Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РЕАЛЬНА Українська технократична партія [готуйся до розйобу Положія!]
Added 14 Jul 2024

РЕАЛЬНА Українська технократична партія [готуйся до розйобу Положія!]

@realukrtp
Number of subscribers: 621
Photos: 1,530
Videos: 206
Links: 375
Description:
Українська технократична партія, створена однодумцями у 2020 році. Прагнемо технологічної наддержавності України! Саме тут найцікавіша аналітика занепаду білої РАSSИ. Єднаймося в ненависті до всіх успішних!✌️⚙️😎 Пропонівка для адекVатів @ukrtexnokratbot

👥 Number of subscribers

621
Average/Day:: +2
Average/Week:: +2
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

275
Average/Day:: 136
Average/Week:: 333
ERR: 44.28%

📊 Messages per Day

1.9
Last day: 0
Week average: 6
Average per day: 1.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Книжковий Арсенал, Київ, 31.05.2026. Спілкуюсь з цікавими людьми. Раптом до мене підходять молоді дівчата, встрягають в розмову і починають розказувати: мовляв, фу таким бути, ви написали про "ряженого у військову форму".Схоже йшлося про допис від 29.05.2026. Щоправда там йшлося не про "ряженого", а одягненого у військову форму. І того, хто розказував які погані українці-ухилянти і як добре було б завезти на їхнє місце мігрантів. В дописі йшлося про неприпустимість масового завезення до України мігрантів. Єдиний виняток - на фронт в якості найманців з поверненням додому по завершенні контракту.Відповідаю дівчатам, що йшлося не про "ряженого", а одягненого у військову форму. Вони кажуть: а ти УБД своє покажеш? Кажу їм: а пісюна не показати? Дівчата засміялись - і все на тому.Показувати, звісно, нічого я їм не став. Адже я не мігрант і в мене не чорний. Та й дівчата на Юлію Сенюк (Джозефіна Джексон, зірка Порнхабу) не схожі, можливо ще одумаються і будуть проти мігрантів.#офлайн #гумор #Київ@ukrtp
👆👆👆Початок👆👆👆Основні джерела доходу держбюджетуСкасування ПДВ, ПДФО та військового збору з погляду людей, далеких від української технократії, мало би призвести до колапсу державного бюджету, і без того дефіцитного. Але натомість державний бюджет отримуватиме доходи з наступних основних джерел.Державний сектор економікиЧим більше держава заробляє власноруч на монополіях та великій промисловості - тим менше треба збирати податків з приватного бізнесу. В ідеалі держава має понад 70% доходів бюджету заробляти власноруч, а не покладатись на податки.Неефективність держави як власника - пропагандистський міф, спрямований на виправдання роздачі національних багатств олігархічним кланам та іноземному капіталу. Так, в деяких моментах неефективність держави дійсно має місце, але обумовлена вона не "державою як такою", а владою ворогів української нації. Проявляється ця неефективність, зокрема, в роздачі стратегічних активів олігархам, у віддачі надр США та іншим чужинцям, у виконанні вказівок МВФ, в "наглядових радах" з чужинцями та пройдисвітами на держпідприємствах.Це все при владі українських технократів було б неможливим через інший спосіб мислення правлячої еліти: націоналізм і технократичну волю до влади над технологіями, прагнення могутності та величі української держави та нації. Навіть безсмертя стане реальністю через технології (починаючи з кріоніки) - треба лиш хотіти української технократії, а не такої банальщини як офшори, яхти і маєтки за кордоном.Вороги націїЯк грабують українську націюРоль державиВисокі експортні митаМито на вивезення сировини та товарів за кордон змістить пріоритет української економіки з експорту на задоволення власних потреб української нації. Вивозитись за кордон мають лиш надлишки, не потрібні в самій Україні - і то з максимальною вигодою для нації в цілому, а не для обмеженого кола олігархів та чужинців.