Source
HTTP Response 418 #УкрТґ 🇺🇦 | Шановне панство, я мобілізувався. Тепер буду не так часто онлайн, довг...
169 Views/Reach
2025-05-17 20:52
Message №1057
Шановне панство, я мобілізувався. Тепер буду не так часто онлайн, довго відповідати. Службу несу в 704 полку РХБЗ в вогнеметній роті. Базуємося в Львівський області. Моя рота працює на мишанах типу "Сівалка", це такі хамер/iveco/ford на 5 тон з установкою на 16 некерованих ракет. Ракети, доречі, термобарічні. Стріляє на 6км. Гарна цяцька. В нас вже є бойові на сході, але я в новоствореній частині. Техніка є, людей, та всього необхідного - нема. Але люди по трошки набираються. Потреб настільки дохера, що будемо виставляти приорітети з чого починати. Точно треба трохи коштів поремонтувати волонтерськи машини, також є доволі коштовні потреби як покупка РЕБів. Також ми поки маємо ППД в одному місці, а будемо переїзджати в нове. А це купа витрат на всякі дрібнички, такі як, наприклад, подовжувачі щоб всім до нари провести розетку. Старлінки теж купляти треба. Тому я відкрию постійний збір на потреби вогнеметної роти. Командир роти дав добро збирати на мій моно. Командир, доречі, нудьгує тут, нещодавно приїхав зі Сходу, працює там на Покровському напрямку. Тому будуть гарні відеозвіти.P.S. А ще я одружився 🥰🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4ovKi1azEn💳Номер картки банки4441 1111 2444 6745Звітувати буду тут в чаті по витратам