Source
Відповідальні громадяни/Responsible citizens | Голова правління ГО «Відповідальні громадяни» Ольга Коссе взяла участь...
4 200 Views/Reach
2024-10-11 10:34
Message №321
Голова правління ГО «Відповідальні громадяни» Ольга Коссе взяла участь у заходах, присвячених Всесвітньому дню ментального здоров’я у Києві, що проходили під патронатом першої леді України Олени Зеленської.Дискусія на тему формули стійкості українців об’єднала широке коло фахівців та громадських діячів, які безпосередньо працюють над підтримкою ментального здоров’я людей, що постраждали від війни. Учасники заходу підкреслили важливість підвищення обізнаності суспільства та необхідність системної підтримки ментальної стабільності.ГО «Відповідальні громадяни» активно долучається до проєктів психологічної підтримки на сході України. Насамперед через те, що ментальне здоровʼя — це ключовий аспект, що впливає на якість життя людей, здатність працювати та справлятися з постійними викликами.«Сьогодні ми не маємо права ігнорувати проблеми ментального здоров’я. Кожен проєкт і кожна ініціатива організації повинні ґрунтуватися на глибокому розумінні психологічних аспектів, щоб громади могли долати ті випробування, з якими доводиться стикатися. Завдяки сучасним дослідженням ми краще розуміємо процеси, які відбуваються в суспільних настроях, і це дозволяє зробити підтримку людей більш ефективною та цілеспрямованою», – зазначила Ольга Коссе, Голова правління ГО «Відповідальні громадяни».