Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РВК ПНХ 🚤
Added 14 Jul 2024

РВК ПНХ 🚤

@rvk_pnx
Number of subscribers: 1 022
Photos: 36,900
Videos: 28,900
Links: 1,730
Description:
Новости Украины и мира.Все буде Україна! Реклама и поддержка @RVK_p

👥 Number of subscribers

1 022
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

188
Average/Day:: 162
Average/Week:: 191
ERR: 18.4%

📊 Messages per Day

7.7
Last day: 13
Week average: 7.9
Average per day: 7.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 205 26-05-27 07:39
Дивіться, повернувся і вже буду частіше на звʼязку. На фронті правда ситуація складається глобально на нашу користь. Наступ росіян, який вони планували, зірваний. Бо в них великі втрати, бо ми технологічно змогли їх переграти. І хоч нам треба ще насичувати мідл для знищення більшої кількості логістики, людські втрати в них не дозволили проводити широкі наступальні дії. Місцями ми просунулись вперед. Так, поки вони ще руйнують кабами наші міста, але ми почнемо все більше знищувати їх тилову логістику і взагалі зупинимо їх рух. На фоні цього підарняшки будуть тероризувати великі міста і людей аби підвищити ціну війни і виключно спробувати зайти в перемовини з позицій ультиматумів. Американці схоже вирішили не заважати, китайці походу заборонили пуйлушці застосувати ядерку руками білорусі. Подейкують, що пуйлушка хотів спровокувати війну з нами і білорусами та дати команду застосувати ядерку тактичну з території білорусі. Але китайці сказали йому аби йшов нахуй. Поки зіткнення можливе з білорусами матиме наслідок лише руйнацію білорусі і знищення режиму Лукашенка от і все. Поки такі розклади. Воюєм далі.Бахмутський Демон
👁 222 26-05-26 18:33
Тримайте мене семеро, бо я за себе не ручаюся: “Просто раньше мьi били слабо, а теперь мьі будем бить сильно…, и они посьіпятся…(в общем-ничего нового)”,-дешифрує пукіна Альфред Кох, екс-посадовець, іноагент зі списку екстремістів у рф. Читаю його дописи регулярно,- будує на цифрах. Аналітичний дядько, симпатик України, хоча зовсім не українофіл. Його найгостріше твердження з базової аналітичної позиціі- “ви хотіли цю війну-ви її отримали”- не стримався, хоча й прагматик. Буває.Так ось про лаврушкіни до Рубіо “били слабо, будем бить сильно” “системньіми и последовательньіми ударами по Киеву”: гарні чоботи, треба брати. Нафтова антилопа, з-під копит якої безупинно карбуються золоті динари, не “тримає фанєру” (мовою десантників): ПЕКгалузь і оборонка відчули ефект “глибинного проникнення”. Девята з тринадцяти віддзьобаних Волелюбним Українським Птахом протягом лише травня наливайка зупинила роботу, reuters Вам у дорозвідку: https://www.reuters.com/business/energy/russias-syzran-oil-refinery-halted-by-may-21-drone-attack-sources-say-2026-05-25/Звісно, не смертельно, усе відновлюється, хоч і у різні терміни. Але їпать як тенденційно, і символічно, суто по-лаврушкінськи “системньіми и последовательньіми ударами”.Побратимам- скласти раму і:•заколоти золоту антилопу•демонтаж хробачого ВПК•детокс хробака- нарощування “відʼємного балансу” живої сили противника дронами на полі бою до 40-50к/місяць (математика від Мадяра, “Стандарт-10” у поміч).•хробачий ППОпад🌶️Мінському гауляйтеру Лукашеску: пес, що лає, не кусає. Птах хижий не такий. Перші 500 цілей вже на олівці. Безкоштовна і дуже практична порада: не лізь у очі Україні. Народу: віри та витримки, незламні.А ще- максимальної уваги до сповіщень ППО та ЖИТИ!Працюймо, Джентельмени,- роботи йобом!Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦26.05.26
👁 173 26-04-14 13:57
Обідаємо генеральським салом з Полтавщини і грибною юшкою, говоримо про рибалку, хтось мав досвід на Дунаї, хтось на річці Псел, Південний Буг і Дніпро. Я говорю про мою рідну Десну, ночівлю там, заїзди на декілька діб. Зі мною є чоловік, який рибалив ще на радянський ленінград, я ж більше згадую, як ловив плотвичку і карпиків на фідер. В мене три вудки, чекають на мене вдома. Є з нами пацик, який в Запоріжжі служив в 2023 році, і по вихідних вони з бойовими побратимами їздили на Дніпро. Я сьорбаю ту юшку і ніби опиняюся не в цих східних руїнах, ніби завтра вихідні і я кладу палатку в свій рено магнум, вудки, самогон, який гнала