Майнінг прямо в браузері 🫣 Вступ: Браузерний майнінг токену $HASH на Ethereum. Використовує пост-квантову криптографію (SPHINCS/Keccak256) - ту саму, яку Віталік Бутерін планує для майбутнього Ethereum. Працює через WebGPU або WASM - нічого завантажувати не потрібно. Загальний запас: - 21 млн $HASH. Сейл - 5% genesis продаж ( розпроданий - 1 050 000 $HASH за 10.5 ETH по $0.03 за токен )Ліквідність - 5%Майнінг - 5%Команда, VC та аірдроп - нічого. Суть: Браузер перебирає хеші - Знаходить рішення > відправляє транзакцію в Ethereum > ти отримуєш 100 $HASH на гаманець > продаєш на Uniswap ( але за кожну транзу, коли захочете вивести треба мати комісію в розмірі 1.3$ ). Кожні 100,000 монет відбувається халвінг, повний розподіл займе ~290 днів, кожні 20 хв відбувається фарм 100 блоків, складність яких постійно змінюється.На що звертати увагу:• У вас має бутисильний комп ( ПК краще, ніж ноут, але ноут теж зайде якщо сильний процесор )• Hashrate - має бути високим, щоб відбувався майнінг• ETA - приблизно раз за цей час ти знаходиш статистичне рішення для розвʼязання блоку ( не чекаєш стільки днів, бо може бути і скоріше ) • Defficulty - складність майнінгу на даний час, тому чим кращий комп тим скоріше Що робити, щоб збільшити хеш:• Використовуй Chrome (не Edge, не Firefox) бо Chrome має найкращу підтримку WebGPU• Закрий всі інші вкладки - WebGPU ділить ресурси GPU між вкладками• Встав зарядку в ноутбук … на батареї GPU працює вдвічі слабше• Відкрий Chrome > натисни три крапки > натисни Налаштування > прокрути вниз → натисни Система > переконайся що ввімкнено «Використовувати апаратне прискорення» > Перезапустити• У рядку адреси Chrome введи: chrome://gpu > знайди рядок “WebGPU” > має бути написано “Hardware accelerated” (не “Disabled”) • Натисни Ctrl+N - відкриється нове вікно Chromе ( не вкладку ) > зайди на сайт > підключи гаманець > знову START > таким чином матимеш ~36-54 MH/s сумарно• Майнінг тут• Контракт - 0xac7b5d06fa1e77d08aea40d46cb7c5923a87a0cc ( продати можна на Uniswap, ціна зараз 0.14$, але кілька годин тому була вдвічі більша )💬Chat | Admin |ByBit | Binance | OKX | WhiteBit | Farcaster | Instagram | X
Назад в минуле 🏃➡️ Певне всі чули фразу на кшталт « Старші люди розумніші » … я б хотів трошки по іншому сказати, що старші люди в більшій мірі більш досвідченіші, адже розум приходить із досвідом, і люди, які зробили багато помилок в минулому, роблять менше помилок в майбутньому, тому так і виглядає. Ба більше, часто бачу картину, що молодші люди більш розумніші ніж старші, бо вони багато пробують, багато роблять помилок й пробують щось нове тоді, коли максимальні консерватори не «сунуться» ні в ліво ні в право, не заробляючи той самий досвід. Здогадуюсь, що у кожного з вас ( не дивлячись на свій вік ) знайдуться кілька критичних моментів, від яких і досі присутній неприємний слід, від яких ви багато чого втратили, які змінили в певній мірі ваше життя та які воліли б забути або змінити повернувшись в минуле … Знайшов цікаве відео, яке і стало ідеєю для написання цього всього - на відео ви в 2020 і через 6 років, де досвідченіший ви пояснюєте ту чи іншу ситуацію собі менш досвідченішому, момент, якого можна було уникнути або зробити по іншому … Що я хотів донести - якщо говорити про «тут і зараз» то наші дії здаються цілком виправданими і логічними, але в багатьох випадках, через деякий час ми вертаємось до тієї самої ситуації і думаємо зовсім по іншому, роздаючи поради АБО роблячи висновки. Тому нетреба боятись ризикувати, пробувати щось нове і неординарне, бо чим більше помилок робиш зараз тим простіше буде жити потім. Якшо ви зі мною згідні то поставте реакцію під постом, поділіться з іншими, поставте + або напишіть про свою критичну помилку, яку воліли б не робити, якби повернулись у минуле наприклад не знайомитись з фючами 😁 Всім хорошого, продуктивного дня 🤝 💬Chat | Admin | ByBit | Binance | OKX | WhiteBit | Farcaster | Instagram | X
Всім доброго та приємного дня Пройшов час, де потрібно було відпочити/перезавантажитись, побути з сімʼєю, в кожного цей проміжок часу пройшов по різному але сподіваюсь у всіх незабутньо. Сам же потрохи починаю включатися в крипту, хоча немало пропустив ( я про prediction markets, а якщо хтось відпрацьовує цю нішу буде цікаво послухати ). Час подумати що я робив не так був - і це гонитва за всім без щільної уваги на одному/двох векторах тому буду старатись не розпилювати увагу через fundraising на крипторанкт. Тим часом Q1 обіцяє бути багатим на TGE і деякі анонси розпишу нижче• Midl завершив кампанію Bag War і всім, хто мав у портфелі $DOG нарахують реварди у вигляді токенів $MIDL під час TGE• Huddle01 підбив підсумки тестової мережі і скоро буде проводити ICO нового формату, де кожен буде у виграші :) Зареєструватись у WL можна тут після чого можна забрати спеціальну роль в ДС ввівши !ico-role• Dango mainnet alpha вже доступна • ZenChain проводить TGE вже цього місяця, токеноміка тут. Саплай 21В, 7% піде на дроп, 50% з яких на TGE решту лінійно протягом 5 місяців, також проект виходить на Binance Wallet, MEXC, Nabox, BitGet, KuCoin.• Grass S2, NodePay S2, Owlto, Rainbow, Metamask, Pharos, Plume, OneFootballClub також планують вийти у цьому кварталіДякую всім хто залишився, приємно☺️ 💬Chat | Admin | ByBit | Binance | OKX | WhiteBit | Farcaster | Instagram | X
Сейл Monad вже сьогодні Однозначно всі вже давно чули, що Coinbase запускає власну платформу Token sales, і першим проектом стане Monad. Розписувати не буду, виділю лише кілька важливих моментів:• Вперше з 2018 року участь у сейлах може брати американський ритейл• Алокація токенів за алгоритмом filling up from the bottom - пріоритет для менших заявок• Механізм anti-flipper - якщо продавати токени занадто рано (наприклад, менше ніж через 30 днів після лістингу), це може вплинути на майбутні алокації в наступних сейлах ( біржа планує проводити такі сейли 1-2 рази на місяць )• Для проекту (Monad) є умова: засновники / їхні асоційовані особи не зможуть одразу продавати токени, є 6-місячний локаут• Мейн заплановано на 24 листопада, саме тоді очікуємо і TGE на якому буде 100% розлок Незважаючи на проблеми з реєстрацією, верифікацією, завищеним FDV, поганим ринком, всеодно факторів вийти в + залишається більше Чи запустить американський ритейл альт-сезон 🙃? 💬Chat | Admin | ByBit | Binance | OKX | WhiteBit | Farcaster | Instagram | X