Source
QA Navigator Leadership 🎓 | Як я промахуюсь з оцінками і ловлю на собі інсайти 🤦♀️ В суботу я про...
395 Views/Reach
2025-09-23 08:58
Message №1199
Як я промахуюсь з оцінками і ловлю на собі інсайти 🤦♀️ В суботу я проводила тренінг з тайм-менеджменту для групи Advanced ⏳ і ділилась з ними власними спостереженнями.Є одна техніка, яка дуже складна, дуже геморойна. Її треба насильно, буквально, використовувати протягом хоча б 2 тижнів 😩 і насильно трекати по факту кожен свій чих. 🤯 Що це дає мені? Якби ви не слідкували і не планували, з часом у вас викривляється відчуття часу 🕰️ та скільки ви на це насправді витратили. В мене раніше було відчуття, що я все роблю дуже повільно 🐌 і витрачаю на те купу часу. Особливо якісь нові задачі. Коли ж я працювала і заміряла дійсно трекінг часу ⏱️ — я побачила, що деякі нові задачі насправді зайняли набагато менше часу, ніж мені здалось. ✅Час від часу я повертаюсь до цієї техніки знову, можу на тиждень, можу на 2. (Знаю людей, які використовують це постійно нон-стопом — crazy! 🤪) І от останній раз я якраз робила ці заміри протягом минулого тижня. Інсайт був невтішний — моє відчуття часу змінилось в тих речах, які я роблю час від часу. В інших задачах все залишилось.Наприклад: в мене був тренінг з оцінки. Я його проводжу вже ХХХ раз. Якщо взяти процес, то він приблизно такий:* Розіслати листи про реєстрацію 📩* Внести в системи студентів 👩🎓* Перевірити оплати 💰* Підготувати дошку / скорегувати практику ✍️* Оновлення матеріалів / презентації 💻* Відправити посилання на зум 🔗* Провести тренінг 🎤* Вивантажити відео з зум 📹* Завантажити його на ютуб 🎞️* Видати доступи 🔑* Оновити конспект і видати до нього доступи 📄* Зробити сертифікати 📜* Вивантажити 📂* Внести промокоди на знижку 🏷️* Внести студентів на сайт 🌐* В системах провести як виконану таску ✔️* Розіслати кожному сертифікати і лінки на всі матеріали 💌Мені здавалось, що я все роблю вже дуже швидко. І з урахуванням 2-3 годин на тренінг я витрачаю ще десь годину на все інше. Сумарно ну 4 години Коли я глянула на правду — то вийшло від 5 до 7 годин реального часу на це все. 😱 Чому я думала що менше? - тому що вважала, що на багато чого відволікалась, чатики наприклад і тому стільки вийшло від початку до кінця — а нє. 🙅♀️ Це реальний час, який був витрачений на задачі, а не на викрадачів. 🕵️♀️Інсайт простий — якщо вам щось здається — перехрестіться, а по факту — контролюйте себе час від часу для себе ж. Щоб ваша оцінка була точною, а не пальцем в небо і на досвіді. 🎯 Ну і коротко нагадаю, що тренінг по оцінці Hard вже завтра. 😉#time_management #estimation #факапи