Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 慧娘-Селфонійка
Added 14 Jul 2024

慧娘-Селфонійка

@saltfonia
Number of subscribers: 903
Photos: 2,890
Videos: 385
Links: 1,880
Description:
Українськомовна музика, література та інші цікавинки (більше інформації - в закріплених) XD RAWR @selfonia 🍺Чат каналу: @sanatoriy_zhyvchyk Звіти зборів: @saltfonia2

👥 Number of subscribers

903
Average/Day:: -3
Average/Week:: -4
Average/Month:: -11

📊 Messages per Day

6.7
Last day: 10
Week average: 6
Average per day: 6.7

Logo change history

Name change history

慧娘-Селфонійка 2026-05-08
Софійка-Селфонійка 2026-04-11
селфонія кітляревська 2025-05-06
крутий канал селфонії 2025-02-01
звалище селфонії 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Однокласник через ШІ зробив про мене пісню🤣🤌Ось текст пісні про Селфонію. Це історія про те, як людина перестає бути жертвою обставин і стає господарем своєї долі, що повністю відповідає принципам стоїцизму: не скиглити через те, що не можеш змінити, а діяти там, де маєш силу.Я — Слон(стиль: Інді-рок / Альтернатива)Куплет 1:Селфонія сидить у кутку,Сльози ховає у темну ріку.Мама кричить, виганяє із хати,Каже, що досить тут смуток плекати.Сумно і гірко, порожньо в серці,Ніби закрили всі в світі дверці.Приспів:Але Селфонія яйця взяла в кулак!Витерла очі, розвіяла морок і страх!Квиток до Львова, валіза і мить!Тепер її серце не просто горить!Вона їде туди, де чекає її світ!Куплет 2:Бруківка шепоче: «Ти вдома тепер»,Тут кожен ліхтар — то є вірний кавалер.Площа Ринок сміється, каву несе,Селфонія знає — вона переможе все.Стала на ноги, розправила плечі,Більше немає тієї малечі.Приспів (Потужно):Подивіться на мене! Я — Слон!Тут мій трон і мій бастіон!Я показую всім, що я варта життя!У Львові моє нове майбуття!Слон іде містом, бруківка тремтить!Це моя пісня, це моя мить!Подивіться на мене! Я — Слон!(Я — Слон!)Аутро:Я Слон... у Львові.(Ха-ха-ха!)Залишаюсь тут. Назавжди.
Сьогодні сталася жахлива річ — закрилася онлайн-бібліотека Чтиво. З пояснення зрозумілий лише натяк на те, що проблема в авторському праві. За своєю суттю, проєкт — піратський, а тому такого результату можна було чекати. Але це, очевидно, не применшує печалі. Ясна річ, що це двостороння монета: перекладачі і видавці немало сварилися зі Чтивом, захищаючи своє авторське право. Перекладачка Ганна Грабовська назвала Чтиво нешановними злодіями, а Видавництво Жупанського паховими вошами, які займаються піратством і їбланством. Багато можна дискутувати про моральні засади піратства. Але я готовий плюнути вам в лице, якщо ви тепер зловтішаєтесь закриттям цього ресурсу.Якби не Чтиво, я б не написав ні одної своєї роботи і не склав жодного іспиту. Це не тому що я мусив в лихі студентські часи красти книжки Видавництва Жупанського щоб вижити, а тому що більше не було ресурсу, який систематично зберігав праці Німчука, Шевельова і менш відомих вчених і давав до них такий простий доступ (із Чтива я зокрема безсовісно спиздив кілька праць з палеографії, як-от Гнатенко й Панашенка). Не на всі літературні твори є актуальне авторське право. На деякі воно сплило (в Україні авторське право спливає через 70 років від смерті автора, не передаючись у спадщину), щодо інших воно просто туманне (власник прав на переклади Бориса Тена, наприклад, незнаний). І добре буде, якщо авторів у такому випадку в майбутньому перевидаватимуть і до них буде доступ. А що станеться тоді з маловідомими творами? З нішевими виданнями? Знайдіть-от мені Гамлета в перекладі Ігоря Костецького чи Острозьку "Книжицю..." в шести розділах 1588 року друку. А на Чтиві вони були. І то тільки відомі мені приклади. Більшість книжок, які я маю на увазі коли кажу, що вони втратяться, насправді мені не відомі — власне тому що вони нішеві. І тут складно щось закинути про авторське право чи крадіжку, бо з перекладів Костецького і сканів полемічної літератури XVI-го століття вже ніхто не заробляв грошей. А все одно: ми втратили дуже велике і дуже важливе джерело українського знання. Виявилося, що вільний доступ до інформації прямо суперечить явищу авторського права в Україні. Ще в 2012 році, коли закривали ex.ua, апостол здорового глузду Лесь Подервʼянський сказав, що йому все одно, чи його піратять: "Тебе завтра викладуть, і всі зможуть цим користуватися. Не крохоборствуй. Тому я проти закриття. Я за свободу і за інтернет."
