Source
QA Navigator Leadership 🎓 | На цьому тижні прям дуже втомилась після відпустки. 😩 Думала, що відп...
459 Views/Reach
2025-07-24 17:38
Message №1106
На цьому тижні прям дуже втомилась після відпустки. 😩 Думала, що відпочила ж, а потім відкрила свій планер і побачила "як я відпочивала" .. 😅, але не про це.Цей місяць консультацій в мене йде по розвитку та про швидкий найм QA команд. 🚀З останніми все ясно, а от з першими трошки печально. 😔* люди накидані тривожністю 😥 В такому стані вивчати щось і розвиватись м'яко кажучи не бажано.* накидані черговою хвилею "мануальне тестування вмирає" 💀 Я знаю, що не всі ок відносяться до того, що комусь може бути взагалі не в кайф автоматизація, настільки, що годні працювати в макдаку, ніж писати той код. Навіть люди, які вивчились у вузах на розробника. Люди які працюють 2-3 роки наразі ловлять хвилю чергового вмирання мануального і шукають альтернативну професію чи напрямок в айті. Коротко: *«донт пуш зе хорсес»*. 🐴 Його хоронять вже більше 16 років. Переживемо, будьте профі в своїй справі просто. 💪* ШІ всіх замінить 🤖 Другий пункт консультацій (швидкий набір куа) якраз каже про те, що не так швидко. Вже позвільняли людей, наробили, і тепер бігом гасять пожежу трейнішками, бо повернути команду яку звільнили вже це х2 прайс зазвичай. Вмійте його використовувати в допомогу, замінити - не замінить. Принаймні не зараз.* стеля по розвитку ⛰️ Дійшли до якогось стану, на проєкті, що все вже знаєш і скіли всі потрібні тут є, щоб не впасти в стагнацію і не запліснівіти остаточно - вивчайте +1-2 грейди далі. З часом все одно прийдеться міняти компанію/продукт. Підготуйте свої скіли до цього.* стрес та переживання від того що не розвиваюсь 😟 Відчуття, що всі щось вчать постійно, а у когось нема сил та часу. Відчуття "потяг пішов", і "я нездара". По-перше - вам варто б до психолога походити і пропрацювати порівняння з іншими та синдром самозванця (якщо є), по-друге - видихайте, не всі і не весь час. Те, що ви бачите/чуєте/транслюється це не "весь час" і не "все одразу і зараз" в більшості випадків. Дійсно можна зустріти таких людей, які постійно йдуть до мети. Розпланували собі навчання і працюють. Якщо у вас немає такої ж цілі, та немає сил/бажання/тощо - це нормально.Що робити, щоб визначитись? 👇* Пропрацюйте психологічні стани 🧘♀️* Проаналізуйте та оцініть свої скіли (знайдіть гепи для підтягування) 🔍* Подивіться, що потрібно на наступних грейдах - додайте скіли собі в розвиток поступовий 📈* Протестуйте себе на наявність в вас ресурсу на навчання (тест 1 хвилини вже кидала тут) ✨* Поставте собі ціль - без цілі нічого не робиться. Визначте що потрібно для її досягнення, де це взяти, і йдіть до цілі. Кожен день. Хоча б лежить в напрямку цілі. 🎯І останнє - відчепіться трошки від себе, на всяк випадок. 😉#розвиток #консультації