Source
Відповідальні громадяни/Responsible citizens | Тренінг для вчителів: "Надолуження освітніх втрат, створення кетч-ап к...
3 300 Views/Reach
2024-10-14 12:17
Message №323
📢 Тренінг для вчителів: "Надолуження освітніх втрат, створення кетч-ап класів"👩🏫 До уваги вчителів м. Марганець та м. Кривий Ріг Дніпропетровської областіГО "Відповідальні громадяни" у рамках проєкту "Підвищення стійкості системи освіти на сході України", який фінансується Урядом Фарерських островів, запрошує вас взяти участь в очному тренінгу "Надолуження освітніх втрат, створення кетч-ап класів".📅 Дата: 6-8 листопада 2024 року📍 Місце: м. КиївМетою тренінгу є підвищення компетенцій освітян у питаннях надолуження освітніх втрат та створення кетч-ап класів для забезпечення сталого інтелектуального розвитку учнівства.📚 Під час тренінгу ви навчитеся:використовувати інструменти для занять з надолуження освітніх втрат;застосовувати підходи для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами;мотивувати учнів та надавати їм психологічну підтримку;запобігати професійному вигоранню.💼 Умови участі:Організація покриває всі витрати: двомісне проживання, харчування та компенсація транспортних витрат (автобусні квитки, залізничні квитки плацкарт/купе або 2-го класу Інтерсіті).🔗 РеєстраціяДедлайн 17.10.2024 року