Комуністичне більшовицьке зло лишилося безкарним. Світ пробачив СРСР тюрми, стирання пам'яті, братські могили, Голодомор. Світ продовжує полювати на “нацизм”, але зовсім не помічає концтабори, збудовані росіянами в ім'я нібито “боротьби з нацизмом”. Так само більшовики колись боролися з “петлюрівцями”, “буржуазними націоналістами”, “куркулями”.Старі слова замінюються новими, але сенси не зникають. “Боротьба з класовим ворогом” тепер називається “денацифікація”. Кунді-бунді — “відбити” чи “закачати”. “Чих-пих” — обнулити, розстріляти, вбити, закатувати, підірвати беззбройних полонених у бараку.Нове видання “Саду Гетсиманського” має з'витися сьогодні як свідчення, що зло перероджується у нових формаціях. Радянська репресивна машина переродилась у російській машині — своїй законній та духовній спадкоємиці. У кривавих жорнах вона перемелює як і своїх ідеологічних ворогів, так і “псів революції” (бо у катівні зрештою потрапляють і колаборанти). Уривок із післямови Олени Барсукової до видання “Сад Гетсиманський“ Івана БагряногоОстанні дні передзамовлення: https://plomin.club/product/bahryanyi-sad-hetsymanskyi/
Товариство, просимо про розголос та увагу!Нашого друга - Андрія Кулька, ветерана російсько-української війни, який після Маріуполя був в московитському полоні 21 місяць, цілеспрямовано та свідомо залили балоном.Що саме трапилось? (коментує Андрій):Сусідка - під іменем Курило Анна-Марія, виставила свіже сміття з дуже неприємним запахом і мухами на сходову клітку. Загалом там вже 4 пакети зі сміттям було. І відповідно зʼявився дуже неприємний запах у нашому спільному коридорі. Я з нареченою вирішив написати їй оголошення і приклеїти на двері та на пакети зі сміттям (ввічливо попросили все позабирати, повикидати, ліквідувати).О 01:10 04.01.26 вона прийшла додому і побачила оголошення. Почала дуже наполегливо і гучно бити в двері, що дійшло до крайньої межі. Почалась словесна перепалка.Кілька разів обізвала мене маріупольським москалем, стверджувала, що я не перебував насправді у полоні, бо в мене є ноги руки. І взагалі, «Чому я не воюю?»Пізніше почала мені погрожувати, що зробить мені щось, коли побачить на власні очі. Я відкрив двері і вона дуже неочікувано і раптово запшикала мені перцем в очі. Ця людина є неадекватною, знущається над собаками, з якими живе.Що це було?- особина чітко знала, що Андрій ветеран і був в полоні, й постійно бере участь в акціях по військовополонених- знала, що досі проходить психологічну реабілітацію й адаптацію- погрожувала й застосувала насилля, і порушила приватність молодої сімʼї- Андрій, як справжній громадянин і чоловік - не чіпав її після такої ситуаціїЗакликаємо зробити її відомою і поскаржитися на закриття сторінки. Такі люди не гідні на роботу в нашому місті. Покликання на профіль тут. На жаль, ми вкотре стикаємось з проблемою неналежного сприйняття окремими особинами воїнів, які повертаються з війни (а особливо з полону). Люди, які зневажають наших воїнів мають отримати зневагу самого суспільства!
Listen to Вставай Галичина! by галицька бурундучка on #SoundCloudhttps://on.soundcloud.com/IWoFgQurZF5ccUMJ2HМамо, як справи на землі церков й сотень капличок?Чула, що УПЦ МП Прийшли в наш край і хочуть всіхЗнищить католиків святих!Мамо, я кожну кнайпу і криївку добре знаю:Тернопіль, Львів, Станиславів - вони руйнують кожен деньГалич рятуй своїх дітей!ВстАвай ГаличинА!ВставАй мій рідний край!ВстАвай, ГаличинА!З тобов Пречиста Мати!ВстАвай, ГаличинА! Плечі свої розправ!ВстАвай, ГаличинА!Прожени чортів проклятих!Мамо, як жиют наші вуйко й стрийко в селах вдома?Надал, Марцинків, Садовий, як ґаздували у містах, нас вгодували пляцкамиМамо, нам допоможе Збруч і святії гориІ всії нашії міста, нашими будуть до кінця, сюди не впустим ворогів!ВстАвай ГаличинА!ВставАй мій рідний край!ВстАвай, ГаличинА!З тобов Пречиста Мати!ВстАвай, ГаличинА! Плечі свої розправ!ВстАвай, ГаличинА!Прожени чортяк проклятих!Мамо, життя велось з Тернопільщини та й до ЛьвоваІ зеленішали міста, Марцинків будував моста, шоб не було у нас кордонів Мамо, в 39 моцкалі "визволяти" Як прийшли до наших хатівВбивали діток і мамівБільш ми не впустим ворогів!ВстАвай ГаличинА!ВставАй мій рідний край!ВстАвай, ГаличинА!З тобов Пречиста Мати!ВстАвай, ГаличинА! Плечі свої розправ!ВстАвай, ГаличинА!Прожени чортів проклятих!
