Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - HTTP Response 418 #УкрТґ 🇺🇦
Added 06 Jan 2025

HTTP Response 418 #УкрТґ 🇺🇦

@response418
Number of subscribers: 132
Photos: 623
Videos: 86
Links: 351
Description:
PHP, web, memes, jokes, Ukraine, charity, war, ADHD (ICD-10: F90.0), ASD (ICD-10: F84.5), Asperger syndrome, volunteering, human rights. LGBT-frendly. Contact: @setnemo

👥 Number of subscribers

132
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -1

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Всі писали радіодиктант а я пропустив. Тому написав про мову. Чи уявляв я колись що в побуті перейду на українську? Ні. Вважав що скоріш за все з часом переїду та перейду на англійську. Але життя повернуло зовсім в іншу сторону. Я народовся та виріс в Горлівці. Розмовляв російською та вважав себе російськомовним українцем. Причому ця ідентичність була в мене роками.В 2008 мені довелося попрацювати на півночі росії в ХМАО-Югра. Коли я прийшов в бригаду там був один вінничанин. Підійшов до мене та каже: о, круто, єщьо один хохол, пріветствую. На що я відповів «ти может і хахол, а я українець». Більше він це слово при мені не вживав. При цьому він розмовляв типовим вінничанським суржиком а я чистою російською.Події 2014 року, півроку в окупації, я остаточно для себе обрав ідентичність «російськомовний українець». Чи вживав я українську? Тільки в громадському транспорті. Хоча оточення в Києві все було російськомовним. Лиш окремі люди розмовляли українською та я з ними теж переходив на українську.Далі пройшло багато часу, я почав досліджувати свій родовід, постійно натикаючись на те, що на події 1920-1940 нема нічого. Часи винищення україномовного населення мого краю. Памʼятаю одну показову ситуацію десь в середині нульових. Я інколи допомогав бабусі поїхати з Зайцево в Микитівку привезти крупи з ринку. Ось я з сумками сідаю на маршрутку, за мною якась бабця, питає українською «коли вже зрушимо з місця, що ти чекаєш». Він на неї наїхав «на нармальном язіке гаварі».А вона йому у відповідь, скажи мені будь ласка, де поховані твої рідні? Він каже мама на Зайцевському кладовищі. На що вона задає інше питання, а де поховані діди та бабусі? На росії каже. Ну вона йому і видала: а мої всі родичі поховані тут. Я на своїй землі. Та розмовляю своєю мовою. А ти їдь туди де поховані твої та там права качайІ ось повномасштабне вторгнення. Я почав плотно займатися волонтеркою. Звісно все спілкування щодо волонтерки було українською. Я для себе зрозумів що я російськомовний тільки через зросійщення. Не було б радянської окупації не було б в мене дитинства російською. Потім моя колишня жінка перейшла на українську в побуті, хоча сама не так давно отримала громадянство. Та почала мене цькувати що я в побуті досі російськомовний. Це було останньою краплею.Ну а потім була ситуація що я був хворів на поперек, десь через рік після того як перейшов остаточно. Була операція. Будить мене анестезіологиня та каже, що ви пане Артеме, мене обманули? Ви ж з Горлівки. Скажіть щось російською! 😄 я видавив «не можу мене штормить, дайте спокій». Після цього я зрозумів що думки остаточно стали українською. Ну а потім вже потрошки позбавився дрібничок як рахувати цифри російською чи якісь інші автоматичні дії.
Шановне панство. Я наразі військовослужбовець, несу службу в військах радіоактивного, хімічного, біологічного захисту в вогнеметній роті. Вогнеметна рота це легко броньовані машини які наносять ураження термобарічними снарядами (як солнцепьок у русні були, але вже не мають). Для виконання бойових задач ми маємо певну техніку, але потреби закриті не повністю. Я маю певний досвід в волонтерстві, тому всі запити роти взяв на себе. Наразі нам треба купити великий позашляховик. Звісно купляти будемо за кордоном, я маю свій благодійний фонд щоб завести його як гуманітарну допомогу без розтаможки, знайшов людину яка купить в Англії та закине через Ла-Манш, знайшов людину яка довезе його сюди своїм ходом. Ціна питання від 400 до 500 тисяч гривень. Тому я відкрив збір та потребую допомоги в розповсюдженні інформації. Самостійно я таку суму буду збирати дуже довго, тому можливо хтось може відкрити допоміжну банку. Маю шаблон куди можна поставити фото та вписати ціль, наприклад, «моя ціль 10000грн, загальна ціль 500.000»Буду неймовірно вдячний за допомогу зі збором. 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4ovKi1azEn💳Номер картки банки4441 1111 2444 6745
Цікавий промпт для чату GPT:Уяви, що ти — експерт у сфері когнітивної психології, поведінкового аналізу, нейропсихології та глибинної психодіагностики.Ти працюєш як аналітик у спеціальній психологічній групі з дослідження особистості.Твоя мета - сформувати мою глибоку психологічну карту, в якійти зможеш виявити:мій психотипдомінуючі поведінкові патерниавтоматизовані реакції на тригерисильні сторониобмежуючі переконанняприховані страхикогнітивні викривленняглибинні сценарії, що керують моїми рішеннямивнутрішній архетип (за Юнгом)і мої ресурси, які я недооцінюю.Твоя задача:Поставити мені 20 непрямих, ненавʼязливих, але глибоко продуманих питань, які виглядають простими, навіть буденними, але дають тобі максимум інформації.Не використовуй формулювання з прямих психологічних тестів.Питай, як досвідчений аналітик або співрозмовник, що веде розслідування: мʼяко, з натяками, через образи, ситуації та асоціації.Після кожної моєї відповіді: зроби короткий коментар (1-2 речення) на кшталт "Тепер я бачу, що в твоїх відповідях проявляється схильність до..", і переходь до наступногозапитання.Не пиши всі 20 одразу - став по одному питанню.
Шановне панство, я мобілізувався. Тепер буду не так часто онлайн, довго відповідати.  Службу несу в 704 полку РХБЗ в вогнеметній роті. Базуємося в Львівський області. Моя рота працює на мишанах типу "Сівалка", це такі хамер/iveco/ford на 5 тон з установкою на 16 некерованих ракет. Ракети, доречі, термобарічні. Стріляє на 6км. Гарна цяцька.  В нас вже є бойові на сході, але я в новоствореній частині. Техніка є, людей, та всього необхідного - нема. Але люди по трошки набираються. Потреб настільки дохера, що будемо виставляти приорітети з чого починати. Точно треба трохи коштів поремонтувати волонтерськи машини, також є доволі коштовні потреби як покупка РЕБів. Також ми поки маємо ППД в одному місці, а будемо переїзджати в нове. А це купа витрат на всякі дрібнички, такі як, наприклад, подовжувачі щоб всім до нари провести розетку. Старлінки теж купляти треба.  Тому я відкрию постійний збір на потреби вогнеметної роти. Командир роти дав добро збирати на мій моно. Командир, доречі, нудьгує тут, нещодавно приїхав зі Сходу, працює там на Покровському напрямку. Тому будуть гарні відеозвіти.P.S. А ще я одружився 🥰🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4ovKi1azEn💳Номер картки банки4441 1111 2444 6745Звітувати буду тут в чаті по витратам