Високі експортні мита відновлять справедливість: українська нація має отримувати більшість доходів від експорту, особливо сировинного. Мито має братись по факту фізичного вивезення за кордон - тобто жодних складних наскрізь корумпованих схем (як з ПДВ) та мінімальний штат податкової служби.Величина експортного мита має виставлятись відповідно до світових цін. Щоб експорт для експортера-приватника був вигідним, але ледве вигідним. Щоб експорт був значно менш вигідним ніж продаж всередині України. Це вирішує одразу два питання: націоналізує більшу частину маржі від експорту та робить українські товари доступними для українців незалежно від світових цін на них. Українська сировина для української промисловості стане дешевшою, а слідом за нею - і вироблені з неї українські товари для українців, якими б не були світові ціни на них.Навіть зерно та руду експортувати можна, але тільки якщо цей експорт приносить українській нації вигоду. Мито для сировини має встановлюватись таким чином, щоб сума собівартості виробництва та мита була лиш на кілька відсотків меншою за світові ціни. Щоб сировинний експортер-приватник отримував прибуток, але менший ніж сплачене державі мито. І щоб стрибки світових цін на сировину компенсувались відповідним ростом експортного мита: скажімо, світові ціни на зерно зросли на 50% - а експортне мито має зрости на 45-48%.Продукцію більшої доданої вартості можна обкладати вже на меншу частку маржі: сума собівартість + мито на 10-30% менше за світові ціни, залежно від складності продукції. Держава може збирати менше мита, бо об'єм мита все одно буде більшим ніж за сировину. До того ж, везти контрабандою через кордон вагони зерна набагато важче, ніж електроніку.Ця модель не заперечує зовнішню торгівлю повністю, але робить її роль в економіці України другорядною. Спочатку власні потреби - і тільки потім вже експорт!👇👇👇Продовження👇👇👇#програма #бабло@ukrtp
...Є традиційні для України національні меншини, які жили на території України століттями а то й більше. Серед них, зокрема, приазовські греки та гагаузи. Їх можна розглядати як нечужорідних, особливо враховуючи що їхня чисельність непропорційно менша за українську більшість.Щодо кримських татар слід зазначити, що в Туреччині наразі сильні неоосманські настрої, спрямовані на відродження Османської імперії. До її складу колись входило Кримське ханство (Крим та причорноморська частина материкової України). Потенційна масова міграція з Туреччини мільйонів "кримських татар" після звільнення Криму від російських загарбників є ніщо інше як турецький інструмент експансії та захоплення наших територій. Якщо це допустити - утвориться багатомільйонна мусульманська меншина, яка неодмінно буде джерелом протурецького сепаратизму замість колишнього проросійського. Отже, криміські татари, як і інші національні меншини, в Україні повинні жити тільки в частці відносно українців недостатній для організації потужного сепаратистського руху.Чимало представників угорської меншини Закарпаття мають угорські паспорти і, відповідно, більшу лояльність до Угорщини ніж до України. В Угорщині сильні експансіоністські настрої та ностальгія за Австро-Угорщиною, в якій Закарпаття було частиною Угорщини. Головна причина чому ми ще не стикнулись з озброєним угорським сепаратизмом та вторгненням - те, що Україна наразі незрівнянно сильніша за Угорщину. Але в 1939, коли угорські війська загарбали Карпатську Україну, все було навпаки. Також варто згадати як Орбан дружить Путіним. Тому надмірно велику частку угорців та циган в населенні деяких районів Закарпатської області треба зменшити. Як варіант - через масове заселення українців з інших областей під державну програму індустріалізації з розробкою корисних копалин, якими багата закарпатська земля (рідкі землі, золото).