Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Розвідка Ноєм
Added 14 Jul 2024

Розвідка Ноєм

@rozvidka_noem
Number of subscribers: 111 845
Photos: 12,100
Videos: 4,660
Links: 16,500
Description:
Столиця Потужноводської імперії — там, де звучить правда й лунає залп. Не просто канал, а потужна спільнота, чия мета була, є і буде — геноцид кацапів та захист рідного дому. Про військо — від війська Донат: @rozvidka_noem_support

👥 Number of subscribers

111 845
Average/Day:: -39
Average/Week:: +1072
Average/Month:: -411

👁️ Average views per message

27 867
Average/Day:: 14,300
Average/Week:: 24,729
ERR: 24.92%

📊 Messages per Day

5.4
Last day: 13
Week average: 7.1
Average per day: 5.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 39,000 26-06-08 19:38
Читаю нахрюки, що ніби кацап пішов з Кінбурської коси. Зсилаючись на непомірні втрати 337 полку та перерізану логістику.Нахрюк класний, оптимістичний, прям ну дуже хочется в нього вірити, але завжди є якесь «але». І ось вам коротенький список цих «але»:1) Ніхто і ніколи в житті на тактично оперативному рівні не відмовиться від утримання цієї надважливої ділянки фронту (на секунду, майже 122 кв. км), від стільки квадратних кілометрів ніхто в житті так просто не відмовиться.2) Крім 337 полку, там ще є представники ССО ворога. Їх втрати не такі великі, бо знають, як треба працювати. Да і окрім ССО та 337, там ще є підрозділи.3) Про це ще не ниють кацапи, а вони б нили, бо це, типу, пройоб знатний. Навіть якщо це запланований вкид або психологічна операція, то обʼєм вкиду якийсь не помпезний, без «чувства, толка і растановкі».4) Але я, як свідок наших попередніх висадок на косу, скажу, що там є, де утримувати позиції, там солідна лінії оборони, яка насичена достатньою кількістю кацапських вогневих засобів.Ну не вірю, що в них так усе вже погано, що треба кидати все та відступати. На останок, я не заперечую планову та методичну роботу сил СОУ — вони дають їм тягла добре, але і не заперечую такі ж самі дзеркальні дії зі сторони ворога.Але і самі подумайте, росіяни і відступати через втрати?! Ну я, пізда, як не можу в це повірити, ну не може так бути. От, що хочете кажіть, але це щось із ряду фантастики. Можливо, мова може йти або про приховану ротацію, або про плановані штабні ігри (це, коли штаби накидають гавно на вінтілятор, аби ввести в оману розвідку противника), або ще якась інша хєрня, але точно не відступ.Поки що треба вичікувати, треба дивитися, який потік інфи йде від нас та них, та шукати якусь золоту середину. Але якщо ну дуже хочется, можно прям хрюкнути від цього нахрюку.Саппорт | Мерч | Донат
👁 26,100 26-05-24 19:23
Тут, містер Гончаренко, тре трошки уточнення.Безумовно, хочеться завершення війни, хочеться додому, хочеться дожити свою молодість, а не вийти вже старим, або по маршруту качі.Безумовно, хочеться жити, спокійно спати 8 годин, дивитися, як ростуть діти, забути про тривожність.Але "Треба робити все, щоб закінчилось"…Що саме робити? Що треба зробити, щоб по неділям ми зранку дивилися мультики, а не як оголошені кацапстаном військові злочинці валили ліса в Сибірі?Що треба зробити, щоб жителі Донбасу повернулися в свій дім? Що треба зробити, щоб жителі окупованих територій вільно видихнули? Що треба зробити, щоб наших хлопців повернули з полону? Що треба зробити, щоб наші жінки не боялися ходити по вулиці, щоб не стати трофеем якогось бурмалди з кацапстана? Що треба зробити, щоб всі військові не поставили питання "За що не стало наших друзів?" Що треба зробити, щоб ми зажили і нас більше ніхто, ніколи не чіпав, щоб більше у дворах не плакали мами, щоб молоді дівчата не ставали вдовами, щоб діти не носили квіти на могили батьків? Що треба зробити, щоб ми жили, як люди? Не боялися, що війна знову прийде, не боялися, що в один день доведеться знову брати зброю, або дійшли до того, що нас так раком поставлять, що будемо боятися брати зброю та мовчки тягнути всі ярла від московського пана.