Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓
Added 06 Jan 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Number of subscribers: 1 241
Photos: 564
Videos: 83
Links: 387
Description:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Source

QA Navigator Leadership 🎓 | ​В різних спільнотах і соц.мережах час від часу піднімається тема, що ...

Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
269 Views/Reach 2025-02-18 12:59 Message №884
​В різних спільнотах і соц.мережах час від часу піднімається тема, що нам треба боротись з тим, що інженерів розділяють куа на авто і мануал.. Та й в світі спостерігається дійсно підвищення активності навколо цієї теми, - також з'явились General QA. ( я про це вже писала ось тут, що мені накипіла ця біганина по колу) Але моя думка остаточно така - треба боротись не з назвами і розділенням, а першопричиною. А їх у нас, на мою думку,наразі 2.1. - Це відсутність нормального сприйняття і розуміння хто такий тестувальник і нашо він. (Так дуже багато досі дев і менеджерів і власників бізнесів, які вважають, що це не потрібно взагалі) 2.- З якого витекло 1 - це відсутність норм та чітких меж між позиціями міжнародного рівня. Немає хоча б базової матриці компетенцій по стандартам грейдів, на які можна спиратись. Кожна компанія і кожен лід/менеджер /а то й ейчар/ ліпить "свого джуна" і свої вимоги до кожного з них. Кого хочуть назвуть трейні, кого хочуть лідом, кого хочуть хедом. Це безкінечна біганина. І стандарти ISTQB тут безсильні теж. Поки 2 пункт не реалізован, - нас будуть звати в результаті дженералами чи інженерами, а всередині кожен буде робити з них свій "грейд" чи "категорію" до якої будуть відноситись ті чи інші знання скілів та їх глибина. Оці всі сотрясання повітря, які відбуваються в тій же Європі - це , вибачте, пук в муку (с) Птушкін, те саме "ми глибоко занепокоєні" (с), але по факту нічого ніхто не робить. Придумали General і до побачення. Міссія імпосібл. #думки #грейди #компетенції