Чимало українців мають мішане походження, частково маючи пращурів інших національностей. Також в Україні є представники інших національностей, наприклад росіяни та поляки. В таких випадках важливо, щоб вони були політично зукраїнщені, і навіть в разі конфлікту з державою де їхня національність титульна - були на боці України. Це наразі спостерігається на прикладі етнічних росіян, немало яких, проживаючи в Україні, підтримують Україну у війні з РФ і навіть воюють проти РФ в ЗСУ.В РФ живуть десятки мільйонів зросійщених етнічних українців, як зосереджених на Кубані та в Зеленому Клині, так і розсіяних по іншим територіям. Перемогою над РФ для нас було б приєднання принаймні цих територій до України. В такому разі повернення тамтешніх українців до української ідентичності стане лиш питанням часу.Також важливо мати на увазі спорідненість українців з іншими народами. Зокрема, хорвати близько споріднені з українцями. Вони в 7 столітті відділились від західних українців, які тоді називались білими хорватами, і мігрували до нинішньої Хорватії. Це дає можливість розглядати хорватів як споріднений народ, як наших братів.В майбутньому технічний прогрес дасть змогу розмножувати клонів та навіть робити людям генетичні модифікації. Можуть з'явитись нові раси людей та навіть види, від кіборгів до "кицькодівчат". Тут важливо зазначити, що українська технократія - це влада українців над технологіями, а не технологій над українцями. Отже, завдання української технократії - забезпечити українській нації виживання та переможний поступ в новому технологічному світі!#програма #база@ukrtp
Петербург в 1880 і Суми в 2025 мають спільну проблему: громадський транспорт, який штучно і навмисно тримають в гівняному стані бариги-хапуги вкупі з чинушами місцевої влади.В Петербургу 1880 власники кінних трамваїв штучно і навмисно заважали введенню Піроцьким електричної тяги, маніпулюючи домовленостями з міською управою. А в Сумах 2025 власники маршруток (деякі з яких ще з часів Януковича пов'язані з Партією Регіонів/ОПЗЖ) вкупі зі злодіями у владних кабінетах саботують роботу комунальних автобусів та тролейбусів.Так, в прифронтовому місті з електрикою можуть бути перебої, тому повністю покладатись на тролейбуси не варто. Але крім них можна було б завезти великі автобуси в кількості 100 штук. Разом зі 100 тролейбусами вони б забезпечили сумчанам якісний та стабільний громадський транспорт, замінивши задрипані маршрутки. Але поки при владі знаходяться бандити, казнокради та недобиті регіонали - кому воно треба? Навіть подаровані великі автобуси - іржавіють в депо!#Суми #бабло #тр@ukrtp
У новому графіку пасажирських поїздів на 2025/2026 рік Укрзалізниця позбавляє місто Володимир, Волинської області залізничного сполучення. До цих змін через нього курсував поїзд 113/114 Львів-Харків. З нового графіку цей поїзд їде у сполученні Ужгород-Харків і через станції Броди, Радивилів, Дубно, а не через станції Шептицький (колишній Червоноград), Сокаль, Іваничі, Володимир, тим самим позбавляючи міста Володимир та Червоноград єдиного поїзда на Київ, яким користувалося дуже багато людей, а автобуси на Київ є в кілька разів дорожчими, що створює величезні незручності для мешканців даних міст.Щоб вирішити цю проблему, було відправлено звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою вирішити дане питання:Шановні члени Кабінету Міністрів України!Просимо вас вплинути на Укрзалізницю пустити поїзд №113/114 Ужгород-Харків через місто Володимир, адже не можна позбавляти місто Володимир прямого залізничного сполучення з містом Києвом, бо це створить величезні незручності для мешканців даного міста, а автобусне сполучення є в рази дорожчим за залізничне. Багато людей їздять в Київ не лише по туристичним цілям, але й по роботі, тому позбавлення прямого залізничного сполучення міста Володимир створить величезні проблеми та незручності мешканцям міста Володимир. Прошу вас врахувати мою позицію.З повагою, Віктор Сніжко.#тр#Волинь@ukrtp