Домовленості? Канешна, кацап же ніколи більше не переїбе поняття та не знайде привід, як знову загнати танки, не назвавши війну війною, тим самим обігравши всі домовленості, натягнувши весь світ побудований на брехливій дипломатії.Безумовно, війну треба закінчувати, безумовно, хочеться жити, хочеться, щоб це блядство зупинилося.Але знаєте містер Олексій, є погіріше блядство, і воно може бути таке, що колективно закачаємося, і тре йти, щоб цього не сталося.Щоб ми вийшли хоча б з якимось плюсами.А інакше, навіщо це все?Навіщо ті сльози жінок, матерів, отців, побратимів в окопах? Навіщо сльози дітей в підвалах? Щоб ми стали раком і плакали до кінця своїх днів, бо не вистачило сили духу дати піздов кацапу? Хочеться спати цілих 8 годин.Але хочеться спокійно спати, не боятися чергового 04:00 ранку.Що конкретно треба зробити, містер Олексій? Уточніть конкуретніше.Саппорт | Мерч | Донат
👁 26,400 26-05-22 11:06
Військові правоохоронці Полтавського зонального відділу ВСП спільно з працівниками Національної поліції під час проведення розшукових заходів встановили місцеперебування та затримали військовослужбовця, який самовільно залишив військову частину, а також через соціальні мережі здійснював публічні заклики та погрози про вчинення терористичного акту та застосування насильства щодо військовослужбовців. Під час перевірки особи встановлено, що чоловік є фігурантом резонансних відео, відомий у медіапросторі як «Полтавський палій».Чоловіка супроводжено до підрозділу ВСП для з'ясування причин та обставин вчинення правопорушень, а також підготовки матеріалів для передачі до органів досудового розслідування з метою надання правової оцінки його діям та ухвалення відповідного рішення згідно з вимогами законодавства України. Разом з тим, військовослужбовцю доведено його права, роз’яснено норми законодавства щодо відповідальності за вчинення СЗЧ в умовах воєнного стану, а також поінформовано про порядок повернення до військової служби та відновлення правового статусу.Наразі представниками ДБР здійснюється вивчення всіх зібраних матеріалів. Тривають слідчі дії. Палія піймали, тепер він піде в Скалу грати в приставку😭😭😭
👁 29,800 26-05-16 21:55
Останнім часом в збройних силах стався відносний бум жіночої статі, які пішли підписувати контракт. Канешна ми приберемо той фактор, що частина з них пішла в армію, бо на горизонті пахне мільйоном, а жонатий комбат пообіцяв небойову посаду. Але хочеться підкреслити окрему категорію піздючок, ще раз підкреслю окрему, які пішли у військо, бо можна постити в інстаграмчік постікі, ваєна двіжуха, норд дівіжн, волумє на повну. І починається суєта, а виглядає вона так.Перший тиждень: інстаграм та тредс переповнений «Я ЄБАЛА ВОЮВАЛА, КАЦАПА НА НОЖІ, УХИЛЯНТИ ПСИ ЇБАНІ, Я МАЛИХА БОЙОВА»Другий-третій тиждень: фотки з КМБ, автомати, ями, сосни, єбала воювала. Йде в бригаду.Бойові історії перетворюються на сльози, постійне ниття, бо взводний взʼєбав за прямий ефір, сльози, бо нарізають задачи, сльози, бо не помилася, сльози, бо жоден жонатий комбат не подивився, інтрігі, заговори — боже, як списатися. Служити вона вже не хоче, романтики немає, ротний в ахуях не знає, куди її діти, бо ображене лице займає штат та посаду, а користі з неї — нуль. Коротше, дівчата, оцінюйте свої сили. Армія існує не для виїбонів в тредсі, а для того, щоб їбати всіх, хто в ній присутній.І знову таки, це окрема категорія піздючок, не всі жінки, а окрема категорія.Саппорт | Мерч | Донат
👁 26,100 26-05-16 10:30