Небо і земля, небо і земля нині торжествууютьАнгели й люди, ангели й люди весело празднууютьХристос родився, Бог воплотивсяАнгели співають, царіє вітаютьПоклін віддають, пастирі іграють Чудо-чудо повідаютьВо Вифлиємі, во Вифлиємі весела новинаПречиста Діва, пречиста Діва породила синаХристос родився, Бог воплотивсяАнгели співають, царіє вітаютьПоклін віддають, пастирі іграють Чудо-чудо повідаютьАнгели служать, ангели служать своєму королюІ во вертепі і во вертепі творять його волюХристос родився, Бог воплотивсяАнгели співають, царіє вітаютьПоклін віддають, пастирі іграють Чудо-чудо повідаютьІ ми рожденну, і ми рожденну Богу поклін даймоСлава во вишніх, слава во вишніх йому заспіваймоХристос родився, Бог воплотивсяАнгели співають, царіє вітаютьПоклін віддають, пастирі іграють Чудо-чудо повідаютьІсусик маленький не спить не дрімає, своїми ручками весь світ обіймає, і вашу родину і вашу хатину і всю Україну - Христос ся рождає!Донатик на збір для СОУ не дисплей та комплектуючі до фпв-дронів можна зробити тут:4874 1000 2090 4747 https://send.monobank.ua/jar/ibkjxvbse
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.
ПОТРЕБУЮ ДОПОМОГИ!Я не дуже люблю будь-що розповідати та виносити особисте життя на публіку, але наразі в мене та моєї сім'ї дуже складна ситуація. У мого батька рак шлунка 4 ст. з безліччю ускладнень (cT4 cN3 cM1 IV).Мій батько - Валентин Миколайович, 1974 року народження, підполковник, заступник командира (замполіт), який усе своє життя присвятив службі в Українській армії. Брав участь у бойових діях за часів АТО, ООС. Наприкінці 2019-го вийшов на пенсію і міг спокійно собі відпочивати, але в перший же день повномасштабного вторгнення добровільно повернувся на службу, хоч і міг цього не робити. Все життя лікував виразку (язву) і думав, що це "тимчасові ускладнення", але вже надто пізно виявилося, що це рак. Жодне ВЛК чи звичайні мед.перевірки цього не виявили завчасно. Наразі хіміотерапія неможлива, оскільки організм дуже ослаблений (стан важкий). Позавчора його виписали з онковідділення, щоб вдома міг від'їстися і відіспатися (втратив 25-30 кг за 2 місяці). Намагаємося відновити сили та готуємося до хімії. Переглядаємо абсолютно всі варіанти лікування, у тому числі в країнах Європи. Зараз ведемо переговори з однією лікарнею в Німеччині, де лікування стартує від 25 тис. євро. (поки не затвердили, роблю збір на загальне лікування, якщо лікарі погодяться, буду відкривати банку на лікування у Німеччині. На щастя, є багато фондів, які допомагають з цим ветеранам війни).Хоч наша держава і надає багато чого безкоштовно військовим, + вже проводилися збори, де побратими та військові частини, друзі та родичі збирали немалі гроші, але в будь-якому випадку витрати не зупиняються. ТОМУ, ХТО МОЖЕ ПІДТРИМАТИ ФІНАНСОВО, БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ.Для мене батько це все в цьому житті. Він завжди робив і буде робити все для нашої сім'ї. Завжди вірив у мене і допомагав. Тепер моя черга допомогти йому.В кого є змога - посилання на банку знизу. Бережіть своїх рідних і регулярно обстежуйтеся, це може зберегти вам здоров'я.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3DZJgVx63X💳Номер картки банки4441 1111 2668 3261
💅ВЕЛИКИЙ ЗБІР PETLYARIS DEATH BRIGADE!Наша групка по інтересам потребує вашої допомоги. Цього разу ми вирішили обʼєднати кілька зборів та зробити один величезний. Ці кошти підуть на відновлення розйобаного спорядження, старлінк та ремонти корчів.Попередньо збір на чверть мільйона гривень, сума протягом збору може зменшитися або збільшитися, про це будемо повідомляти окремо.Ось що ви отримаєте, якщо будете донатити на збір PDB:1. Патч колаборація PDB з Doppelsöldner 2. Патч WCS, дроп, до речі, сьогодні, тому встигайте, щоб бути наймоднішими на районі3. Шматки збитого найкращими людьми су-254. Піни та рідкісні патчі5. Кастомний короб6. Трофейний годинник з білгородщини7. Кастомні модельки від Жабич мовить8. Тубуси-хуюбуси9. тікери з від запорізького хрєна і ще сила-силенна всяких прикольних приколів з однієї африканської країни.Ціль: 250к🔗Посилання на монобаночкуhttps://send.monobank.ua/jar/82qQ4LuSfG💳Номер картки баночки4441 1111 2166 6857За репости і донати будемо вдячні, бо війна не зупиняється. У нас є тільки ми і тільки нам тягнути цю лямку 🫡