Source
QA Navigator Leadership 🎓 | Хочу поділитись коротко своїми відчуттями по роботі з АІ і тим, що бач...
321 Views/Reach
2026-06-19 10:05
Message №1564
Хочу поділитись коротко своїми відчуттями по роботі з АІ і тим, що бачу в десь якихось постах людей, які не бояться не лобзати ту дупу шестерні. (Зараз дуже не ок говорити про ші негатив, якщо ви не в курсі, треба співати дифірамби) Але то все в бік. Я відчуваю дику втому. Емоціцно, фізично, ментально. Не від наявності ші чи страхів якихось, ні. Від роботи з нею.Ші потребує дикої концентрації, постійно, нонстопом, і більше та ще більше уваги.Раніше втомлювали мітинги, зараз я на них відчуваю ледь не відпочинок. Вигорання нікуди не ділось але йде вжн якимось фоном.Той рівень втоми, який я відчувала за фултайм тиждень - я зараз відчуваю вже в середу на парт таймі. І головне, що в тебе не може бути - ну завтра всього 2 зустрічи і пороблю спокійно таски. Зараз кожен день став "однаковим" по більшості.Відчуття дня сурка , втоми, перевантаження мізків просто шалене. Більшість лобістів аішки скажуть що людина не впорається з ші просто, тому її треба замінити. Кажуть шо ші забрала нудно рутину - так от ні, ші створила сплошну нудну рутину, і забрала весь творчий та стратегічний аналіз та роботу. Погано це? Та ні, як є так є. Просто думки. Може , у вас теж так? #ші