А мені морально-психологічний стан Микол важливіший за лайки.Останнього часу ми дуже багато написали дописів про хрючево з індусами, і цей буде останній, бо мусолити абсолютно не по кайфам.Як ви знаєте, ми останній рік точно, як канал рухаємося в напрямку морально психологічної підтримки, як цивільного населення, так і військового, в основному - військового.Чорнуха, перемога, зрада, крінжові меми, тапки, сапки - все ми, все про нас. І от, як раз, я не дуже хочу, щоб військових, які виконують бойові завдання в пекельних умовах, годували хуйньою, типу «Воюй, Микола, на твоїй могилі індус станцює»!Це така шляпа та морально психологічний тиск, що складно уявити. Мені не подобається знецінення наших жінок, коли любі співвітчизники вважають, що наші дівчата - бляді, які з радістю бажають спробувати хуєц індуса.Це абсолютна не повага.Мені не подобається, що нас як громадян, деморалізують нейронками, нахрюкнутими відосами, монтажами та гучними заголовками.Я вважаю підарасами людей, які поширюють фейкові відео, як справжні. Бо я викупаю, що це абсолютне кацапське дзеркало з «Воюй, Ємеля, Аслан Наташку успокоит».Тому, коли будуть реальні кейси з бабуїнами, які заїдуть мільйонами, тоді поговоримо, або хоча б створюватимуться умови для бабуїнів.А зараз, зараз сратись на підставі нейронок, заяв різного роду чиновників чи фоток зальотних індусів - це така хуйня.Бо проблема висосана з пальця і її зараз немає, принаймні в таких масштабах, як вважає певна збуджена верства двуногих.Є кацап на фронті і він близько. Близько до Краматорська, Дружківки, Словʼянська — ось це пізда, яка серйозна проблема.Туди треба витрачати свої сили і ресурси, а не на інтернет боротьбу з індусами, в якій ми жеремо один одного, забувши за ключову проблему. І ні, це допис не з теорії зради, підготовки населення до мігрантів, заспокоююче перед масштабним переїздом і так далі.Ми такі самі, як ви, ми живемо в полях, прифронтових містах, норах та ямах, нас єбе доля країни, і ми намагаємося буди зосередженими на тому, що дійсно може виїбати, а не на фейковому відосі з індусами на річці. Наша думка може не подобатися всім, але нам похуй. Наша думка не співпадає у одного з одним, а з вашою — тим паче😏Спина, кіси, криси, всі діла. Не деріться. Всім піс, муааа💅🏻Саппорт | Мерч | Донат
👁 24,000 26-05-11 10:46
Кількість іммігрантів в Україні кілька років незмінно тримається на рівні 303-306 тисячСтаном на кінець березня в Україні перебувало на обліку 305775 іммігрантів. Про це свідчить квартальний звіт з діяльності Державної міграційної служби.Попри видачу у 1 кварталі 675 дозволів на імміграцію в Україну, загальна їх кількість від кінця 2025 року скоротилася: тоді їх перебувало 305982 на обліку – тобто нині на 207 осіб менше. Загалом з 2022 року кількість іммігрантів в Україні тримається в проміжку 303-306 тисяч осіб.Понад те, нині видається найменша кількість дозволів на імміграцію в Україну щонайменше за останні 10 років. Для прикладу, у 2025 році іноземцям видано 2851 дозвіл на імміграцію і це в 4,4 раза менше від 2021 року, коли видали 12597 дозволів.Загалом з 2015 року щороку видавали близько 12-16 тисяч таких дозволів і їх кількість різко впала після початку нової фази війни.Паралельно з цим від 2021 року фактично у 2 рази скоротилась кількість дозволів на працевлаштування іноземців в Україні і нині лише тенденція до відновлення цієї кількості: 💬у 2021 році видано 21786 дозволів на роботу для іноземців💬у 2022 році цей показник впав до 6279💬у 2023 році видано 4530 дозволів💬у 2024 році – 6127 дозволів💬у 2025 році – 9582 дозволи.💬а неповні 4 місяці 2026 року видано 3213 дозволів. Така ж тенденція і стосовно заяв роботодавців на видачу дозволу для іноземців, продовження дії або внесення змін до нього: 💬у 2021-му – 19 585💬у 2022-му – 3288💬у 2023-му – 3071💬у 2024-му – 2773.
