Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Євген Магда/Переможний Магдіяж
Added 14 Jul 2024

Євген Магда/Переможний Магдіяж

@rozumaha
Number of subscribers: 22 690
Photos: 8,530
Videos: 2,180
Links: 11,600
Description:
Про політику без прикрас

👥 Number of subscribers

22 690
Average/Day:: +22
Average/Week:: +1
Average/Month:: +6

👁️ Average views per message

3 410
Average/Day:: 4,680
Average/Week:: 3,003
ERR: 15.03%

📊 Messages per Day

5.8
Last day: 6
Week average: 5.6
Average per day: 5.8

Name change history

Євген Магда/Переможний Магдіяж 2026-04-06
Переможний Магдіяж 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,400 25-04-15 20:43
МАЛЕНЬКІ ЛЮДИ, ЯКІ РОЗВ’ЯЗАЛИ ВЕЛИКУ ВІЙНУ | Прем'єра | Документальний фільмКоманда ТРО Медіа спільно з Військовою комендатурою на території рф презентує документальний фільм про те, чого боїться кремль – ПРАВДУ.Українські військові рятують цивільне населення... російської Курщини. Військова комендатура на території рф допомагає мешканцям прифронтових сіл, яких обстрілює їхня ж держава.Фільм знятий без прикрас, без вигадки. Лише факти, обличчя, голоси і правда - така, якою вона є.Це більше, ніж кіно. Це свідчення. Це — дзеркало, у яке має подивитися весь світ.Війна – це не тільки про героїзм і про мужність. Війна – це про людяність і гуманізм.Дивіться. Діліться. Говоріть про цей фільм уголос.***Фільм створено у взаємодії Військової комендатури на території рф з відділом комунікацій Командування Сил ТрО ЗСУ (ТРО Медіа).За підтримкиВійськового коменданта Військової комендатури на території рфгенерал-майора Едуарда МОСКАЛЬОВАКомандувача Сил територіальної оборони ЗСУгенерал-майора Ігоря ПЛАХУТИКерівник проєктуполковник Олексій ДМИТРАШКІВСЬКИЙРежисерПавло НЕУГОДОВХудожній керівникАхтем СЕІТАБЛАЄВhttps://youtu.be/SFk7NGYg2YE
👁 3,200 25-02-04 16:40
Завтра Трамп зустрічається з Нетаньяху. Окрім інтересів Ізраїлю, а він дуже близький з Трампом, і останні місяці систематично проводив у Мар а лаго, обговорюючи перебудову сил на Близькому сході, що нам теж вигідно, говоритимуть вони і про Україну. Серед світових лідерів не так багато тих, хто зараз з Трампом готовий обговорювати долю України. 🇺🇸Але я от обіцяла зробити підбірку, на кого у Трампа в команді нам варто звернути увагу і робити ставку, поки не встигаю, раджу почитати статтю Politico, деякі з цих людей тут є. Непублічні радники Трампа чи керівники його кампаній.Виходи на всіх є, просто треба знати, де шукати. Зверніть увагу: Рубіо та Волтца тут нема. Але я б ще додала сюди Джей Ді Венса. На нього треба робити ставку. Потім розпишу, чому. Він не настільки анти український, як його змальовують і симпатизує деяким відомим політикам України. Має підтримку Трампа, перспективи у республіканській партії. Як то кажуть, згадаєте цей твіт. https://www.politico.com/news/2025/01/21/trump-world-21-people-to-know-00198691
👁 3,600 25-01-29 17:41
В связи с сегодняшней речью 88-летнего председатель Одесской региональной ассоциации евреев — бывших узников гетто и нацистских концлагерей Роман Шварцмана следует отметить четыре аспекта: 1. Церемонии памяти жертв Холокоста проводятся в Бундестаге ежегодно, но выступление Шварцмана может стать последним выступлением человека, пережившего Холокост. Таких свидетелей нацистских злодеяний становится все меньше. Сегодняшнее выступление запомнится еще и по той причине, что в ней было гораздо больше настоящего, чем прошлого. 2. Шварцман говорил по-украински, уделил большое внимание войне России против Украины, провел параллели между Гитлером и Путиным и призвал и дальше поддерживать Украину, которая, по его словам, сделает все, чтобы война не пришла в Германию. Важно в этой связи, что общее содержание речи было известно еще несколько дней назад. Так что в руководстве Германии отлично знали, что будет произнесено, и осмысленно пошли на это. Что может ответить российская пропаганда Шварцману? Ничего! По этой причине они и вынесли берлинскую церемонию за скобки. 