Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Билини IV Імперії ✙
Added 06 Dec 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Number of subscribers: 18 596
Photos: 2,620
Videos: 214
Links: 1,170
Description:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r

👥 Number of subscribers

18 596
Average/Day:: -4
Average/Week:: -32
Average/Month:: +66

👁️ Average views per message

7 813
Average/Day:: 6,690
Average/Week:: 7,874
ERR: 42.01%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 0
Week average: 3
Average per day: 3.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 8,560 25-12-12 21:41
Зустріч США, України та Європи скасовано: вона мала відбутися завтра в Парижі, причини — невідомі, — польське радіо RMF. Причині відомі. США скасували дану клоунаду. Ще раз поясню навіщо там потрібні «європейці». «Європейці» - це той дратуючий фактор, який підпирає нашу корумповану владу. Це ті «європейці», які витрачають на бізнес-угоди з ерефією більше грошей, ніж дають на війну з нею. Це ті «європейці», які прямим текстом кажуть що поки українці вмирають, вони в безпеці. «Європейці» не мають своїх боєздатних армій. Я не розумію чому вони взагалі мають сидіти за якимось столом? Якщо там і є місце для когось, окрім як для сторін конфлікту та США (яка є модератором та ініціатором мирних перемовин та найсильнішою країною світу у всіх сенсах, якій довіряють обидва учасника війни), то це має бути Туреччина або Китай. Єврокуколдам за-за бугра, які відверто кажуть що хочуть щоб в Україні тривала війна заради їхньої безпеки, навпаки треба вказувати що їм немає місця на цих перемовинах через їх удоточну позицію. Якщо в ЄС хочуть продовження війни — то чим вони кращі за москалів? Якщо вони вважають гарантією власної безпеки — смерті українців, то вони точно наші союзники? Чи все ж союзники росіян?
👁 8,670 25-12-10 20:53
У Мукачеві четверо циган зґвалтували та пограбували жінку.В українському місті Мукачево Закарпатської області троє неповнолітніх та один малолітній вночі підійшли до 46-річної жінки, та запропонували провести її до таксі. Жінка погодилася, але згодом вони її завели до безлюдного місця. Там вони на жінку напали, викрали її гроші і ювелірні вироби та зґвалтували, після чого втекли. Жінка звернулася до поліції, і там відразу ж почали розслідування. Було встановлено осіб, причетних до злочину – четверо циган віком 13, 14, 16 та 17 років.Всіх чотирьох циган розшукали, затримали, та повідомили їм про підозру за ч. 3 ст. 152 та ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Йдеться про зґвалтування, вчинене групою осіб та грабіж, поєднаний із насильством. Троє старших отримали по 7,2 роки позбавлення волі, щодо 13-річного — вирішується питання про передачу його до спецзакладу для неповнолітніх через його вік. У них було майже тисячу років щоб асимілюватися, але вони цього так і не зробили.☠️ @vallholl
👁 8,039 25-12-10 18:01
А для сімей інших українців, закатованих московитами в полоні, теж будуть гроші? Для сімей вбитих 16-річних бердянських партизанів Тиграна Оганнісяна та Микити Ханганова? Для сімей закатованих в полоні 16-річних мелітопольських партизан Данила Дахова та Павла Гримака? Для десятків інших? Чи для того щоб чиновники «обіцяли» гроші сімʼї, треба обовʼязково бути журналістом-писакою, яка туди-сюди їздить на ТОТ, а не молодим правим хлопцем, який зі зброєю в руках атакує окупантів? Я нагадаю: Рощина ненавиділа правий рух. Я з нею спілкувався протягом кількох годин. Ненавистю до нашої Ідеї був просякнутий весь діалог. Депутат від «Голосу» Юрчишин: Урядовці шукають можливість виплатити кошти родині загиблої в РФ Рощиної. Голова комітету Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин повідомив, що поки невідомо звідки родина загиблої в російському полоні журналістки Вікторії Рощиноїотримає кошти від держави — втім урядовці працюють над цим. Зокрема, нардеп розповів, що обіцяних батькам журналістки грошей немає ні в цьогорічному бюджеті, ні в проєкті на 2026 рік. Йдеться про 302 800 гривень.