👁 17,400 26-04-25 09:00
Запускаємо новий #РозіграшРН — квітень на зв’язку.Без розігріву і довгих вступів:у цьому розіграші одразу два жирних трофеї — MacBook Neo 256GB Blush і MacBook Neo 256GB Silver 🍏🔥Але найжирніший лот все одно — прапор РН. Його ніде не купиш, тільки виграти.50 лотів. 50 шансів забрати щось своє і один спільний сенс — рухати Потужноводськ далі.ВМЗ відкриває склади:Ножі, арти, патчі,мультитули, мерч і вся та історія, яку хочеться тримати в руках, а не просто дивитися на фото.Список основних лотів:1. Прапор РН2. MacBook Neo 256GB Blush3. MacBook Neo 256GB Silver4. Табличка-подяка5. Стікери РН 1.06. Футболка РН 2.0 (2)7. Брелок РН8. Футболка РН 2.0 (1)9. Патч РН 5.0 Кицюня10. Світшот РНхDeep State (1)11. Футболка РН 1.0 (2)12. Патч від Hooligans Squad13. Патч TYΦΩΝ STRIKE: “DEADLY POUCHES”14. Зенітна гільза (пташка)15. Тубус-одноразка16. Брелок РН17. Свічка РН БАЗА (1)18. Патч від Hooligans Squad19. Патч Cats of War20. 4 гільзи маленькі 12 кал21. Короб великий22. Патч Skull Bad Boys23. Футболка РН 2.0 (3)24. Наліпка РН small25. Стікери РН 4.026. Стікери РН 2.027. Гарматна гільза (природа/листя)28. Брелок РН29. Зенітна гільза (пташка)30. Стікери РН 3.031. Патч РН 2.032. Качечка РН33. Брелок РН34. Патч Stella Alpina «ПЗД СПИНІ»35. Патч Penguin “Донецька область”36. Брелок РН37. Футболка РН 1.0 (1)38. Наліпка Потужноводськ БІЛА39. Футболка РН 1.0 (3)40. Наліпка Потужноводськ ЧОРНА41. Футболка РН 3.0 Банзай42. Патч РН 4.043. Патч Hooligans Squad44. Патч від Гамбіта ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ45. Свічка РН БАЗА (2)46. Патч РН 1.047. Патч SLON FM ВСП48. Світшот РНхDeep State (2)49. Патч Балістик Кет50. Наліпка на авто РН big Як зайти в гру:🎟 Квиток — 50 грн🔁 Донать скільки хочеш — шансів більше🏦 Посилання на Банку: https://send.monobank.ua/jar/2CP9fcLmba🏦Картка: 4874100026807761💲 PayPal for our foreign followers:[email protected]💎USDT(TRC20): TAAB4NPzQfaKP2fbxyeFPdvAAuHskL5vbZ💳 Не з Mono — залиш свій нік у коментарі до донату🌍 PayPal / крипта — скрін у @Rn_Auction_bot Фінал: 30.04 о 22:22Нехай Бог Рандому благословить вас, діти наші 🫡😘
👁 23,300 26-04-23 16:51
Ветеран – моральний авторитет суспільства і наш стратегічний ресурс. Реінтеграція в цивільному житті дає нові можливості як для самих ветеранів, так і для держави. Саме на цьому акцентував увагу під час Третьої конференції «Від обов’язку до можливостей», де мав нагоду поділитися думками про те, ким насправді є ветеран для України сьогодні та в майбутньому.Ветеран – це людина, що пройшла через критичні випробування та вижила. Фактично це готовий кризовий менеджер, що вміє працювати в команді та нести відповідальність за свої вчинки. Це те, чого зараз не вистачає в цивільному житті: дисципліни, порядку та вміння доводити справу до результату.Ветеран – така ж людина, як і всі. Він боїться, розуміє ризики, але робить крок назустріч небезпеці, бо так треба. Світ не є ідеальним, і повної справедливості не існує (кажу це як людина з досвідом спецслужб). Але справедливість має бути нашим маяком, до якого ми йдемо.Ветеран є моральним авторитетом для громади та держави. Це основа. Тільки країна, яка пам’ятає свою історію та шанує захисників, має шанс на довге й щасливе майбутнє.Рухаємось у правильному напрямку.