3. В июне 2024 года депутаты от ультраправой «Альтернативы для Германии» отказались аплодировать Владимиру Зеленскому во время его речи в Бундестаге. А Сара Вагенкнехт и другие левые популисты из «Союза Сары Вагенкнехт» и вовсе покинули зал в знак протеста. Обе партии выступают за сотрудничество с Россией и против военной помощи Украине. Можно не сомневаться, что они не разделяют точку зрения Шварцмана, но сегодня именно украинский еврей поставил их на место: Шварцману аплодировало все руководство «АдГ» (стоя) и даже Сара Вагенкнехт. 4. Так что именно Роман Шварцман стал сегодня настоящим героем Украины.
👁 3,000 24-11-29 08:19
🇨🇾🇺🇸 Кіпр розглядає шлях до НАТОПрезидент Кіпру Нікос Хрістодулідес підтвердив активний інтерес Нікосії до членства в НАТО.Виступаючи на публічному заході, Хрістодулідіс повідомив, що Кіпр співпрацює зі США для вивчення шляхів майбутнього вступу до НАТО.«Ми обговорюємо, як Кіпр може використати можливості, які надає членство в НАТО, щоб, коли умови вирівняються, ми могли стати країною-членом», — сказав він.Хрістодулідес окреслив три пріоритети, які допоможуть Кіпру наблизитись до євроатлантичної системи безпеки.По-перше, він наголосив на модернізації військового потенціалу Національної гвардії відповідно до стандартів НАТО, що забезпечить ефективний внесок Кіпру в ініціативи колективної оборони.По-друге, він підкреслив зміцнення стратегічних зв'язків зі США, включаючи значні інвестиції в модернізацію військово-морських і військово-повітряних баз.🇹🇷Нарешті, він звернувся до тривалої опозиції Туреччини щодо членства Кіпру в НАТО, яка перешкоджає Національній гвардії отримати доступ до ключових можливостей для модернізації і придбання обладнання. «Чим менше ми говоримо публічно, тим ближче ми до нашої мети», — обережно додав він.Це питання викликало політичні дебати всередині країни. Христодулідес запевнив партнерів по коаліції, що членство в НАТО розпочнеться лише після вирішення кіпрського конфлікту. Його адміністрація прагне чинити тиск на Туреччину, водночас дотримуючись західних пріоритетів, включаючи дистанціювання від Росії, щоб підкреслити стратегічну переорієнтацію Кіпру.Ліва партія AKEL розкритикувала прагнення уряду до НАТО, наголошуючи на невирішеності кіпрського питання і очолила протести проти політики США і НАТО. Демонстрації в Ларнаці, пов'язані з конфліктом у Газі, ще більше підкреслили розбіжності.Тим часом депутати від правоцентристської партії DISY звинуватили АКЕЛ у популізмі. Колишній спікер парламенту Яннакіс Оміру закликав до національного діалогу, посилаючись на попередні дебати щодо приєднання до програми НАТО «Партнерство заради миру» (ПЗМ).
👁 3,600 24-11-26 03:28
"Відновити стримування та попереджати виток ескалації, а не відповідати на нього" хоче номінант Трампа на радника з нацбезпеки Майк Волц.По-перше, відновлення стримування, про яке говорить Волц, можливе тільки при upper hand play. А, США на даний момент є ким завгодно, але не upper hand.Змінити це можна виключно шляхом демонстрації сили. А, демонстрація сили можлива виключно у випадку готовності її застосувати.Іншими словами, фактично, уся політика стримування - це шантаж. А, шантажувати може той, у кого є чим.По-друге, і Дугін, і Караганов - придворні юродиві Кремля, наголошують, що Росія плентається за США, які показують лідерство в грі ескалація-деескалація. А, тому, Караганов щасливий змінам до порогів застосування ядерної зброї.Він каже, що її необхідно обов'язково застосувати, хоча звісно, виключно, як останню міру впливу.Іншими словами, якщо все скоротити, Волц хоче стримувати, а Караганов хоче жахнуть ядрьоной бомбой.Вгадайте з двох разів, хто з них у більш вигідному становищі?
