Source
Invest in Ukraine | Roman Liashko | 2026: стратегія і планиДля мене найбільш цікавими залишаються три ме́т...
472 Views/Reach
2026-01-07 08:23
Message №280
2026: стратегія і планиДля мене найбільш цікавими залишаються три ме́ти:1. АІ у всіх його проявах - поки так і не зрозуміло, чи навчаться вони заробляти, чи це черговий хайп. Зараз купувати це лайно в повітрі страшнувато - тому набираю індекс Nasdaq і шукаю можливості зайти в проєкти по першопочатковим цінам (PE/VC/Crypto). Так і не знайшов гарної аналітики по цьому напрямку, якщо маєте, поділіться.2. Фінтех і фінансовий сектор взагалі. Банки туплять все більше, гайки закручуються сильніше - сектор напрошується на disruption. Тут цікаві всі, хто вміє не тільки робити красиво, а ще й заробляти при цьому - треба дивитися на достатність та рентабельність капіталу.3. Взагалі, вміння заробляти - це тренд, новий чорний цього року. Ринки все вище, економіка не встигає за оптимізмом інвесторів. Тому більше VT (Vanguard Total World) і консервативних інструментів. Що робити, коли все дорого, на хаях і немає впевненості? Дотримуватися стратегії і просто більше працювати - більше часу приділяти аналітиці проєктів та пошуку нових можливостей. Впевнений, цього року їх буде багато. Hype is real.