Source
QA Navigator Leadership 🎓 | Поділюсь короткими думками, з якими більшість, напевно, не погодиться....
360 Views/Reach
2025-07-31 08:12
Message №1116
Поділюсь короткими думками, з якими більшість, напевно, не погодиться. Але дочитайте тут не багато. Часто бачу в лінкедін або в коментарях про вакансії, чи в чатах і спільнотах - скарги та хай навколо таймтрекерів чи того, як оцінюють продуктивність людини в компанії. Кричать, що це мікроменеджмент, токсичне середовище, тощо. Давайте розберемось. Так от : - таймтрекери дійсно вимірюють продуктивність - кількість тасок зроблених людиною дійсно є показником її продуктивності- кількість рядків коду теж вимірюють продуктивність і все інше, що зараз прийшло вам подібне в голову - вимірює продуктивність.Не психувати 😂- дочитати) 👉Чому? Тому що ви маєте хибне уявлення або не цікавились тим, що таке насправді продуктивність.Бо продуктивність - це лише 1 показник, що вимірює кількість продукції або послуг, вироблених за одиницю часу.Продуктивність це не про " наскільки гарно та якісно зроблено", це лише скільки штук чогось ви нафігачили за час Х. І нічого більше. На диво в цьому мало хто розбирався і вважають продуктивність набором показників. А це не так. Тож, якщо теж думав до цього інакше, з тебе лайк👍Якщо знав - з тебе ❤️ у підтримкуPS якщо ваша компанія використовує лише цей 1 показник для висновку наскільки ви файний робітник - то звідти, дійсно, краще втікати.Але, об'єктивно, не уявляю такої компанії. Можливо , що вам доносять претензії лише по цьому показникові, або взагалі нічого не доносять, але можно про то самостійно спитати - Як ви оцінюєте мій вклад в компанію? або Якими показниками опелюєете при підвищенні зп /грейда? #продуктивність