👁 3,100 24-10-22 07:02
21 жовтня у Домі вільної Білорусі у Львові відбулася цікава дискусія. Її приводом стало обговорення доповіді білоруського професора, відомого соціолога Андрія Вардамацького про внутрішню ситуацію у країні, кордон якої з Україною складає понад 1000 кілометрів. В обговоренні взяли участь посол з особливих доручень МЗС України Ігор Кизим, представник посольства Республіки Польща Марек Герасим’юк, політолог Євген Магда, низка львівських експертів та представників органів державної влади. Оскільки дискусія проходила за правилами Chatham House, відзначимо її головні аспекти:- Рівень поінформованості громадян України про ситуацію в Білорусі є недостатнім, інформаційні канали заблоковані або працюють неефективно;- Збереження суверенітету Білорусі залишається константою громадської думки тамтешнього суспільства- Тема війни є помітним тригером для білоруського суспільства- Концепція 1000 кроків назустріч один одному для Білорусі та України зберігає актуальність, проте доцільно визначати найбільш ефективні з них- Литва, Польща та Україна мають розробляти спільну політику щодо Білорусі- Акцент політики щодо Білорусі повинен бути зроблений на створення реальних провайдерів Нової Білорусі- Залежність Білорусі від Росії є значною, і ключ від перетворень у Білорусі продовжує перебувати у МосквіУчасники зустрічі відзначили її плідний характер, обумовлений, серед іншого, закритим форматом обговорення та висловили сподівання на продовження білорусько-українського діалогу.
👁 2,400 24-09-14 17:44
Загинув рятувальник Денис Борбіт. Начальник піротехнічного відділення ДСНС Київщини.Ми познайомились торік в Чорнобилі, де я знімала його для фільму про окупацію Зони. Денис був з тих, хто запам’ятовується. Сапер Чорнобильської зони відчуження. З козацькими вусами та оселедцем, дуже глибокий і закоханий в свою професію. Він довго розставляв реквізит - стенди та макети. А потім розповідав, як працював водолазом (йому доводилось витягати потопельників), водолазом-сапером і розміновував водойми. Про те, чому наважився працювати в Зоні і те, як сильно виродки її замінували. Але особливим подарунком того дня для мене стало те, що він розміновував Бучу та Ірпінь.З того, що він описував - і мою вулицю. Подякувати йому за це особисто було великою честю.Домовлялись, що колись потім я запишу з ним інтерв’ю про ті дні і те, що він там побачив.Денис працював в обласній ДСНС з 2016 року. Мав освіту психолога і рятувальника. Писав вірші. Вів групу, де розповідав про вибухонебезпечні предмети та загрозу, яку вони несуть. Мав круте почуття гумору і був дуже відкритим. Торік Денис одружився і ДСНС опублікувала зворушливе відео про молоде подружжя. Мав нагороди, зокрема, “За відвагу у надзвичайній ситуації”. В одному з дописів у ФБ він писав: “Знаєте, є такий вираз, якщо сапер гине, його душа не встигає відлетіти, бо тіло дуже швидко розриває на атоми… А я думаю, якщо зі мною щось станеться, то уламки моєї душі залишаться в тих, хто мене любить, в тих, кого люблю я, в тих, кого любив… А тоді, коли не залишиться нікого, хто мене знав, то янголи зберуть їх і понесуть туди, куди треба… а поки я буду поряд”. Найщиріші співчуття дружині Світлані, рідним, близьким та колегам Дениса Борбіта. Вічна пам’ять і подяка людині, яка віддала життя, аби врятувати інших. (с) Євгенія Подобна
👁 4,200 24-09-03 04:30