бабуся і їду. Всі тут мріють. Всі мріють ще пожити. Пожити для себе, для рідних. Просто пожити. Війна - це лайно. Така війна як в нас триває вже купу років - це лайно для тих, хто бере в ній участь, бо вона щодня краде життя і час. Я ненавиджу війну, ненавиджу росіян, і такі тут кожен. Я правда ще не зустрічав людей, які кайфують від війни. Є бойові профі, для яких це робота і вони будуть цим заробляти після нашої війни десь далеко, якщо у нас не створять ПВК. Може в Африці. Але в тих, хто пішов чи кому довелося - всі її ненавидять. Кайфувати від війни можуть люди з далеких екранів, які ніколи не будуть сьорбати цю юшку з нами поряд. Але вони не відчують ніколи смак цього сала з чорним хлібом і юшкою на Сході, де кожна така хвилина немов телепорт у мирний час.Бахмутський Демон
👁 158 26-02-18 12:11
❗️Залужний вперше розповів про суперечки з Зеленським, які відбулись після повномасштабного вторгнення рф — АпострофЕкс-головком повідомив, що у вересні 2022 року на тлі напружених відносинах з Зеленським, до його командного пункту з обшуками прийшли співробітники СБУ, коли на ньому перебували десятки офіцерів британської армії. Цей момент Валерій Федорович називає точкою кипіння.Залужний заявив, що ці дії були актом залякування і відбувались в той момент, коли національна єдність була на першому місці.Під час цього рейду, Залужний подзвонив Єрмаку і пригрозив, що викличе військових, щоб захистити свій командний пункт.«Я сказав Єрмаку, що відбию цей напад, бо знаю, як воювати. Я буду боротися з вами і вже викликав підкріплення до центру Києва для підтримки». Також Залужний телефонував тодішньому керівнику СБУ Малюку, щоб зрозуміти що відбувається, однак, той заявив, що нічого не знає і пообіцяв розібратись. Згодом Валерій Федорович дізнався, що СБУ зверталась до райсуду в Києві, щоб отримати ордер на обшук за тією ж адресою, бо там нібито розташовувався стриптиз-клуб. Як виявилось пізніше, він закрився ще до повномасштабного вторгнення.Залужний вважає, що ордер на обшук був приводом, і що СБУ навряд чи могла переплутати місцезнаходження головного військового командного центру країни.🫡https://t.me/operativnoZSU/
👁 185 26-02-12 09:30
⚡️⚡️Уражено арсенал ГРАУ, оборонне підприємство та склади боєприпасів противникаУ рамках системних заходів зі зниження наступального потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України, в ніч на 12 лютого у районі н.п. Котлубань (Волгоградська область, рф) уразили арсенал комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових речовин Головного ракетно-артилерійського управління Міноборони рф. Даний арсенал є одним з найбільших майданчиків для зберігання боєприпасів російської армії. Удару по арсеналу завдано українськими засобами дальнього ураження FP-5 "Фламінго"Зафіксовано потужні вибухи на території об'єкту з подальшою вторинною детонацією. Масштаби збитків уточнюються.⚡️Крім того, у н.п. Мічурінськ (Тамбовська область, рф) уражалось підприємство з виробництва високотехнологічного обладнання для авіаційних і ракетних систем — "Мічуринський завод Прогрес". Підприємство задіяне в забезпеченні армії рф.За попередньою інформацією, на території заводу виникла пожежа. Результати й масштаб завданих збитків уточнюються.⚡️Також, на ТОТ Запорізької області, у районі н.п. Терпіння та у районі н.п. Розівка, уражено склади боєприпасів ворога.⚡️Окрім того, підтверджено, що в результаті ураження 11 лютого нафтопереробного заводу "Волгоградський" у Волгоградській області рф пошкоджено основну установку первинної переробки нафти ЕЛОУ-АВТ-1, пошкоджено елементи АВТ-3 та інфраструктурні об'єкти на території. На інших об'єктах, зокрема вторинної переробки, знижено навантаження або відбулась зупинка.🔥🧐Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на послаблення бойового потенціалу російського агресора.Далі буде. 💥🇺🇦 Слава Україні!
👁 218 26-02-05 19:29
