Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Билини IV Імперії ✙
Added 06 Dec 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Number of subscribers: 18 596
Photos: 2,620
Videos: 214
Links: 1,170
Description:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r

👥 Number of subscribers

18 596
Average/Day:: -4
Average/Week:: -32
Average/Month:: +66

👁️ Average views per message

7 813
Average/Day:: 6,690
Average/Week:: 7,874
ERR: 42.01%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 0
Week average: 3
Average per day: 3.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,120 26-01-11 19:46
Перекриття доріг і блокування руху не пришвидшать відновлення світла: у КОВА відреагували на протести"Розумію ваше обурення через тривалу відсутність електропостачання. Перекриття доріг і блокування руху ніяк не пришвидшить відновлення світла. Наші енергетики працюють безупинно, у складних морозних умовах, щоб якнайшвидше підключити всі будинки, кожну домівку в найвіддаленішому куточку регіону", - написав очільник Київської ОВА Микола Калашник. Посадовець додав, що за день світло з'явилось у 5000 родин. Наразі без електропостачання  залишаються приблизно 25 000 абонентів. 1. Найбільшу долю енергозатратності беруть на себе не цивільні мешканці, а виробництва — заводи, фабрики, цехи. До того ж, виробництва оснащені промисловими інверторами, які теж поглинають велику частину електроенергії та вносять свій вклад у дефіцит майже знищеної генерації. 2. Київські новобудови рідко газифіковані. Керівництво держави про це чудово знає. Відповідно, у людей в квартирах 5-13 градусів. 3. 5000 родин, у яких типу зʼявилось світло, це навіть не кількість родин, які повернулись до екстрених відключень. Це просто кількість родин, яким його повернули. Повернули його на дві, три чи чотири години на добу в мінус двадцять — начальник КОВА не повідомляє. І ясно чому.На носі ще більші морози, ніж були в попередні дні, відповідно відключень буде більше, а температура у негазофікованих будинках буде ще нижча. Це при позитивній умови, що московити не нанесуть в ці дні ще один удар по енергетиці. Скоріш за все, нанесуть.
👁 8,109 26-01-07 07:45
ПІДПІЛЬНА ШКОЛА УПЦ МП: У КИЄВІ ДІТЕЙ ВЧАТЬ ЗА РАДЯНСЬКИМИ ПІДРУЧНИКАМИ ТА ПОКАЗУЮТЬ РОСІЙСЬКІ ФІЛЬМИПри монастирі УПЦ МП «Голосіївська пустинь» у Києві працює підпільна школа, де дітям викладають за радянськими підручниками, показують російські фільми та вчать російських пісень. І хоча директорка називає заклад «сімейним клубом», він працює як звичайна школа — діти вчаться пʼять днів на тиждень з 9:00 до 14:00, є група продовженого дня. Документи ж школярів для формальності знаходяться у ліцензованих українських школах, хоча діти там не навчаються.Як вдалося з’ясувати, наразі у школі навчається понад 60 дітей — це учні з першого по дев’ятий клас. Зі слів керівниці закладу, у школі працює 16 вчителів.Директоркою підпільної школи є Анна Болгова. Вона заснувала так звану православну школу «Перспектива» для християнських дітей, яка працює з лютого 2025 року. Судячи з отриманих даних, у школі дотримуються радянської системи освіти. Наприклад, звичні чотири класи початкової школи скоротили до трьох. «Влада ще сто разів зміниться, сто разів перепишуть гімн, а це – вічне», – наприклад, каже мама однієї з учениць. Жінка дуже щаслива, що її донька лише числиться, але не ходить до державної школи, де є хвилина мовчання та співають «цей безглуздий гімн».«Знаєте, у нас взагалі три роки початкова школа. У нас перший клас — це рівень сучасної школи другого», — розповідає журналістам очільниця так званої школи. Вчителька початкових класів додає: «А тут ми уже самі наперед пішли, якби трохи. Ми по трирічній йдемо. Ми розділили весь процес навчання (у початковій школі, — ред.) на три роки». У розкладі занять для першого класу журналісти побачили предмет «слов’янська мова». Вчителька початкової школи Лариса Абросімова пояснила, що насправді це — російська мова. «Тут є великий плюс вивчення російської мови, читання і навчання, тому що, я кажу, ну повинна ж людина, у якої, по факту, рідна російська мова, писати грамотно цією мовою», — розповідає журналістам мати однієї з учениць школи. Під час екскурсії школою вдалося ознайомитися з підручниками, за якими навчаються першокласники. Серед них, наприклад, арифметика 1966 року видання, тобто радянських часів. «Вона розрахована на три роки, тому ми й взяли її. Шістдесят шостий рік видання. Зате діти потім знають математику дуже добре», — каже вчителька початкових класів. У розмові директорка закладу поділилася, що з приміщенням для школи допоміг настоятель чоловічого монастиря «Свято-Покровська Голосіївська пустинь» архієпископ Ісаакій Ворзельський, або ж Федір Пилипович Андроник. «Усе перебудував владика для школи спеціально. Він повністю реконструкції всі зробив за літо під школу, всі ці класи», — розповіла Болгова. Це ніяка не «підпільна школа». Це системна безкарна робота РПЦ ФСБ в пʼятнадцяти хвилинах їзди від Володимирської 33. На жаль, за чотири роки повномасштабної війни, і майже дванадцяти років воєнного конфлікту, ніхто так і не заборонив московський патріархат. Вони і далі проводять підривну діяльність мізків українців, ведуть диверсійно-підривну роботу — збирають дані, фотографують потрібні обʼєкти на замовлення, переховують на території своїх монастирів в Голосієво біглих бойовиків лднр, поширюють російську агітацію.
