Source
Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради | ️ У Запоріжжі запустили ще одну гібридну сонячну електростанцію — на б...
4 600 Views/Reach
2025-06-05 15:06
Message №5858
☀️ У Запоріжжі запустили ще одну гібридну сонячну електростанцію — на базі одного з найбільших медичних центрів міста.Відтепер заклад має повну енергетичну автономію. Станція працює в гібридному режимі: сонячні модулі, інвертор, акумулятори й резервний дизельний генератор — усе налаштовано так, щоб навіть під час відключень чи обстрілів центр не припиняв роботу.Проєкт реалізували за підтримки французької організації Electriciens sans frontières. Український партнер — компанія Solar Garden.📌 Це вже друга гібридна СЕС, яка функціонує у місті. Ще три — у процесі будівництва.📊 Вже отримані результати:— понад 3 МВт·год згенерованої енергії;— до 70% заміщеного електроспоживання;— мінус 2,42 тонни CO₂;— плюс 167 збережених дерев.Запоріжжя інвестує у незалежність критичної інфраструктури. І кожна така станція — це впевненість у стабільній роботі медичних, освітніх та інших важливих установ. Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку. І тримаємо курс на стійкість.Telegram | Facebook | Instagram