Баланс окупантів за січень- відʼємний.Вдруге з моменту вторгнення у 2022 році противник поніс втрат у живій силі більше, ніж мобілізував.22 000- обʼєм поповнення окупаційної армії протягом січня 2026 (мобілізовано/законтрактовано)-30 618 одиниць особового складу противника- верифікований результат підрозділів безпілотних систем Сил оборони України протягом січня в частині знищення -8 618 - відʼємний хробачий баланс 9 381 з 30 618- результат Птахів Угруповання СБС.Кожний третій хробак, відспіваний протягом січня, стертий пілотами СБС. Це на 22% менше, ніж за грудень, коли Птахи СБС спрацювали рекордні 12 037 з 33019 загального результату. Основні причини уповільнення дві: •погодні умови (безкінечні тумани, завірюхи)•деяке зниження штурмової активності противникаНе привід для оплесків, адже то є мінімальна задача щомісячно вирівнювати баланс (урівнювати прибуло хробаків = вибуло хробаків), поступово нарощуючи до 50 000 на місяць.Слід памʼятати, що план мобілізації хробаків на 2026 рік складає 400 з хвостом тисяч. І вони з тим впораються, безвідносно обставин. Разом з тим, протягом січня Птахи подзьобали 1012 точок вильотів ворожих пілотів та 1404 шт обладнання ворожих літунів, 2128 ворожих розвідувальних і ударних крил, 478 одиниць артилерії, 80 танків, 88 бтр/бмп, 44 зрк/рсзв, 27 рлс, 1705 одиниць логістичної техніки і купу іншого військового лахміття, відображеного у онлайн-підрахуйці у кількості 27 762 одиниці. Витрачено Угрупуванням:37 054 дрони фпв1 119 нічних бомберів1 301 крил-винищувачів971 коптерів-винищувачів936 дронів мавікЗдійснено 140 677 бойових вильотів, в середньому 4500 щодоби, по 3 вильоти щохвилини січня. •303 хробака середньодобово•896 цілей середньодобовоДякую кожному одному Птаху за сумлінну службу та героічну боротьбу. Вічна памʼять полеглим за Україну Побратимам- Птахам. Відплата триватиме до кінця. Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦05.02.26
👁 166 26-01-31 08:43
⚡️⚡️Уражено ЗРК "Тор-М1" , пункти управління БпЛА та інші військові об’єкти противникаУ межах заходів зі зниження наступальних можливостей російського агресора вчора, та в ніч на 31 січня, підрозділи Сил оборони України завдали ураження по низці об’єктів на тимчасово окупованих територіях України та на території держави-агресора.⚡️На ТОТ Луганської області, в районі н.п. Кам’янка, зафіксовано ураження зенітного ракетного комплексу "Тор-М1" противника. Результати уточнюються.⚡️На тимчасово окупованій території Запорізької області уражено пункт управління БпЛА противника (н.п. Рівнопілля); склад матеріально-технічних засобів підрозділу окремої мотострілецької бригади (н.п. Воскресенка); а також скупчення живої сили противника в районах Рівнопілля, Привілля та Успенівки.⚡️На ТОТ Донецької області, в районі н.п. Полтавка, зафіксовано ураження пункту управління зі складу мотострілецького полку противника.⚡️Крім того, вчора підрозділи Сил оборони України завдали ураження по ворожому пункту управління БпЛА в районі н.п. Случовськ Брянської області рф.⚡️Також завдано удару по зосередженню живої сили противника в районі міста Часів Яр на ТОТ Донецької області.🔥🧐Втрати противника та результати ураження уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на послаблення наступальних спроможностей і зниження бойового потенціалу російського агресора.Далі буде.💥Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 217 26-01-23 19:01
Про евентуальні та осяжні жадання Мадяра на 2026 рік:•єдина для ЗСУ цифрова система управління всіма дроновими операціями (прототипна запроваджена в СБС з дня створення Угруповання у червні 2025 і ой як допомагає воювати);•утримання та нарощування ВПЕРШЕ досягнутого у грудні 2025 року рівняння «прийшло=пішло», де дронами СОУ підтверджено знищено/уражено стільки особин противника, скільки було мобілізовано за звітний період (місяць);•нарощування чисельності СБС з існуючих 2,2% до 5% критично необхідних, та зімкнення Лінії дронів вздовж всієї смуги фронту (~1200км) в тактичній, оперативній та стратегічній глибині;•авто-планування коректної та справжньої потреби; •скорочення / перепрофілювання зайвих посад/вс; за умов мультифакторного обґрунтування- перерозподіл сил та засобів;•оперативний аналіз та аналітика даних, негайне реагування на виклики (запроваджено СБС на чотирьох з шістнадцяти існуючих ділянок, і там НЕМА БРЕХНІ. Проблеми є, але НЕМА оперативної БРЕХНІ);•запровадження проектного підходу (буквально проектного менеджменту);•визначення меж та персоніфікація відповідальності;•унеможливлення брехні про реальний стан