Хто заробить кеш на "Національному Кешбеку"Вчора для українців стартувала програма "Національний кешбек", що ризикує перетворитися на черговий популістський проект, схожий на "Велике Будівництво", "Мільйон дронів" та багато інших піар-ініціатив із сумнівним фіналом.Слід зазначити, що програма по факту не є кешбеком, бо покупцю не повертається частина його власної оплати, а видається компенсація із коштів державного бюджету. Тобто на програму йдуть наші із вами податки.Програма переслідує кілька цілей, серед яких підтримка українського виробника, боротьба з тіньовою економікою завдяки стимулюванню карткових розрахунків, зростання ВВП. Проте видається, що підводних каменів більше, ніж благих намірів. Зараз на поверхні наступні нюанси:* Для пересічних українців. Перш за все має насторожити вимога доступу до усіх банківських карток і усіх транзакцій, що є по суті порушенням банківської таємниці. Це виглядає як спроба влади залізти у спорожнілу через війну кишеню населення і перерахувати у ній дріб'язок.Купувати в програмі можна різні товари - від хліба і пари шкарпеток до кухонної витяжки та антибіотиків. Тратити державну компенсацію можна на послуги від комунальних платежів, до такої екзотики як лізинг човнів та послуги адвоката. Однак судячи із структури виробництва українських товарів та розподілу сімейного бюджету простої української сім'ї, найбільш вірогідно купуватимуться продукти харчування та оплачуватимуться комунальні послуги. Тому програмою скористаються не дуже забезпечені українці, котрі проте мають певні навики банківської та цифрової грамотності. Так от на повний аудит всіх їх транзакцій націлена влада.** Для національних виробників очікується стимулювання продажів. Проте прозорими економічними механізмами підтримувати виробників набагато легше, ніж заплутаними та непрозорими маркетинговими фішками. Виробника простіше стимулювати податковими пільгами чи полегшенням доступу на іноземні ринки. Натомість у нас спершу бізнесу підвищили податки та збори, обмежили платіжні операції - а тепер ніби-то щедрою рукою пропонують не завжди на прозорих умовах взяти участь у своєрідній маркетинговій кампанії. Виглядає більше як біполярний розлад, а не економічна програма.*** Для продавців теж є цікаве. Участь у програмі можуть взяти тільки компанії, які працюють на загальній системі оподаткування. Тобто це черговий дискримінаційний механізм щодо таких ненависних нашій владі ФОПів. Вигодонабувачем цієї програми стане великий ритейл. А дрібний бізнес, який купує у вітчизняних виробників і перепродує українцям, отримав лише збільшення податків та зборів. **** Головними бенефіціарами кешів та кешбеків можуть стати ті, хто їх і придумали. До адміністрування цього піар-маркетинг-проекту залучена величезна кількість владних та довколавладних структур. При сумнівній ефективності програми, кошти на її організацію, піар, процессинг, менеджмент, технічне забезпечення тощо - із великою долею ймовірності можуть не виправдати себе. Тільки до кінця 2024 року на програму виділено 3 млрд грн - у той же час Мінфіну бракує 500 млрд для покриття військових витрат і авральним методом підвищуються податки.Підсумовуючи! Програма несе ризики розкриття банківської таємниці для пересічних українців, ризики нераціонального використання податків, ризики несправедливого розподілу державних коштів і вигоди серед окремих її учасників (мереж, виробників чи надавачів послуг), а також може осісти кешем у певних організаторів чи виконавців цього вельми цікавого задуму.Підписатися на Дозвольте доповісти
👁 4,600 24-08-29 01:18
Польські збройні сили не можуть збивати російські ракети або дрони над польською територією, тому що "важко відразу визначити, чи це не цивільний об'єкт".Про це нам доповів польський прем’єр Дональд Туск, коментуючи історію 26 серпня, коли поляки не збили російський “шахед”, котрий залетів в їхній повітряний простір.Поляки, звісно, нам добре допомогли. Проте це не заважає їхнім офіційним особам пробивати дно, коли вони намагаються пояснити, чому вони не хочуть збивати російські крилаті ракети чи “шахеди”, які залітають в їхній повітряний простір.Спочатку були казочки про погоду, а тепер ось це.