Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РВК ПНХ 🚤
Added 14 Jul 2024

РВК ПНХ 🚤

@rvk_pnx
Number of subscribers: 1 022
Photos: 36,900
Videos: 28,900
Links: 1,730
Description:
Новости Украины и мира.Все буде Україна! Реклама и поддержка @RVK_p
Source

РВК ПНХ 🚤 | Обідаємо генеральським салом з Полтавщини і грибною юшкою, говоримо пр...

Telegram community logo - РВК ПНХ 🚤 РВК ПНХ 🚤 @rvk_pnx
173 Views/Reach 2026-04-14 13:57 Message №72903
Обідаємо генеральським салом з Полтавщини і грибною юшкою, говоримо про рибалку, хтось мав досвід на Дунаї, хтось на річці Псел, Південний Буг і Дніпро. Я говорю про мою рідну Десну, ночівлю там, заїзди на декілька діб. Зі мною є чоловік, який рибалив ще на радянський ленінград, я ж більше згадую, як ловив плотвичку і карпиків на фідер. В мене три вудки, чекають на мене вдома. Є з нами пацик, який в Запоріжжі служив в 2023 році, і по вихідних вони з бойовими побратимами їздили на Дніпро. Я сьорбаю ту юшку і ніби опиняюся не в цих східних руїнах, ніби завтра вихідні і я кладу палатку в свій рено магнум, вудки, самогон, який гнала бабуся і їду. Всі тут мріють. Всі мріють ще пожити. Пожити для себе, для рідних. Просто пожити. Війна - це лайно. Така війна як в нас триває вже купу років - це лайно для тих, хто бере в ній участь, бо вона щодня краде життя і час. Я ненавиджу війну, ненавиджу росіян, і такі тут кожен. Я правда ще не зустрічав людей, які кайфують від війни. Є бойові профі, для яких це робота і вони будуть цим заробляти після нашої війни десь далеко, якщо у нас не створять ПВК. Може в Африці. Але в тих, хто пішов чи кому довелося - всі її ненавидять. Кайфувати від війни можуть люди з далеких екранів, які ніколи не будуть сьорбати цю юшку з нами поряд. Але вони не відчують ніколи смак цього сала з чорним хлібом і юшкою на Сході, де кожна така хвилина немов телепорт у мирний час.Бахмутський Демон