'язатись та співпереживала, і дуже засмутилась коли перегорнула останню сторінку, бо хотілось ще і ще.💚Звісно окрім прекрасних принца та принцеси, тут вистачає інших – колоритних, цікавих та загадкових, персонажів. Кожен зі своїми проблемами, цілями, таємницями та душею. Я обожнюю коли другорядні герої не гірші за основних, а тут вони просто розйоб. Часто в буквальному сенсі😁💚Нас не те що занурюють в світ, а скоріше кидають на призволяще, змушуючи виживати та розбиратися. Одразу початок активних подій, темп яких потім не втихає до самого кінця. Абсолютно дві різні країни, (а навколо ще цілий шикарний світ) зі своїми проблемами та представленням у героїв. Ми не один раз зрозуміємо що все не таке, як здається і цей контраст просто змушує кричати. А ще тут є таємнича Глуш, що змусила мене вкриватися сиротами та підбирати щелепу з підлоги. Ці описи🤌🏻💚Не можу також не виділити гумор – саркастичний, чорний, дурнуватий та неочікуваний. Все як я люблю і за ці ситуації, коли комічність досягає межі поруч з незручністю та небезпекою, я готова падати авторці в ноги.💚І хоч перша частина доволі невелика, нам дали достатньо підказок на майбутні масштабні події та проблеми. А ще залишили дуже багато запитань, теорій та надій. Мені кортить щоб ви прочитали її і мучилась, бо мука ця дуже солодка, чесно.💚Якщо ви думали що я омину увагою любовну лінію, то ви помиляєтесь. Вона, в кінці кінців змусила мене ледь не викинути цю історію у вікно, з легкою істерикою. Але – це було так нереально, з легким слоубьорном, з відкриттям власних почуттів та смаків, з трикутником, який насправді справжнім трикутником і не назвеш, бо в цій частині воно дуже гарно обіграно. А ще з розумінням що буде далі і що це абсолютно знесе дах і тобі, і персонажам.Сподіваюсь ви ще на середині відгуку (або може одразу після цих картинок?) побігли купувати/читати книгу. Якщо ні, то дякую що дочитали до кінця, тепер можете йти. Батьковбивцю в кожен дім!💚#відгуки_та_читання
З якого моменту ви розумієте що книга вам сподобається? З першого речення? З одного погляду на обкладинку? Після прочитання анотації, чи перших ста сторінок?Я зрозуміла що мені сподобається Темний спадок тоді, коли Марина почала розповідати про нього в своєму тіктоці. Тоді ми ще не знали ні назви, не мали і обкладинки, але нам трохи привідкрили дверцята в цю темну історію, і я зрозуміла що буду чекати її стільки, скільки доведеться. І це було варте усього того часу🤩🌿Тож давайте поговоримо що саме мені сподобалось в цій історії:💀 персонажі заслуговують на окреме визнання, бо я прожила цю історію разом з ними. Я і співчувала, і ненавиділа, і закохувалась і розуміла кожного, по своєму. Бували моменти коли я ловила метеликів в животі від їх дій, а бувало що мені хотілось добряче стукнути по голові. І не буду брехати, якщо скажу що мені було мало і я хочу ще їх пригод, взаємодій та діалогів.📖 світ не може не захоплювати своєю лаконічною простотою, і тим як класно прописана альтернативна реальність нашої історії. Поєднання магії, вірувань та сучасного світу повністю мене захопило, я обожнюю коли автор вміє вписати все так, немов воно існує насправді. А написано як добре, ну🤌🏻💀ця історія доволі жорстока та темна, а я таке обожнюю. Те куди вона рухається, змушує мою шкіру покриватися сиротами, бо відчуваю що це буде "вау!". А як Марина описала цю тонку грань між темним та світлим, ці сумніви, страждання та провину, я була в захваті від того як страждають герої.📖 і хоч читала я цю книгу довго, бо не мала на неї достатньо вільного часу, часом ловила себе на думці що мені не вистачає ще тексту. Особливо під кінець, де неслось все і вся. Хотілось додаткових сторінок, щоб просто усвідомити що трапилось. Але підозрюю що така швидкість та насиченість подій в подальшому принесе свої плоди, і мені вже дуже кортить дізнатися які саме.Загалом – дуже і дуже раджу, з нетерпінням чекаю продовження і просто мушу почути від вас, хто читав, в якому таборі ви – Давид чи Дем'ян? Я звісно ж, в другому🤭#відгуки_та_читання
Я той тип людей, який обожнює заповнювати всілякі трекери, списки, а також відстежувати свій прогрес. Так, я не завжди доводжу справу до кінця, але коли мені це таки вдається, я тішуся що бачу картинку того як минув мій місяць/рік💙І от я вирішила протестувати новий для себе додаток для читання – Month read💙Тут дуже багато різних функцій:💙Окрім звичайного таймеру читання, тут можна поставити ціль по сторінках на день, а також бажану кількість прочитаного на місяць.💙Мені дуже сподобалось те що можна маркувати не тільки формат книги, а і те як вона потрапила вам у руки, а ще ціну, як би від цього критерія не було боляче.💙Це не тільки додаток для відстежування процесу читання, а і власна бібліотека, комюніті, та різні челенджи та цілі, в одному флаконі. Якщо ви шукали щось таке, де буде все і трошки, то це ваш варіант.💙Ще дуже потішило те що можна змінити оформлення додатку чисто під себе, а ще після прочитання на кожну книгу можна додати розгорнутий відгук з емоційною шкалою.💙З останнім оновленням додали можливість імпортувати книги на Goodreads та обрати книги, орієнтуючись на оцінки інших користувачів.Є на Android та iOS💙А розкажіть мені, якими додатками користуєтесь ви, діліться своїми рекомендаціями, можливо хтось як раз шукає для себе додаток мрії💙#фіна_рекламує