👁 14,500 26-01-06 08:19
Правоохоронці затримали і арештували 24-річну дівчину, яку підозрюють у підриві позашляховика військовослужбовця в Оболонському районі Києва.Напередодні зранку, коли військовослужбовець НГУ, який приїхав до столиці у відпустку, відчинив багажник автомобіля, пролунав вибух.30-річного постраждалого мінно-вибухова травма та осколкове поранення ноги, його супутниця має травму правої кисті та забої обличчя.Дії фігурантки кваліфіковано як терористичний акт — їй загрожує до десяти років позбавлення волі. Наскільки я знаю, терористичний акт не був адресним — військовослужбовець був обраний рандомно. Кидається в очі, що терористці світить до десяти років. Як вважаєте, скільки б за підрив військовослужбовця, цивільного та їх майна отримав би злочинець в США? Це блядство має колись припинитись! Якщо феесбешники знаходять мразєй, які готові вбивати своїх військовослужбовців за гроші — значить вони мають сидіти. Пожиттєво. Без права на умовно-дострокове звільнення. З конфіскацією майна. Якщо майна 1/3 — значить все сімейство включно з батьками та бабусями на вулицю, всю квартиру продати і віддати гроші постраждалим в наслідок теракту. Держава жує соплі. Ватники ходять до парламенту на поклони до президентської фракції. Їх наркозалежний електорат сидить по мутних групах в телеграмі і шукає стодоларову шабашку від феесбешника: піти щось сфоткати, підірвати нацгвардійця у відпустці чи спалити машину військовослужбовцю ЗСУ. В суді виявляється, що терорист сімнадцятирічна «ще дитина», чи наркоман, чи психічнохворий, чи мати-одиначка чи ще якісь «помʼякшуючі обставини», і з зали суду йде додому на умовний термін. Чи сидить пару років і виходить. Це цирк, який не вписується ані в мораль, ані в етичне ставлення до військовослужбовців, ані в здоровий глузд.
👁 8,340 26-01-05 06:47
Малюк погодився на відставку з посади голову СБУ - УПНа зустрічі з президентом у суботу, після підтримки від відомих громадських діячів і військових, керівник СБУ відмовився писати заяву про відставку і переходити в СЗР чи РНБО.Наскільки відомо УП, свою позицію Малюк мотивував тим, що у нього на завершальній стадії перебуває кілька операцій масштабу «Павутини», кидати їх зараз було б злочином.Але, мовляв, якщо є такий запит у президента, то хай він передає це питання в Раду і парламент визначається.Зеленського відмова генерала Малюка писати заяву обурила. Радники з комунікацій окремо під'юджували президента, що кампанія підтримки генерала "була організована самою СБУ". Тому Зеленський на нервах пригрозив, що може відсторонити Малюка від посади, якщо той не напише заяву добровільно. Такі повноваження парламент справді надав президенту на початку вторгнення щодо чиновників, яких призначає глава держави.У Зеленського ж, по-перше, бачать у Малюку одне з облич продюсованого Єрмаком наїзду на НАБУ / САП, від якого ОП зараз чимдуж намагається відсторонитися. По-друге, Малюку на карб ставлять, що Служба в тилу займається неприкритою "комерцією", "роздягаючи бізнес, коли і який їй заманеться".Замість Малюка виконувати обов'язки керівника СБУ можуть призначити главу "Альфи" генерал-майора Євгена Хмару. Однак Зеленський досі не позбувся ідеї віддати Службу в руки генерала Олександра Поклада. Дивлюсь на це з обережним оптимізмом. Головний контррозвідувальний орган країни мають очолювати контррозвідники. При чому, з досвідом, скромні, без пафосу та тисяч інтервʼю.