смуги;•ото гвалт буде, АЛЕ: уніфікація засобів. Загальний перелік жадань на 2026 рік не вичерпний, містить 18 пунктів, обрахованих-обґрунтованих, впроваджуваних на різних стадіях та накладених на календар і відповідальних. Вище викладено половину з них, ті, що реанімаційного, але загальновійськового характеру. Наступні 8 носять проектний прикладний характер конкретних проектів, які вже реалізовуються у СБС, що не дозволяє їх оприлюднення. ‼️Запуск у загальновійськовому порядку першого пункту жадання- Mission Control - сьогодні, 23 січня, оголосив міністр оборони України Михайло Федоров, тому доречним видався цей мій допис і моя всебічна підтримка. Ми тим живемо у війні, чим пояснюється в тому числі результат на табло. Ми ефективні, тому що РАХУЄМО та АНАЛІЗУЄМО. А щоб рахувати, необхідно ту оперативну інформацію мати негайно, від кожного пілота по результатам кожного окремого вильоту, в тому числі- неуспішному чи нерезультативному, крапка. Для розуміння пересічним читачем важливості отримуваної з системи інформації, десь знайду часу і наведу лише певні зведені параметри, що генерує онлайн існуюча у всіх підрозділах СБС версія «цифрової управлінки». Головне, щоб це усвідомили усі працюючі на фронті екіпажі Сил оборони України. Кожен один. Інакше інформація залишатиметься кривою і ілюзійною. Тихої та спокійної,Слідкуй результати наживо тут:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦23.01.26
👁 162 26-01-01 12:02
Перший НПЗ-2026 прикурив о 23:59 під бій хробачих курантів, другою була нафтобаза- за 3-5 хвилин потому. Новорічної ночі Птахи СБС нанесли ураження по 10 військових та інфраструктурних обʼєктах у глибині ворожої території та у ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької обл та АР Крим.Візит ввічливості нанесено Птахами СБС на 5 обʼєктів у ТОТ та на 5 обʼєктів у глибині боліт (інформування про ураження котрих здійснює Генштаб ЗСУ):🔥ххх НПЗ (zzz край, рф)- сумісна робота Птахів 1 оц СБС та підрозділу Граф, СБС🔥jjj нафтоналивайка (Республіка Катарстан, рф), 1 оц СБС🔥Нафтобаза Ровеньки (Луганської обл, ТОТ)- закріплення палаючого ефекту, повторно, 1 оц СБС🔥ПС Ровеньки (Луганської обл, ТОТ)🔥РЛС КАСТА-2Е2 (Гвардійське, АР Крим, ТОТ)- приблуда для контролю повітряного простору, визначення координат та розпізнавання повітряних цілей та управління повітряним рухом🔥РЛП АЕ Гвардійське (АР Крим, ТОТ) радіолокаційний пункт аеродрому бойового авіазастосування Гвардійське та позиційного району для розміщення, підготовки до запуску ОТРК «Іскандер-М» і здійснення пусків БпЛА «Shahed”, 1 оц СБС🔥ПС Балашівка (Запорізької обл, ТОТ)🔥два пункти зосередження противника та склад ПММ зі складу 69 мсд та рембази 283 мсп (Валуйки, Белгородської обл, рф)🔥ЗРК ТОР (Донецька обл, ТОТ), третій знищений ЗРК‼️ протягом доби 31.12.25 у виконанні Птахів батальйону «Asgard» 412 обр «Немезис».Очі та Жало- хробачий жах. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦01.01.26
👁 170 25-12-16 09:03
Курс обміну доби, що минула:1 доба = 1 хробачий батальйон.+504 йоблика видзьобано Птахами Угруповання СБС за 24 години 15 грудня,- у більшості своїй зі складу «псковсько-елітної» 76-ої дивізії вдв.Перетнули відмітку 6000 хробаків за 15 діб грудня, що на 42%‼️ більше за аналогічний період листопада. Темп на напрямках До, По та Гп шалений, а ритм детоксикації- еквівалентний хробачому темпу. Усе за встановленим курсом, мазафакери, пригощайтеся.🔥Птахи СБС глибинного ураження відпрацювали ніч продуктивно: наливайка, хімзавод і низка військових обʼєктів на болотах і у ТОТ. За це окремо, після оприлюднення Генштабом. Морозець залицьнувся і втік. Туманяра дістав ще з опівночі по типирь; лічильник Підрахуйки щойно, на 10 ранку перетнув першу сотинку хробаків відспіваних чи пошматованих. Сьогодні рекордів не буде, але свої три-чотири сотки укладемо, попереду 14 дооовгих години доби. 11000 хробаків- ціль і задача під ялинку. *тим, котрі хвилюються та висловлюють занепокоєння з приводу того, коли я встигаю пости писати, а не працювати, не заморочуйтеся- ви то блювотиння довше шкрябали, ніж я витрачаю на той щоденний допис. Живіть з тим, музИки на язИки.Тихого та спокійного,Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦16.12.25