Source
Invest in Ukraine | Roman Liashko | Кожен мігВ серпні Київтстар вийшов на біржу за ціною 12,4 дол за акцію...
478 Views/Reach
2026-01-09 09:19
Message №281
Кожен мігВ серпні Київтстар вийшов на біржу за ціною 12,4 дол за акцію, 3,5 EV/EBITDA - що в принципі недорого, навіть з врахуванням всіх дисконтів. Торги ідуть кілька днів і ціна дампиться до 10,5. За такою ціною це вже no-brainer. Ціна тримається на цьому рівні тиждень - кожний бажаючий міг затаритись. І тут відбувається найцікавіше: шквал фінансистів, аналітиків в блогерів, включаючи платну аналітику, на яку я підписаний - всі, як один, пишуть купуй, це гарна ідея.Насправді - ні. Знаєте скільки насправді підсвітили цю можливість? Нуль, жоден. Єдине що вам треба, щоб реалізовувати гарні угоди на відкритому ринку - це доступ до аналітики, і це гарна новина. Погана новина - таку аналітику знайти дуже важко. Я регулярно підписуюсь на десятки каналів і сервісів - і згодом від всіх відписуюсь. Тому якщо ви знайдете канал, ресурс, людей, які дійсно роблять гарні угоди, цініть це. Для цього я пишу і спілкуюсь з різними інвесторами і керуючими активами. Кращі можливості приходять через нетворк.