👁 9,950 26-01-01 20:32
Росія не змогла окупувати 1% української території в 2025 році — дані DeepState свідчать, що ворог захопив 0,72% українських земель. З впевненістю можу стверджувати, що територія непридатна до життя - це десь дана цифра помножена на три (це лише за 2025 рік), і територія частково придатна до життя, це ще десь помножена на три. Населені пункти на українській території, що входять в кіл-зону, хоч і обороняються мужністю українського фронтовика, проте є повністю знищеними, в яких посеред спустошених вулиць лежать лише тіла вбитих уламками тварин, а в селах немає жодного вцілілого будинку — відповідно перспектив на повторне заселення та відбудову населеного пункту в осяжній перспективі немає. Задля захоплення Донецької області (адже Луганська захоплена на 100%), москалі кинуть стільки ворожої піхоти, скільки буде потрібно. Якщо закінчаться контрактники (а з листопада 2022 року російська армія поповнюється лише контрактниками-добровольцями), росіяни організують бусифікацію. В тоталітарній ерефії з цим точно не буде проблем, на відміну від волелюбних українців. Я вже писав вище: за 2025 рік московити перевиповнили план по контрактуванню десь на 6-7%. https://send.monobank.ua/jar/ABkad3KouM
👁 8,840 25-12-25 17:11
Підрозділ 106-ї бригади ТрО відступаючи покинув у центрі Гуляйполя робочі компʼютери і незапаролений телефон, штаб уже захопили росіяниРосіяни опублікували відео з центру Гуляйполя. Відео незвичайне — це “екскурсія” штабом одного з батальйонів українських військових, де залишилися робочі компʼютери і навіть незапаролений телефон. Припускаю, що на тих носіях може лишатися багато важливої інформації. Співрозмовник, який тримає оборону на напрямку, розповів, що це справді був пункт управління 1-го батальйону 106-ї бригади [тероборони ЗСУ]. Відповідно, росіяни справді контролюють центр міста. На запитання, чому українські військові залишили на штабі батальйону такі цінні речі, згаданий офіцер відповів:“Ну, це очевидно в зв’язку з тим, що вище командування не давало добро виходити пунктам управління батальйонів вчасно з населеного пункту Гуляйполя, і, відповідно, пункт управління потрапив під контакт противника, й особовий склад, який перебував на штабі, відходив і залишив все так як є. Також була втрата управління з підрозділами, які на передовій. Підрозділи не чули свого командування, і також перший батальйон 106-ї відступив з своїх позицій, оголивши фланг 2-го батальйону 102[-ї бригади ТрО] і відкрив захід противника зі сторони Марфополя й також з північно-східної сторони Гуляйполя”, — розповів офіцер.Офіцер з іншого підрозділу, який працює в районі Гуляйполя, так охарактеризував ситуацію: “Під*ри вже в абсолютно всіх районах Гуляйполя і намагаються відрізати дорогу на Залізничне”.Але підкреслю: Гуляйполе не втрачене повністю. Сили оборони все ще тримають позиції у місті. Також нагадую, що на напрямку працюють додаткові штурмові підрозділи, які намагаються стримати наступ ворога.
👁 7,530 25-12-23 15:49
ЗМІ пишуть, що у Польщі вирішили не вдаватися до силового видворення російських дипломатів та співробітників з будівлі консульства РФ у Гданську, яке країна вирішила закрити після диверсій на залізниці.За джерелами журналістів у МЗС, Польща не планує вдаватися до силових дій для повернення контролю над будівлею, чи відрізати там електро– й водопостачання – зокрема, з міркувань, що так само можуть вчинити щодо польських дипломатів у Росії чи для виправдань якихось інших дій.Натомість вирішили розпочати затяжну юридичну процедуру та повертати контроль над будівлею через позов і судове рішення.Росіяни протягом десятиліть ставилися до вілли на як до своєї власності. Вони не платили за користування будівлею, незважаючи на те, що з 2013 року місто почало нараховувати плату відповідно до вказівок МЗС. Консульство не сплачувало борги і не відповідало на виклики.Гданськ оцінив заборгованість за 2013-2023 роки приблизно в 5,5 млн злотих, а разом з відсотками – ще в 3 млн злотих. Від нас хочуть війни до остаточного кінця, а єврокуколди не можуть навіть офіцерів Служби зовнішньої розвідки рф та співробітників російського Головного розвідувального управління ГШ рф вигнати з зайнятої будівлі, в якій вони перебувають незаконно не один місяць. Готуються до війни з росією, однозначно!)