👁 20,500 26-04-19 11:25
Вчорашня трагедія в Києві справедливо підняла ряд дискусійних питань. Хочу прокоментувати деякі позиції. 1. Дії поліцейського та поліцейської, які прибули на місце теракту. ❗️Ганебна, негідна поведінка. Це - сором для всієї системи. Вони відсторонені, триває розслідування щодо цього. Також будуть прийняті додаткові кадрові рішення щодо керівників.Не зовсім коректно робити узагальнення щодо всієї поліції лише за діями двох працівників. Окремі ситуації не відображають систему в цілому. Адже навіть у цій же спецоперації професійно та швидко діяв КОРД, кримінальні аналітики та інші залучені сили.2. Психічний стан нападника явно був нестабільний. Яким чином він отримав необхідні медичні довідки для продовження дозволу на зброю - потрібно неодмінно дослідити. Це буде зроблено в межах розслідування. ❗️Жодних масових перевірок власників зброї не буде. 3. Щодо надання права на вогнепальну зброю (включно з короткостволом) цивільним громадянам. ❗️Вважаю, що люди мають отримати право на збройний самозахист. Особливо після досвіду, коли на початку повномасштабного вторгнення цивільні люди отримували зброю для національного спротиву. Тож найближчим часом проведемо експертні обговорення за участі народних депутатів, громадськості, журналістів, ветеранської спільноти щодо підготовки фінальної версії законопроєкту про цивільну зброю.Мої щирі співчуття рідним і близьким загиблих жертв терориста. Наше завдання - зробити висновки і посилити систему там, де це потрібно. Саме над цим зараз і працюємо.
👁 26,200 26-04-07 18:24
А взагалі, не знаю, як вас, а мене бісить той факт, що на моє молоде життя впливають рішення поживших дідів.Ну типу, поки у них була молодість, вони їбалися, каталися, заробляли, відривалися, а на старості всім нахрапом вирішили гульнути у геополітику.Я, єбать, 99 року виробництва, мені з дитинства вбивали:"Вчися, долбайоб, не гуляй, не бухай, піздяч, бо будеш ніщейобом". Вчився я канешна поганенько, але почав робити з підліткового віку.У 17 — на завод в 12 годин зміна 6 днів на тиждень. Ніяких гульок, онлі піздячка.Ну, наче почав робити, мають бути гроші — а хуй там, все одно, ніщейоб, бо вчитися треба.А ТУТ — ХУЯК, НА ТЄБЕ КОРОНУ, СИНОК!МАЛО? Давай на війну, йопта.І усьо, єбать — мені 27 років.Я життя не жив, мандрую по Донбасу, вкладую гроші в паливо та спорядження, бо старі геополітики хочуть двіжухи, і ще маю казати пасіба, що не вмер.А це питання ще під сумнівом, бо я можу вмерти, і не дописавши цей допис, бо життя у нас зараз таке.Я можу вмерти, не дописавши — ти можеш вмерти, не дочитавши.Ну і, як таке може не бісити? Коли всю свою молодість майже проїбав, лишився ніщейобом, а тим дідам мало, вони все думають, як зробити, щоб я раком стояв остаточно, до самих пальців ніг.Ніякої самореалізації, ніякого розвитку, ніякого побачити життя, ні-ху-я.Інколи доходить до такого абсурду, що при замислюванні над майбутнім, здається, що швиденько відкинутися — найлегший варіант з тих, які можна уявити. Нє, ну канешна, пасіба, що я не народився у середньовіччі і мене не відправили у хрестовий похід за папу, щоб я по дорозі відкинувся від дизентерії у 16 років.Але, можна якось попрощє, га? Вік технологій, найзолотіші часи людства, а я ригаю кожен день, бо один ціни на біток дроче, в другий на ідеї померлого 100 років тому мужика.Саппорт | Мерч | Донат