Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓
Added 06 Jan 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Number of subscribers: 1 241
Photos: 564
Videos: 83
Links: 387
Description:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Source

QA Navigator Leadership 🎓 | ​Вчора на виступі в спільноті піднялось обговорення та продовження "То...

Telegram community logo - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
355 Views/Reach 2025-02-05 12:28 Message №867
​Вчора на виступі в спільноті піднялось обговорення та продовження "Точки Х". (Початок обговорення у Артема був в чатику ) Коротко про що то: Зараз багато хто каже, що всім треба мати якісь канали, писати пости в лінкедін, на доу, тощо. В результаті цих "підштовхувань" канали та пости дійсно з'являються, але вони "гаснуть" через досягнення такої Точки Х. Чому так відбувається? Бажання ділитись - це внутрішня цінність людей. Вона також може базуватись на цінності визнання/популярності, але в цьому випадку, зазвичай, контент більш розважальний буде, ніж корисний. Але відверто - на ентузіазмі ніщо довго не житиме. У вас може бути ця дія навіть якщо вам просто скучно. Ви можете стрімити, працювати нон стопом, тощо, з нудьги. Як тільки вашу увагу і вільний час закриють друзі, сім'я, кохання, хоббі, тощо, - це зникне. І це - нормально. Точка Х досягається завжди, бо ніщо не вічне. Питання в тому "коли?" Коли настане точка Х? - як тільки ваші цінності розійдуться з цілями. Наприклад: Мій канал базується на бажанні ділитись, бо:1. я люблю навчати, настільки, що ця цінність вища за фінансову. 2. Популяризувати лідство (але тут чесно -цілью є реклама мого навчання, бо на постах ніхто нічому не навчиться, одна теорія) 3. Спілкування з різними людьми (я інтроверт, тому спілкування вживу - для мене виснажливе, але потрібно мати інші думки, знання - і в цьому допомагають ваші коментарі та знайомства з ширшим кругом людей, їх досвідом і так далі, я навчаю вас, ви -мене) Тож, моя точка Х настане коли ці цілі перестануть досягатись. Це може бути: коли ви відпишитесь, на курси перестануть ходити люди, ви перестанете коментувати.. або - мої життєві цінності зміняться. І це все стане для мене не настільки й важливо. Якщо побудувати ланцюжок то виглядає це так - ідеї - цінності - цілі - досягнення - точка Х Якщо спиратись на самомотивацію, то я раджу робити це ось так - ідея - цінності - цілі - точка Х - досягнення - точка Х - досягнення - точка Х .. Що в цьому випадку Точка Х? - це аналіз і виміри дій та обробка результатів по ітогу яких ви приймаєте рішення - рухатись далі чи ні. Досягли ви того, що хотіли чи ні? Змінились цінності? Тож, якщо поглянути чому з'являється та згорають канали та ін. - відповідь проста - вони будувались на емоціях, або без розуміння цілей та цінностей. Нахіба воно мені? Що буде якщо...? Якщо ж думка про те, що вам би зробити канал/тощо не дає вам певний час спокою - скорше за все в вас є цінність, яка це вам штовхає. І в цьому варіанті краще спробувати і провалити, ніж не спробувати і про те жаліти. Вмирає все. Це нормально. Прийняти рішення, що це вам більше не треба /не цікаво /не має ресурсу - це нормально. Не завжди треба катити перед собою шар гівна. #думки #точкаХ #цінності