👁 25,700 25-12-22 18:18
Журналісти знайшли у родини генерала СБУ російський паспорт і нерухомість на мільйон доларівЙого дружина Оксана Доровська має громадянство країни-агресора, російський паспорт вона отримала 2004-го, коли їй було 20 років. В СБУ кажуть, що дружина генерала намагалася позбутися російського громадянства, але нібито їй не вдалося це зробити через бюрократію. Жодних документів, які б підтверджували ці спроби, у СБУ не надали.Також, пише видання, під час повномасштабного вторгнення Доровська побудувала ділові зв'язки на Кіпрі з підсанкційними юристами, які тісно пов'язані з проросійськими олігархами, як-от Віктор Медведчук і Вадим Новинський.Також з'ясувалося, що Оксана Доровська протягом 2018-2019 років придбала елітну нерухомість ринковою вартістю приблизно 1,3 мільйона доларів.Зокрема, у 2019 році вона стала власницею величезного маєтку в преміальному котеджному містечку Riviera Zoloche під Києвом. Площа головного будинку становить 488 квадратів. Також у листопаді 2018 року дружина генерала СБУ купила майнові права на комерційну нерухомість площею 491,6 м² у преміальному ЖК на Печерську — Delmar. Вже у 2021 році цю нерухомість дружина генерала СБУ продала. Крім того, пише видання, батько генерала СБУ Олександр Доровський під час великої війни став власником однієї з найбільших фармацевтичних груп компаній України, що на той момент перебувала під слідством. Ідеться про фармацевтичну групу "Здоров'я", яку українські правоохоронці пов'язували з колишнім російським депутатом, членом партії "Єдіная Росія", олігархом Олександром Шишкіним. Через такі зв'язки прокуратура вважала за необхідне націоналізувати компанії фармацевтичної групи. Але кримінальне провадження нічим не завершилось, а родичі генерала СБУ отримали фармацевтичні активи.Я не вірю. Цього просто не може бути. 😱
👁 10,300 25-12-20 19:48
Окупанти зайшли в прикордонне село на Сумщині й вивезли звідти півсотні людей – ЗМІЗа даними видання Кордон.Медіа, у ніч на 20 грудня на Краснопільщині Сумської області російські війська зайшли в прикордонне село Грабовське, розташоване безпосередньо на лінії кордону. Деталі: видання твердить, що у селі були цивільні мешканці, які раніше підписали відмови від евакуації. Як стало відомо Кордон.Медіа, мова йде про трохи понад півсотні громадян, яких вивезли на територію РФ для проведення так званих "фільтраційних заходів". У нас взагалі існує кордон? Чи він охороняється тільки на Заході від втечі ухилянтів? Рускіє просто заходять в село, забирають пʼятдесят наших громадян, і вивозять в ерефію на катування та допити. Кожен день війни — все більше наражання на небезпеку наших громадян. Навіть в селах, де немає війни як такої. Це не Юнаківсько-Хотінський напрямок, звідки москалі наступають на Суми. Я цей район знаю дуже добре. Там не було механізованих штурмів, в ході яких була прорвана оборона і підари з боями зайшли в населений пункт. Це просто забитий болт на оборону та захист власних громадян, їх життя та здоровʼя. Раніше російські ДРГ безкарно вбивали наших військових в десятикілометровій зоні біля кордону. Зараз просто заходять, збирають місцевих і вивозять в невідомому напрямку.
👁 7,850 25-12-17 08:03
Поки що вимальовується рамкова угода. Вірогідність її підписання в осяжній перспективі доволі висока. Формат такий: Україна - США - (можливо) ЄС; США - ерефія. Там всі сторони підписують якісь зобовʼязання, які ще докручують. Після рамкової будуть вибори, на них походу і рефендум по НАТО та іншим питанням. І там вже хтось підписуватиме щось з рф, якщо оберуть того, хто погодиться підписувати від нас. А в цей період проміжний, як я розумію, війна триватиме. Чи триватиме лише в форматі АТО/ООС на Донбасі, але це все одно важко буде назвати миром. Стан ані миру, ані війни. Ну я писав з 2023-го року, що фінал нікому не сподобається. Воно так і буде. Ані міндічі, ані абрамовічі не зможуть продати це своєму електорату. Можливо це сподобається націоналістичному та консервативному електорату ЄС, але навряд українцям чи москалям. Я до всього цього ставлюсь з обмеженим оптимізмом. Глобально, треба щоб амери змусили москалів перестати закидувати нас ракетами, дронами та снарядами. Все інше — в наших руках. До Сполучених Штатів Америки на правах конфедерації нас все одно не приєднають.