Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙Resurgam✙
Added 14 Jul 2024

✙Resurgam✙

@resurgammmm
Number of subscribers: 55 969
Photos: 1,730
Videos: 338
Links: 3,180
Description:
Resurgam (lat. «я підіймусь знову») Наші ресурси | підтримати — https://linktr.ee/resurgamhub Зворотній зв'язок ☎️: @Resurgamm_bot

👥 Number of subscribers

55 969
Average/Day:: +84
Average/Week:: +575
Average/Month:: +348

👁️ Average views per message

25 310
Average/Day:: 42,000
Average/Week:: 24,771
ERR: 45.22%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 1
Week average: 1.9
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 45,000 24-08-08 16:24
💬 А Ви усвідомлюєте, що вже третю добу руйнується інтелектуальний фундамент всіх концептів «деескалаторів»?➡️ Віра в те, що військові операції на території ядерної держави неодмінно приведуть до екзистенційної «ядерної війни» — це те, чим персона «С», згідно з інтерв’ю Маккола, лякала всіх в Білому Домі та Конгресі. Віра, яку Кіссінджер та його послідовники пронесли від «Карибської кризи» до наших днів. Залякування, якими певні аналітичні центри виправдовували існування цинічної «real politik» (яка йшла всупереч декларованим цінностям західної культури), як метода для не допущення «ядерної війни», але при цьому просували ще більш цинічний концепт «Розділяй та Владарюй».➡️ Паралельно це слугувало постійним виправданням «перезавантаження відносин з радянським союзом», «перезавантаження відносин з московією», постійних поступок і т.д. Там де треба було брати відповідальність: Придністров’я, Грузія, Україна, любителі «грибів» виправдовували політику поступок. Курськ руйнує всі аргументи деескалаторів, що АТАКМС по аеродромах на території московії — це неодмінно ядерна війна. Що удар по Кримському мосту німецькою зброєю — це неодмінно втягування Німеччини у війну. Скільки країн Заходу чия зброя випадково «заблукала» на території КурНР втягнута у війну?  Відповідь — нуль.Це розширює кордони «ядерного стримування», бо жити хочеться всім, навіть таким тваринам як путін та його оточення. Звісно, що при більших загрозах особисто їм, вони можуть наважитись випустити «ядерного джина», але це радше від повної відсутності альтернатив для існування їм особисто. Закінчити життя за принципом «так не діставайся ти нікому».Звісно те, що я описав вище не означає, що ядерна загроза зведена до нуля, але це означає, що нав’язані рамки концепту ядерного стримування та ядерного страху без якого сам концепт стримування не міг би існувати набагато ширші ніж це інтелектуально малювали певні особи, щоб морально виправдати ряд своїх «допоміжних концептів», які були десятилітньою основою зовнішньої політики.➡️ Тож тепер вже наявні масштаби подій в КурНР надають опонентам деескалаторів вже цілий беззаперечний ряд історичних аргументів на противагу «Карибській кризі», якою до цього закінчувались всі обговорення допустимих меж «ескалації».Містер «С» лякав всіх своїми «грибочками», але схоже містеру будуть потрібні більш специфічні «грибочки», щоб пояснити багатьом чому чергова «коричнева лінія» кудись відсунулась так далеко.Resurgam Приєднуйся
👁 39,400 24-08-07 10:50
Помітили одну цікаву деталь?➡️ Жодна деескалаційна голова ще не вилізла і не сказала"ай-ай цього не можна робити ще й у напрямку АЕС", "а яку ви зброю там використовуєте?" " О, Боже, а що це хамві за кордоном московії". ❗️ А головне жодне західне видання не вилізло з непотрібними "інсайдами".Можливо, зрештою якийсь свідок ядерного апокаліпсиса й вилізе, якесь західне видання зіллє свій інсайд, але генерально можемо зробити попередні тези⤵️▶️ 1. Можливо ми маємо мовчазне схвалення на ряд дій, хоч це може публічно не мати підтримки (вийде якийсь прессекретар та скаже "не схвалюємо"), але на тому й все, без жодного додаткового та реального тиску.▶️ 2. Жодне західне видання не давало й натяку на події, тобто їх "інсайдери" були відрубані.▶️ 3. Події в Курській народній республіці вдало перекрились більш медійними подіями як вибори віцепрезидента Гарріс та подіями в Бангладеші (там почались розборки між Індією та Китаєм з Пакистаном).Тож дані спостереження за кілька днів будуть цікавою темою для більш детальних роздумів.Resurgam Приєднуйся