У лютому я начитала шість книжок і дуже хотіла прочитати сьому, але нажаль не мала для неї достатньо часу, тому закінчу вже в цьому місяці, але про все по порядку:🕯️Вогняна лисиця була просто прекрасним поверненням в улюблений світ, цю книгу мені надіслала Віхола і ви навіть читали мій відгук.. прочитали ж?👀⌛️Далі я проковтнула дві книги, які вкрали моє серце – Серед золи вуглина та Проти ночі смолоскип. Нова серія, жорстокий світ, неймовірні герої, пригоди і сюжетні повороти, а ще дуже багато болю, давненько я так не страждала.⭕️Ще я вирішила по трохи читати книги з категорії "прочитати і відпустити" і Випадкові наречені була однією з таких. Непоганий ромком, з нетиповими сюжетними рішеннями та без тупого конфлікту в третьому акті з нічого, але я від нього трохи втомилась, хоч і відпочивала. Не знаю як це працює, але працює.🧭Потім звісно настав час книги на клуб. Я дуже хвилювалась що буду дочитувати Попіл і проклятий зірками король прямо перед клубом, але встигла і мені дуже сподобалось як авторка завершила дилогію з цієї масштабної серії. Буду читати далі, як і деякі з тих, хто прийшов на обговорення.Ну і кінець місяця я закінчила з настроєм "я її тільки що купила, одразу почну читати"🏰Принцевий гамбіт я спеціально розтягувала, щоб не прочитати за один день і це було найкращим рішенням, бо зараз знову доводиться жити без продовження цієї шикарної історії. Пакат знову здивувала, незважаючи на те що всі мої теорії справдились. Довела мене своїми емоційними гойдалками..🔖А потім в мене поступово зник вільний час не тільки вдома, а і на роботі, що буває рідко, тому Темний спадок я читала по трохи і хоч планувала закінчити його вчора, не встигла. Залишилось останні 150 сторінок і хоч мені вже дуже подобається, відчуваю що буду кричати в кінці. Обов'язково напишу відгук, бо ця книга того варта!З планів на березень – читати і більше фотографувати прочитані книжки, бо хотіла зробити колажик, а фотографій ніц😪#відгуки_та_читання
😉✨✨✨✨✨😉Вінницькі книголюби, я прийшла повідомити вам про дві шалено круті події, які відбудуться на Файній Здибанці, 7-8 березня. Разом із благодійною організацією "Замасковані", у Вінницькій філармонії, ми зберемо вас на:😉 Благодійний книжковий клубСтати частиною історії, зануритися у сюжет та розгадати темні секрети. Це, а ще гадання на таро, [за окремий донат] приємна компанія та атмосферні подарунки, чекають вас на обговоренні книги «Одне темне вікно». Ну і приємним бонусом при реєстрації, ви отримаєте промокод від видавництва Небо, на купівлю цієї книги. Будемо з нетерпінням чекати вас, нехай карти прокладуть вам шлях!😉 Чаювання БріджертонівЗустріти весну, в компанії поціновувачів цієї вишуканої та палкої історії, опинитися на чаюванні та запекло позмагатися у розумовій дуелі, а також, ви матимете можливість закарбувати спогад цього дня і повернутися додому з гарним настроєм та тематичними приємностями, все це про цю подію.Чекаємо саме на тебе, любий читачу!😉реєстрація на обидві події ось тут😉Місця обмежені, тому не відкладайте все на останній момент та чекайте нагадування на пошту, незадовго до дати проведення!І не забудьте поділитися дописом з друзями, раптом в них ще немає планів на перші вихідні весни💕
Дуже хочу розказати вам про аніме, яке останні місяці ми з хлопцем постійно переглядаємо при кожній зручній можливості. Що ж ми дивились, дивимось і плануємо?💃💫Наш запій почався з того що він дуже хотів разом глянути Хвіст феї, бо обожнює його і обіцяв, що мені теж сподобається це добре, чудове аніме.Що ж, мені дійсно дуже сподобалось, але я збилась з рахунку скільки разів я ридала при перегляді. А ще я досі трохи ображена на нього, за те що він і словов не обмовився про те що воно ще не закінчене😑💫Далі по плану було додивитися початі аніме. Спочатку ми глянули третій сезон Сім'ї шпигуна, і тут я теж плакала, бо нас вирішили добити минулим Лойда.Ну і нарешті глянули другий сезон Монологу травниці, от буквально ранком додивились останню серію, яка залишила теплий, з ледь відчутною гіркотою, після смак😋Як дожити до наступних сезонів, я не знаю🥺Добре що можна скоротити час, дивлячись щось ще, подумали ми і ввімкнули Волейбол! Поки лише перша серія, але мені подобається, люблю спортивні аніме.💫Ну і куди ж без планів на майбутнє. З найближчих – передивитися, а в моєму випадку нарешті додивитися Наруто. Я готова до цієї емоційної м'ясорубки, цілком і повністю. Далі будемо сподіватися що вже вийде повністю другий сезон Фрірен і ми зможемо запійно глянути його. А потім...ох, там ще стільки варіантів, що не на одне життя вистачить.Але я точно знаю що в мене тут багато людей з хорошим смаком, тому діліться своїми рекомендаціями аніме, можливо щось та й посунете в наших планах ближче🤭