Положій Гліб Євгенович – аспірант Інституту прикладної фізики Національної академії наук України, інтернет-знаменитість та засновник і беззмінний очільник Телеграм-партії «Українська Технократична Партія». Ідеолог космічної експансії України та забезпечення кожного населеного пункту широкими тролейбусами з безкоштовним проїздом. В серпні 2016 року оголосив, що в Сумах буде створена «група бойових содомітів», після чого зазнав ножових поранень від свого статевого партнера. 16 травня 2025 року особисто вручив Володимиру Зеленському друковану версію програми УТП.Етнічне походження: НевідомеЦефальний індекс: Брахіцефалія (≈83,9)Висотний індекс: Ортокранія (≈72,9)Лицьовий індекс: Юрипросопія (≈80,5)Носовий індекс: Лепторинія (≈65,9)Форма спинки носа: Слабко випуклаВисота чола: Високе (≈35,3% від загальної висоти обличчя)Форма чола: НахиленеНахил очної щілини: ГоризонтальнийВилиці: ШирокіЩелепа: Помірно широкаВертикальне профілювання: Незначний альвеолярний прогнатизмПідборіддя: НевираженеФорма потилиці: НевираженаКолір очей: Темно-змішаний відтінок, №5 за шкалою БунакаПосадка очей: Помірно глибокаКолір волосся: Темно-змішаний відтінокТовщина губ: ТонкіБудова тіла: Мезо-брахіморфнаЗріст: ВисокийАльпінід із незначним впливом динарського та східнобалтійського типівBasilica Rasologiae
Ізраїльська операція «Rising Lion»: у бункері під Натандзом ліквідовано Гліба Положія — головного розробника нових комунікаторів для КВІРТегеран, 18 червня 2025 р.У ніч на середу під час продовження ізраїльської повітряно-диверсійної операції «Rising Lion» спецпідрозділи «Моссада» та Армії оборони Ізраїлю завдали удару по підземному об’єкту поблизу міста Натандз. За даними ізраїльських та західних джерел, у бункері було знищено щонайменше трьох фахівців, серед яких — Гліб Положій, інженер-пейджеролог, котрого Іран долучив до програми створення зашифрованих польових комунікаторів для Корпусу вартових ісламської революції (КВІР). Чому Положій опинився в Ірані • У вересні 2024 року вибухи, закладені у 5 000 тайваньських пейджерів «Gold Apollo», майже паралізували систему зв’язку «Хезболли», спричинивши сотні жертв. Ліванські та міжнародні розслідувачі поклали відповідальність на «Моссад» — один з наймасштабніших провалів безпеки проіранського угруповання за останні десятиліття. • Після цієї атаки Тегеран оголосив про курс на «повну автономію зв’язку» та запросив Положія — відомого фахівця з бортових систем цивільної авіоніки, який до того працював у Східній Європі. Йому доручили проєкт «Шабруз-2» — портативні крипторадіостанції з інтегрованою навігацією для підрозділів КВІР.Взаємозв’язок із ядерною програмоюДжерела в західних спецслужбах зазначають, що Положій мав доступ до мережі управління центрифуг на майданчику Натандз, де зберігався резервний канал зв’язку на випадок кібератак. Саме це могло зробити його пріоритетною ціллю для «Rising Lion», основним завданням якої є руйнування критичної інфраструктури іранської ядерної програми. Реакція Тегерана і наслідки • Офіційний Іран поки не підтверджує загибель Положія, але визнає «значні втрати серед технічних консультантів» після удару. • Міністерство оборони Ізраїлю традиційно утримується від коментарів, однак анонімний високопосадовець відзначив, що ліквідація «ключових фігур електронної інтеграції» суттєво уповільнить модернізацію систем зв’язку КВІР. • Експерти МАГАТЕ розпочали дистанційний моніторинг радіаційного фону навколо Натандза; прямого підтвердження ушкоджень центрифуг поки немає.