По-перше. Будь-яка система ППО з легкістю розпізнає повітряну ціль. Завдяки можливостям розпізнавання цілей, ППОшники ніколи не переплутають Боїнг-747 з “шахедом”, а Як-52 з крилатою ракетою.По-друге, якщо польські ППОшники не знають, як за допомогою засобів ППО розпізнавати повітряні цілі (може п’яні на роботу прийшли), то в поміч ним - можливості цілого блока НАТО, членом якого є Польща. У них (в НАТО) є супутникове угруповання, а також літаки ДРЛВ, які постійно чергують в повітрі. З їх бортів спеціально навчені хлопці все розкажуть та все покажуть.По-третє. Цілком можливо, що чергова зміна на центральному пункті ППО Польщі напередодні вживала горілку з портвейном. Через це до їхнього фізичного стану 26 серпня не міг навіть достукатись цілий блок НАТО з літаками ДРЛВ та супутниковими даними. То й це не біда. Зокрема, у цивільних бортів працює транспондер “свій-чужий”, котрий просто волає, що це летить цивільний літак.Якщо транспондер не працює (а у ”шахеда” він навряд чи є) і ціль не виходить на зв’язок, у повітря зазвичай злітають літаки ВПС. Вони летять у напрямку цілі і, вуаля, вже на стадії візуального контакту стає зрозумілим, що “шахед” - це “шахед”. Далі - справа техніки. Що може зробити з цим фанерним блохолітом 20-мм шестиствольна авіаційна гармата, яка встановлена на F-16, мабуть, пояснювати не варто.По-четверте. Якщо сталося непоправне й пілоти F-16 теж злягли з бодуна, то є такий сервіс Flightradar. Про нього навіть діти знають. Там всі цивільні літаки позначаються і якщо на всю Польщу знайдеться хоча б один справний 12,7-мм кулемет, то той дрон можна збити.Більше не знаю, що й порадити, чесно. Flightradar - останнє що приходить у голову, щоб якось дати раду нещасним браттям-полякам. Та до біса, шановний пане Туск! Ви про що взагалі кажете?! Ви чудово знали, що 26 серпня росія здійснила масований комбінований удар по території України. Ви спеціально підняли в повітря авіацію, щоби слідкувати за ситуацією і щоби нічого не залетіло у повітряний простір Польщі. І ось воно залетіло! Ваші служби той “шахед” виявили, зафіксували, доповіли нагору (бо інакше звідки ви дізнались що це був “шахед”???). Тобто все нормально у вас з ППО. Відпрацювали, як годиться. Збивайте!Що? Вам важко визначити, що це цивільний об’єкт? Йой, лишенько! Два с половиною роки небо України закрите для “цивільних об’єктів”, наразі там вирує повітряний бій з бойовою авіацією, ракетами та ударними дронами, а ви все ще вважаєте, що звідти може прилетіти щось цивільне?Що саме? Цивільна крилата ракета Х-101 чи цивільний ударний дрон Shahed-136? Або “Кинджал” з мирними туристами на борту, які хочуть помилуватися красотами міста Краків? Досить дурних відмазок, пане Туск. Підписатися на Дозвольте доповісти
👁 3,900 24-08-04 12:39
Дезінформація підживлює протести проти іммігрантів у Великій Британії, — АВСℹ️У кількох містах Великої Британії спалахнули заворушення після вбивства трьох дітей на північному заході Англії. Кілька поліцейських зазнали поранень під час масових заворушень, які стали найбільшими в країні за останні 13 років. Заворушення, у яких взяли участь сотні антиімміграційних протестувальників, почалися після поширення в соціальних мережах неправдивої інформації про те, що підозрюваний у нападі у Саутпорті є радикальним мусульманином-мігрантом.🔺Багато поліцейських отримали травми, намагаючись стримати кілька сотень протестувальників — переважно молодих чоловіків, які вигукували гасла. У Ліверпулі двоє поліцейських були госпіталізовані з підозрою на переломи, ще одного зіштовхнули з мотоцикла і побили в ході заворушень за участі близько 750 протестувальників та приблизно такої ж кількості контрпротестувальників, повідомила поліція. Щонайменше два магазини в Ліверпулі були розгромлені і пограбовані.ДМ