Фейк: Зеленський і СБУ розробляли операцію «Павутина» півтора рокиПравда: відразу після того, як Зеленський покинув «Книжковий арсенал» і повернувся до своєї резиденції, він до пізньої ночі вивчав «Ідеологічні засади української технократії», а відразу після цього заснув. Йому наснився сон про технократію, технологічну наддержавність України і перемогу над рф технологіями. Одразу як президент прокинувся, Зеленський зателефонував голові СБУ і вони виїхали в Суми для зустрічі з Глібом Положієм. Далі вони приїхали у СумДУ, де за наказом президента сотні російських полонених, вивезених з Тернополя надрукували мільйони доларів методом протонної літографії. Далі Гліб Положій покликав президента в свій дім, де продемонстрував свій радіокомунікатор. Це була найдосконаліша технологія, яку президент бачив коли небудь. Зеленський разом з Положієм за півгодини зібрали десять тисяч радіокомунікаторів. За їх допомогою Малюк знайшов цілі вглибині росії. А коли президент вже мав від'їжджати в Київ, біля президентського кортежу він побачив тролейбуси на дві смуги з реактором на швидких нейтронах замість двигуна, що робило його неймовірно швидким. Зеленський замовив п'ять таких тролейбусів. Але оскільки російські військовополонені були зайняті виробництвом дронів, СБУ довелося розшукати ворогів УТП. На фабриці в Житомирі вони до третьої ночі виготовляли тролейбуси, які для конспірації були зроблені у вигляді фур, а потім вибачилися перед вождем УТП за свою меншовартість. Вранці 31 травня під Харковом Зеленський, Малюк і Положій зустрілися, укомплектували тролейбуси і поїхали в Київ. Гліб Положій був нагороджений орденом «Власник України» і став міністром технократичних справ. А наступного дня дрони, виготовлені Положієм, атакували аеродроми Оленья та Бєлая і вразили 41 стратегічний бомбардувальник. Як зазначав Зеленський у своєму зверненні, ключова роль у цій операції належала Глібу ПоложіюТехнократична Правда. Підписатись
Російська кріофірма КріоРус продовжує роботу з українськими кріопацієнтами в 2025Нещодавно, в січні 2025, Валерія Удалова, очільниця КріоРус, хвалилась, що кріонували 100 пацієнтів. 100-й був румун, а 99-м пацієнтом була громадянка України, яку везли через Польщу.Це може прозвучати як зрада, але московська фірма КріоРус попри війну (!!!) лишається єдиною практичною альтернативою для українських прихильників ідеї безсмертя через кріоніку. Alcor (США), крім того що беруть 90 тис доларів за кріоніку мозку, ще й відмовляються працювати з Україною через війну (так і написали по емейлу). КріоРус з Україною працює, і беруть в рази менше.Щоб покласти цьому край, кріоніку для українців повинна забезпечити українська держава. І це якраз на часі, бо десятки % втрат серед українського війська відбувається в умовах шпиталів, де можна організувати бодай кріоніку мозку. Мізки зберігати можна хоч сотнями в одному дьюарі і це коштує копійки. Була б політична воля державної еліти до безсмертя!#кріо@ukrtp
В тайных заброшенных сумских лабораториях Аненербе приобретенных Cyberbrahman Corp. за инициативой лично гендиректора лаборатории Глиба Положия при поддержке гиперборейских ученых с лиминальных зон Кали-Яу вновь возобновилась работа над созданием хлюпающего нанодрона Tornado-01. Все пошло не по плану в тот момент когда гигатроллейбус с экспериментальным портальным реакторе на обогащенном уране и тяге водника на борту начал бесконтрольно искажать пространство-время и вокруг себя и расширяться подобно черной звезде поглощая бабушек в радиусе ближайших солнечных систем. Оперативно удалось спасти большую часть бабушек перевезя их на истребителях в дальнюю точку вселенной, подальше от детища злого гения Глиба Положия, в очередной раз севшего в темпорально-нестабильный гигатроллейбус, случайно объединив в одно сакральную Билую Империю прошлого и Технократичну Наддержаву будущего, тем самым достигнувши вселенской Сатори создав Священную Техно-Гиперборею, при поддержке брахманов аутистов не пользующихся дезодорантом, ему удалось просочиться в мир Эйдосов и всей партией УТП сокрушить и подчинить его себе